ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Cok tesekkur ederim canim. Simdi uye olayim kadinlar günü katalogu muhtesemdir kesin.

Üye aramak, üye yapmak, satış, reklam vb yasaktır.
Bu topik bilgi paylaşım amaçlı açılmıştır.

Merhaba arkadaşlar ben de üye olmak istiyorum. Sadece kendime ürün almak için üye olmak istiyorum dışarıya satmak istemiyorum. Okuduğum kadarıyla 100bp nin altında olursa kargo ücreti yerine nadiye siparişi verebiliyormuşuz. Bunu yapsak ücret az olsa dahi bir sıkıntı çıkar mı? Bu arada konyadayım ben de. Bilgi verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler

merhaba canım bende konyadayım.üye olduğun kişinin lideri olur onunla takım siparişi verirsen 3.5 tl ödersin kargoyu.ben de temsilciyim,bazen sipariş az oldumu takım siparişi yapıyorum.soracağın varsa özelden atabilirsin

arkadaşlar ben yeni üye oldum siparişim 100 tl nin altında bp ise 54 çok az yani kargo ücreti ödememek için herhangi bir kod mu girmem gerekiyor mart ayı için bildiğiniz kod nedir?

Canım özelden mse atamadım msj sayım yeterli değilmiş. Bu ay üye olmak istiyorum üyelik ücreti de 1 tl imiş. Ne yapmam gerekir?

Canım özelden mse atamadım msj sayım yeterli değilmiş. Bu ay üye olmak istiyorum üyelik ücreti de 1 tl imiş. Ne yapmam gerekir?

burdan üye aramak ve yapmak yasaktır. oriflame in internet sitesinden kayıt olabilirsiniz. bulunduğunuz ildeki bir kişiye yönlendirilirsiniz.

merhaba ayzuncum,
daha önce başka topiklerde çocuğunun olmadığını falan yazmıştın ne durumdasın bebeğin oldumu.. Böyle eşinin sperm eksikliği olupta hamile kalanları araştırıyorum.
Sevgiler

Merhaba arkadaşlar istediğim 2 adet ürün var
ben üye falanda olmak istemiyorum piyasadan bulamadığım iki adet msj aleti ancak çevremde satış temsilcisi yok.İnternete yazdım bi hnmla irtibat kurdurdular ama hem bana çok çok uzak,hemde illa üye olun diyor.Var mı aranızda İstanbul Anadolu yakası satış temsilcisi ürün temini konusunda yardımcı olabilecek,Çok sevinirim

Oriflame geçen ay ki kataloğundaki SWEDİSH SPA yüz kremini aldım ve kullanıyorum küçük küçük sivilcelenmeler yaptı yüzümde bi süre daha kullancam denicem bakalım çok yağlı bi kremde değil sürer sürmez emiyor kullananlar aynı problemi yaşıyan varmı?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

masaj aleti

Merhaba ozgem hanim ben yardimci olablrm:) avruoa yakasndaym ama kargoyla bi gunde size ulastirabilirim:)

Ürün satmak/ Reklam/ Üye toplamak ve referans numarası vermek yasaktır.

arkadaşlar benim sormak istediğim bir konu var toplam siparişim 104 bp iken siparişin son aşamasında stokta olmayan ürünler nedeniyle bp tutarım düşük çıktı. yeni temsilci olduğum için ilk ay 100 bp olunca indirimli hediye ürün alma hakkım olacaktı, düşen bu bp nedeniyle ben hakkımı yitiriyor muyum? yoksa stokta olmayan ürünler bir sonraki faturalarda gönderiliyor mu? yani başarı puanımı siparişimi verdiğim ana göre mi gönderilen ürünlerin bp sine göre mi değerlendiriyorlar? eğer kendi stokları nedeniyle biz zarar görecek ve kampanyadan yararlanamayacaksak hiç sipariş vermeyip iptal edicem çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…