ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Ben de bu ay yani Şubatta kendime şunları aldım:
Pure Skin Tonik (Siyah noktalarıma fayda eder umarım)
Professional Kaş Fırçası
Grace Edp (Şişesi çoook şık. Numunesini sürüp koklamıştım, ilk kez alıyorum. Baharda menekşe gibi kokmak isteyenler alabilir.)

Hepsi 52 tl ye falan geldi. Kargo sıfırlama kodunu da girdim, Love İs İn The Air Kremli Duş Jeli geliyor oradan da hediye olarak. Kısacası 60 tl ye 4 ürün aldım :)

İşyerinden arkadaşlarımın da siparişleri oldu:
Fresh & Nature By Oriflame Frezya Kolonyası (çok sıkı müdavimleri var, parfüm niyetine kullanıyorlar)
Flamboyant Privé Edt (Eşim de bundan kullanıyor, 2 erkek arkadaş da sipariş verdi, bayılıyorummm!)
Hyper Stretch XL Maskara - black

Bu üçü de (Flamboyant parfümden iki tane olduğundan) 88 tl tutuyor :KK66:

Acil yardımınız lazım ilk kez sipariş giriyorum ve sattığım çoğu şey stokta yok, birkaç gün beklersem stoğa girer mi yoksa diğer aya mı?..

Oriflame pure skin tonik yuz temizleme jeli ve tonik almak istiyorum yokmu satacak olana uyelik ayarlari cok karisikti ve iki urun 20 lirayken uyelik ücreti vs ile gozum korktu surekli katolog parasi alir filan diye yok yere vermek istemiyorum buradan alabilcegim biri yokmu ? Konyadayim

Burdan satis yasakmis simdi ogrendim ama ben direk satis degilde bi temsilci ariyorum satin alabilcegim .cunku uyelik gozumu korkuttu ben saticlik danismanlik filan yapmak istemiyorum sadece urun almak istiyorum

selam kızlar ben 6 aydır oriflamedeyim ürünlerini begeniyorum.Ürünlerin hepsini deneyemedim çünkü her ay farklı yeni ürünller çıkartıyorlar.
bu topicte kullanıp memnun kaldığımız yada kalmadığımız ürünleri kullananlardan ya da satış temsilcilerimizden ögrenmek olsun ve resim de ekleyelim
ayrıca gelen hediyelerimızi de resimli olarak paylaşabilirizz.Ne dersiniz hem fikir edinmiş oluruz.
katılımlarınızı bekliyorum canlarımma.s.​

Canim merhaba ben oriflame cok seviyorum ruj krem sabun ve erkek kokularini üniversite öğrencisiyim zamaninda avona uye olmak gibi hata yaptım paçami zor kurtardim 200 lira veriyorsun 300 luk ver her dakika ariyolar rahatsiz ediyolardi siparis vermek istemesem bile zorla yaptiriyolardi zor bela iptal ettirdim ama basim cok agridi. Oriflamecevremde satan kimse yok ben bireysel kullaniyorum ama cevremde 3 5 urun alcak kisi bulabilirim ama her ay 40 50 liralik kendi siparisim oluyor. Uye olsam sadece kendime almak icin amatörce hani kargo falan sorun degil gitti gidiyorda falan bulup aliyorum kargo oduyorum zaten hep avondaki şeyler olmaz degil mi ? İnşallah anlamissindir canim beni. Uzun oldu ama:))

Oriflame pure skin tonik yuz temizleme jeli ve tonik almak istiyorum yokmu satacak olana uyelik ayarlari cok karisikti ve iki urun 20 lirayken uyelik ücreti vs ile gozum korktu surekli katolog parasi alir filan diye yok yere vermek istemiyorum buradan alabilcegim biri yokmu ? Konyadayim

Konyadan bir temsilci yardimci oldu tesekkur ederim :KK31:

Selam arkadaşlar birşeyi merak edıyorum temsilci odugumuzda her ay alısverıs yapmak zorunda mıyız ? uyelık gibi birsey degilmidir ve uyelıkten sonra urunleri %30 indirimli alabiliyormuşuz ama illa satmalı mıyız her ay bir miktar? yardımcı olursanız sevinirim :)

Selam arkadaşlar birşeyi merak edıyorum temsilci odugumuzda her ay alısverıs yapmak zorunda mıyız ? uyelık gibi birsey degilmidir ve uyelıkten sonra urunleri %30 indirimli alabiliyormuşuz ama illa satmalı mıyız her ay bir miktar? yardımcı olursanız sevinirim :)

her ay sipariş vermek zorunda değilsiniz.

