ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

slm bende bugün itibariyle avonu bırakıp oriflameye üye oldum...125 bp kaç tl ya denk geliyo acaba???

Son düzenleme:
arkadaşlar kampanyada diye 2 tane Volare EdP aldım açtım kokusu çok kötü...gerçekten ...hediye verecektim şimdi hediye vemeye bile utanıyoum o derece....elimde kaldı
ne yapayıım? :KK43:
kokusunu beğenen varsa bana ulaşsın fiyatının altında verim....
istanbuldayım

Eklentiler

• $30025_2.png
    $30025_2.png
    80,7 KB · Görüntüleme: 63
arkadaşlar kampanyada diye 2 tane Volare EdP aldım açtım kokusu çok kötü...gerçekten ...hediye verecektim şimdi hediye vemeye bile utanıyoum o derece....elimde kaldı
ne yapayıım? :KK43:
kokusunu beğenen varsa bana ulaşsın fiyatının altında verim....
istanbuldayım

mükemmel bir parfüm ayrıca çok kalıcı şiddetle ve hunharca öneriyorum..

1 yıllık avon temsilciliğimi bırakıp, geçen ay oriflame üye oldum. Fakat çevremden kimse üye olmak istemiyor. Insanlarda bir korku bir ön yargı. Yapamam satamam,insanlarla uğraşamam,bankalarda sıra beklemem, kredi kartımı kullanamam. Anlamadım kimse kimseye oturduğu yerden para vermiyor ki. Uğraşmak lazım. Bebek bile kendi ayaklarının üzerinde durmak için 1 sene uğraşıyor çaba sarf ediyor. Önce kıpraşıyor sonra yan dönüyor,sonra oturmaya çabalıyor,emekliyor, tay tay derken adımlamayabaşlıyor sonrada düşe kalka yürümeye çalışıyor. Tembeliz tembel, armut piş ağzıma düş diyoruz hep...:KK19:

kızlar merhaba.ya oriflame ın bi kremi vardı yuvarlak krem kutusunda onun adı ne acaba tam alatamadım ama:d

kızlar yeni üye oldum

bpli siparişte vardim ama indirim katoloğundan birşey alamıyorum neden acaba

bilmediğim bişeymi var zaten biraz karışık geldi

bide ürünler bugun geldi rimeller kutusuz direk açılıyor ,bb krem kutuda ama jelatinsiz felan direk kullanıma hazır avon gibi değilmi yoksa banamı böyle gelmiş

slm bende bugün itibariyle avonu bırakıp oriflameye üye oldum...125 bp kaç tl ya denk geliyo acaba???

yaklaşık yüzde otuz üstüne koyunca fiyat ortaya çıkıyor canım yani seninki de 160 küsür civarına denk geliyor. başka bilgi almak istersen yardımcı olabilirim mesaj at bana.

kızlar yeni üye oldum

bpli siparişte vardim ama indirim katoloğundan birşey alamıyorum neden acaba

bilmediğim bişeymi var zaten biraz karışık geldi

bide ürünler bugun geldi rimeller kutusuz direk açılıyor ,bb krem kutuda ama jelatinsiz felan direk kullanıma hazır avon gibi değilmi yoksa banamı böyle gelmiş

canım hızlı sipariş butonundan ekledin değil mi? en son promosyonu çalıştır butonu çıkıyor oda senin indirimli aldığın ürünlerin normal fiyatlarından düşme yapıyor. aynen öyle rimeller kutusuz direkt açılıyor. bazı ürünlerde özellikle parfüm ve kremler jelatinle geliyor.

canım hızlı sipariş butonundan ekledin değil mi? en son promosyonu çalıştır butonu çıkıyor oda senin indirimli aldığın ürünlerin normal fiyatlarından düşme yapıyor. aynen öyle rimeller kutusuz direkt açılıyor. bazı ürünlerde özellikle parfüm ve kremler jelatinle geliyor.

canımya cok teşekkür ederim dündeen beri kendi kendimi yiyordum :KK70: sonunda indirimli siparişimide verdim

ama bu herşeyin ambalajsız oluşu müşterilerle beni biraz zorluyor şimdiden 2 rimelli iade etmek istiyorlar ambalajsız diye nasıl iade edicem ya baya meşakatli bi iş sanırım

arkadaşlar merhaba ben oriflame yeni başladım eğer üye olmak isteyen varsa nerede oturduğu önemli değil bana haber versin beraber çalışalım :KK1:

arkadaşlar bende oriflame üyesiyim satış yapıyorum ilk ayım ama kendi adıma üye alırsam prim yapıyorum eğer üye olmak isteyen varsa beraber yapabiliriz üye olmak isteyen mesaj atsın hangi şehirde olduğunun önemi yok internetten oluyormuşş :44:

arkadaşlar bende oriflame üyesiyim satış yapıyorum ilk ayım ama kendi adıma üye alırsam prim yapıyorum eğer üye olmak isteyen varsa beraber yapabiliriz üye olmak isteyen mesaj atsın hangi şehirde olduğunun önemi yok internetten oluyormuşş :44:

burada üye aramak yasak.

X