ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Merhaba ben de oriflame danışmanıyım ,burayı yeni gördüm
benimde memnun kaldığım optimals serisinden gece ve gündüz kremleri,yeni üye olduğumda ,yeni üyeler için hoş geldin kampanyasında verilen ürün,o gün bu gündür aynı ürünü kullanırım çok memnunum (1,5 yıl oldu )
Ocak ayındada ücretsiz üyelik var,üye olmaya düşünenler bu fırsatı kaçırmasınlar,optimals serisi için yeni üye olmaya değer ,tavsiye ederim.

arkadaşlar ben ocak ayında üye oldum ve kayıt ücretim ilk siparişimde faturama yansıdı fakat ikinci siparişimi veriyorum şuan yine kayıt ücreti çıkıyor ve düzeltilemiyor otomatik yansıyor. (720025 kodlu kayıt ücreti) ne yapmam gerekir.

Kızlar benimde bugün kod geldi telefonuma ve üyeliğim başladı, hayırlara vesile olsun inşaallah:KK16::21:

Benimde bugün kargom geldi 5li katalog el kremi falan geldi.
Birde ücret sıfırlama diye bişey var faturada 8,99 tl diyor. katalog,el kremi,ücret sıfırlama kodu ve kayıt ücretiyle beraber 19,72tl tutmuş fatura. Ocak ayı boyunca 1tl demişler ama anlamadım bu nerdeyse 20liralık fatura neyin nesidir :KK70:

ben bişey sormak istiyorum arkadaşlar şimdi 2 üye yaparsak eğer çanta hediyesi var ama bu üyelerinde bu ay 100bp girmesi şart mı üye olması yeterli olmuyo mu zaten 15 gün var ayın bitmesine nasıl bu kadar sürede kayıt olup da sipariş tamamlıcaklar

Arkadaşlar Tender Care in lip Balmlarını nasıl buluyorsunuz. Vanilyalı, çikolatalı, karamelli olanları falan var hangisiniEn Büyük TÜRKİYE tavsiye edersiniz?

Ben kullanıyorum ve memnunum, özellikle kuruyan dirseklerimde çok faydasını gördüm. Şubat kataloğunda satış fiyatı 5TL olacak, denemek için alacaksan beklemeni tavsiye ederim..

Benimde bugün kargom geldi 5li katalog el kremi falan geldi.
Birde ücret sıfırlama diye bişey var faturada 8,99 tl diyor. katalog,el kremi,ücret sıfırlama kodu ve kayıt ücretiyle beraber 19,72tl tutmuş fatura. Ocak ayı boyunca 1tl demişler ama anlamadım bu nerdeyse 20liralık fatura neyin nesidir :KK70:

Merhaba,
Siparişler 100BPnin altında ise kargo ücreti 8TL olarak faturaya yansıtılıyor. Kargo sıfırlama kodunu siparişimize eklersek kargo ücreti yerine 9TLye(8.99TL) bir ürün ekliyorlar kargoya. Bu ürün genelde 4-5TLye satılan el kremi oje göz kalemi gibi bir ürün oluyor ama kargoya para verene kadar elime bir şey geçiyor, hiç yoktan iyidir diye düşünerek ben de kargo sıfırlama kodunu arada kullanıyorum. Kargo sıfırlama yapmak yerine sipariş tutarını 50-60TL gibi bir tutara çekseler çok daha iyi olacak bence...
5li katalog da otamatik olarak siparişlere ekleniyor ve tutarı 5TL... Kayıt ücreti de 1TL yani katalog+kayıt ücreti + kargo ürünü 15TL tutyor. Kalan kısım da sipariş verdiğin ürünün tutarıdır.
Danışmanınla irtibata geçebilirsen sana sipariş verirken dikkat etmen gereken şeyleri detaylı anlatacaktır. Gerekirse bizler de bildiğimiz kadarıyla yardımcı olmaya çalışırız....