yaaa mart katoloğundan nasıl sipariş alacam bilmiyorum,şubatın ki renkliydi....bunda tüy inceltici kremi var ve çok bilinmiyor...diş macunu var,bu ay daha renkli olmalıydı kadınlar günü diye
100 bp alamazsam hem hediye parfümüm,hem yüz kremi olan hediyelerimgidecek......
yaaa kızlar o hediyeleri almak için 100 bp şart mı

yaaa mart katoloğundan nasıl sipariş alacam bilmiyorum,şubatın ki renkliydi....bunda tüy inceltici kremi var ve çok bilinmiyor...diş macunu var,bu ay daha renkli olmalıydı kadınlar günü diye
100 bp alamazsam hem hediye parfümüm,hem yüz kremi olan hediyelerimgidecek......
yaaa kızlar o hediyeleri almak için 100 bp şart mı

erken kara vermeyin bence daha başlamadı mart ayı önünüzde 40 gün var. en beğenmediğimiz en imkansız gördüğümüz katalogdan çok iyi sipariş çıkabiliyor. tecrübe ile sabittir.

yeni kayıtsızız sanırım bu ay 100 bp verdiyseniz muse parfümü hakettiniz zaten önümüzdeki ay bir tane bile ürün alırsanız gönderecekler. önümüzdeki ay 100 bp verirseniz optimals cilt bakım seti alıcaksınız. eğer 125 bp verirseniz ayrıca kat kat kazanda alırsınız.

Canim merhaba ben oriflame cok seviyorum ruj krem sabun ve erkek kokularini üniversite öğrencisiyim zamaninda avona uye olmak gibi hata yaptım paçami zor kurtardim 200 lira veriyorsun 300 luk ver her dakika ariyolar rahatsiz ediyolardi siparis vermek istemesem bile zorla yaptiriyolardi zor bela iptal ettirdim ama basim cok agridi. Oriflamecevremde satan kimse yok ben bireysel kullaniyorum ama cevremde 3 5 urun alcak kisi bulabilirim ama her ay 40 50 liralik kendi siparisim oluyor. Uye olsam sadece kendime almak icin amatörce hani kargo falan sorun degil gitti gidiyorda falan bulup aliyorum kargo oduyorum zaten hep avondaki şeyler olmaz degil mi ? İnşallah anlamissindir canim beni. Uzun oldu ama:))

Merhabalar.
Oriflame yurtiçi kargo ile anlaşmalı. Fakat 100 başarıpuanı altında sipariş verdiğinde Oriflame size kargo sıfırlama kodunu kullanma hakkıda veriyor. Yani kargo yerine kod yazıyorsunuz böylece kargo fiyatına eşdeğer bir ürün size geliyor. Aylık belirli bir kota doldurmak zorunda değilsiniz ama üye olduktan sonraki 3 ay boyunca 100 bp yaparsanız hoşgeldin 1-2 ve 3 paketlerini alma hakkı kazanıyorsunuz. Eğer kendi ürünlerinizi kullanıyorsanız üye olmanız kesinlikle çok mantıklı. hem ürünlerinizi %30 indirimli alır hem de danışmanlara özel olan iki indirim katalogunu da görmeye hak kazanırsınız :) Yok avondaki gibi olmaz. Herhangi bir zorunluluk yok. Sipariş verip üyeliğinizi başlattıkdan sonrasında sipariş vermezseniz 1 yıl sonra üyeliğiniz düşüyor. Bu süre zarfında bir zorunluluk yok.
Umarım sorularını yanıtlayabilmişimdir. Başka soruların da olursa seve seve yardımcı olurum.

Temsilci olduğunuzda her ay alışveriş yapma gibi bir zorunluluğunuz yok sadece üyeliğinizin başlaması için ilk ay sipariş vermeniz gerekmekte. Her ay belirli bir miktar satış zorunluluğuda yok. İlk aydan sonra bir daha ki siparişinizi 1 yıl içerinde vermeniz gerek vermezseniz 1 yıl sonunda üyeliğiniz sistemden otomatik siliniyor. Ha her ay oriflame'ın paketleri oluyor. Üye olduğunuzda ilk 3 ay 100 bp yaparsanız hoşgeldin 1-2 ve 3 ü almaya hak kazanıyorsunuz. Olmazsa da herhangi bir ay 125 bp yaptığınızda o ay hoşgeldin 1 paketinde ne varsa onu almaya hak kazanıyorsunuz. Yani oriflame'da kazancınızı da ürün alıcağınız ayları da siz belirliyorsunuz. Herhangi bir zorunluluk yok.

X