ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

merhaba arkadaşlar , bende üye oldum.İLk siparişimi kredi kartımla ödedim.Ancak 2. siparişimi 21 gün vadeli vermek istediğimde sipariş verilmiyor direkktörümün kredi limitimi açmması gerekliymiş fakat kendisinin telefon numarası yok ulaşamıyorum.Bu sorunu nasıl çözebilirim.

müşteri hizmetlerini aramalısınız 02123556060

arkadaslar orıflame urunlerı guzel gonul rahatlıgı ıle kullanabılırsınız fıyatlar makul urunler kalıtelı gercekten kendım hem alıyorum hem satıyorum uye olmak ısteyen varsa hemen acabılırım ertesı gun sıparıs vermeye baslarsınız kendınıze ındıreımlı almak ıcın de uye olabılırsınız satış zorunlulugu yok bu ay uyelık ucretı 1 lira ayrıca dıger aylar 25 veya daha farklı rakamlarla uye olunabılıyo bılgınıze ılgılenenler olursa cevresı olup bu ısı yapmak ısteyen yahut sadece kendıne ındırımlı fırsatlardan yararlanmak ısteyen olursa yardımcı olurum .

direktörünü de arayabilirsin. bildiğim kadarıyla kredinin açılması gerekiyor. direktörün kredini açacaktır. :)

bu siteden üye aramak yasak

bn de araniza katildim:) atmden nasil fatura yatiriliyor mesela ziraat atmsinden?

merhaba,
ziraat atmsinden fatura yatırmak oldukça kolay. Kartsız da para yatırmak mümkün . Sırasıyla fatura ödemeleri menüsünden->diğer ödemeler->oriflame faturaları'nı işaretliyorsun. Danışman numaranı girdiğinde ödenecek faturaları, son ödeme tarihiyle gösteriyor. Hangisini yatırmak istiyorsan seçip paranı yatırıyorsun... ATM para üstünü bozuk para olarak veriyor...bazı şubelerde 1 kuruş olmadığı için 3-4 kuruş eksik üst verdiği de oluyor tabi..

hosbuldum:) peki siparisin gelmesi icin fatura onceden yatirilmis olmasi mi lazim

Siparişi göndermek için faturanın ödenmesi gerekmiyor. 20 gün vadeli seçeneği ile sipariş verdiğinde ürünler hemen gönderiliyor... Faturanın ise kesildiği tarih itibariyle 20 gün içinde yatırılması gerekiyor.
Eğer daha önce sipariş verdin ve fatura vadesi gelmediği için borcu yatırmadıysan işte o zaman yeni sipariş vermek zor oluyor çünkü limitin borcun kadar azalmış oluyor... bu sebeple önceden borçlu fatura varsa limti artırmak için o borcu kapatmak gerekebiliyor...

onlar stokta olmayan ürünler bi sonraki siparişinde gönderilir

Stokta olmayan ürünler sonraki siparişe eklenmiyor. Stokta kalmayan bazı ürünler katalog dönemi bitmeden tekrar stoklara girebiliyor ancak bunu sizin takip edip yeniden o ürünü sipariş etmeniz gerekiyor.

mrb arkadaşlar foruma yeni üye oldum oriflame de 5-6 aydır üyeyim. bir sorum olacak neden oriflame satış temsilcilerine hediyeler göndermiyor.sadece indirim broşürleri var yada 100 bp tamamlandığında indirimli alabileceğin ürünler var.hediye var da yoksa ben o seviyeye kadar şiparis veremiyor muyum acaba diye düşünmeden edemiyorum:)

hediye olarak kampanyalar var hoşgeldiniz kampanyasında yeni kaytlara üç ay boyunca 100 bp sipariş veriliirse parfüm setleri veriliyor, bir de kat kat kazan var 125 bp de genelde parfüm setleri verliyor. tabi bizde hediye olarak düşündüğümüz ürünler içn 10.99 tl ücret alınıyor :) gerçekten hediye olarak verdikleri tek şey sponsr hediyeleri kayıt kampanyası dönemlerinde üye bulur ve bu üyeler sipariş verir fatra geciktirmezse çanta parfüm gibi hediyeler var. avonda durum nasıl bilmiyorum. ancak bazı firmalarda da oriflame gibi hediye olarak düşündüğümüz ürünlerden para alıyor.

Stokta olmayan ürünler sonraki siparişe eklenmiyor. Stokta kalmayan bazı ürünler katalog dönemi bitmeden tekrar stoklara girebiliyor ancak bunu sizin takip edip yeniden o ürünü sipariş etmeniz gerekiyor.

merhaba canım eğer stokta kalmayan ürün devam eden ürün lstesindeyse ve bir sonraki vereceği siparişte ( sonraki ayda olabilir) stoğa girmişti o ürünleri o katalogdaki fiyttan devam eden ürün olarak ekleniyor.

internetten yeni kataloğa şimdi baktım lovely betty ve giordani incontro parfümleri yeni çıkmış sanırım kokularını nerden deneyebilirim ya da koklayan varsa tarif edebilir mi biraz ?

mrb canım ben lovely betty nin kokusunu beğenmedim.çok farklı geldi ama gıordanı gold ıncontronun kokusu muhteşem.tavsiye ederim.ben iki tane şipariş aldım çok beğendiler.çok kadınsı ama ağır olmayan hoş bir kokusu var.içinde de ruj kokusu,gül özü ve papuçili varmış:) tabi papuçili ne dersen bi fikrim var. ama bu üçünün karışımı güzel olmuş.

çok merak ettim bak şimdi kokusunu bi yerde görürsem mutlaka denicem etrafta da hiç oriflameci yok

valla ben seviyorum oriflame parfümlerini tabi çok ağır olmamak kaydıyla... katologda kokusu var aslında birisinden katoloğu bulabilsen ordan da bakabilirdin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…