ben bişey sormak istiyorum arkadaşlar şimdi 2 üye yaparsak eğer çanta hediyesi var ama bu üyelerinde bu ay 100bp girmesi şart mı üye olması yeterli olmuyo mu zaten 15 gün var ayın bitmesine nasıl bu kadar sürede kayıt olup da sipariş tamamlıcaklar

Tüm üye kampanyalarında yeni üyelerin en az 100BP sipariş girmeleri gerekiyor. Ayrıca hediyelerini alabilmen için de bu üyelerin ödemelerini vadesini geçirmeden ödemeleri gerekiyor, gecikmeli ödeme yaparsa hediye alamazsın. Zaten üyelerin hoşgeldiniz programına girebilmesi için de en az 100bp sipariş vermeleri gerekiyor. Tabi bu arada senin de bu ay 100bp sipariş vermen lazım...

Yeni volare edp nasıl bir koku. Bi de giordani allık fırçasını onerir misiniz

Giordani allık fırçasının normal allık fırçalarından farklı bir özelliğini görmedim ama kapaklı olduğu için saklaması ve temiz tutması daha kolay, ihtiyacınız varsa bu ayki katalogtan indirimli alabilirsiniz.
Giordani serisi diğer makyaj serilerine oranla biraz daha orta yaş üstü kadınlara hitap eden, biraz lüks bir seri. ürünlerde kalite ve gösteriş arayanlara direkt önerdiğim ürünler giordani serisindendir çünkü insana verdiği paraya değdiği hissi yaşatıyor.

Merhaba,
Siparişler 100BPnin altında ise kargo ücreti 8TL olarak faturaya yansıtılıyor. Kargo sıfırlama kodunu siparişimize eklersek kargo ücreti yerine 9TLye(8.99TL) bir ürün ekliyorlar kargoya. Bu ürün genelde 4-5TLye satılan el kremi oje göz kalemi gibi bir ürün oluyor ama kargoya para verene kadar elime bir şey geçiyor, hiç yoktan iyidir diye düşünerek ben de kargo sıfırlama kodunu arada kullanıyorum. Kargo sıfırlama yapmak yerine sipariş tutarını 50-60TL gibi bir tutara çekseler çok daha iyi olacak bence...
5li katalog da otamatik olarak siparişlere ekleniyor ve tutarı 5TL... Kayıt ücreti de 1TL yani katalog+kayıt ücreti + kargo ürünü 15TL tutyor. Kalan kısım da sipariş verdiğin ürünün tutarıdır.
Danışmanınla irtibata geçebilirsen sana sipariş verirken dikkat etmen gereken şeyleri detaylı anlatacaktır. Gerekirse bizler de bildiğimiz kadarıyla yardımcı olmaya çalışırız....

ah ah çok tesekkur ediyorum sana. danısmanımla irtibata gecemiyoruz bir kez aradı beni oda uye olduktan gunler sonra. daha sonra aynı soruyu kendisine sordum cevap verme tenezzulunde pek bulunmadı. cok sagol cevabın icin bilmiyordum kargo ucretı yerine gectiğini :)

esenyurt bolgesındeyım orıflame danısmanıyım uye olmak ısteyenlerı ve sıparıs vermek ısteyenler ıcın ozel toplantılar yapıyoruz grubum arasında gün yapmaya basladık katılmak ısteyen arkadasları beklerım msj bolumunden ulasırsanız yardımcı olurumm:KK6:

ah ah çok tesekkur ediyorum sana. danısmanımla irtibata gecemiyoruz bir kez aradı beni oda uye olduktan gunler sonra. daha sonra aynı soruyu kendisine sordum cevap verme tenezzulunde pek bulunmadı. cok sagol cevabın icin bilmiyordum kargo ucretı yerine gectiğini :)

rica ederim; ben de danışmanım ve direktörümle benzer sıkıntılar yaşadım maalesef... sora sora, deneye deneye öğreniyoruz :) kolay gelsin ....

X