ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Direktör değişimi olduğunu bilmiyordum, nasıl oluyor bilgi verir misin?

direktör değişimi olmuyor. istifa edip 6 ay bekledikten sonra tekrar başka bir kişiye bağlı üyelik açılabilir. mevcut üyelik devam ederken değişim yapılmaz veya bir yakınımızın adına başkasına bağlı kayıt açmakta yasak. olurda direktörünüz bunu öğrenir şikayet ederse işler karışır.

direktör değişimi olmuyor. istifa edip 6 ay bekledikten sonra tekrar başka bir kişiye bağlı üyelik açılabilir. mevcut üyelik devam ederken değişim yapılmaz veya bir yakınımızın adına başkasına bağlı kayıt açmakta yasak. olurda direktörünüz bunu öğrenir şikayet ederse işler karışır.

Bilgi için teşekkürler, ben de bu şekilde biliyorum ama belki de bazı istisnalar vardır...

Bilgi için teşekkürler, ben de bu şekilde biliyorum ama belki de bazı istisnalar vardır...

malesef istisna filan yok kesinlikle yasak. bunu bir yakını üzerine kayıt açarak başkasına geçiyorlar ama bu da yasak. olurda eski direktör öğrenirde şikayet eder ve şirket te bunu tespit ederse yeni açılan kayıt ve o kaydı açan kişinin üyeliği de tehlikeye girer.

siparişlerim arasındaki bir ürüne sipariş için uygun değil yazmışlar ama katalogda da sınırlı stok gibi bir şey yoktu. Acaba stoğa girer mi beklesem mi bilemedim :/

siparişlerim arasındaki bir ürüne sipariş için uygun değil yazmışlar ama katalogda da sınırlı stok gibi bir şey yoktu. Acaba stoğa girer mi beklesem mi bilemedim :/

Bazı ürünler ay sonuna doğru stoklara girebiliyor. Ara ara kontrol etmekte yarar var...

malesef istisna filan yok kesinlikle yasak. bunu bir yakını üzerine kayıt açarak başkasına geçiyorlar ama bu da yasak. olurda eski direktör öğrenirde şikayet eder ve şirket te bunu tespit ederse yeni açılan kayıt ve o kaydı açan kişinin üyeliği de tehlikeye girer.

Bahsettiğiniz durumun tespiti neredeyse imkansız da olsa böyle bir şey yapmak önceki tüm çalışmaların ve alt üyelerin kaybedilmesi demek... Kendi adıma bunu çözüm olarak görmüyorum...
Biz burada direktörü kandırmaktan değil alt üyeye yardımcı olmayan direktör problemini çözmekten bahsediyoruz; olaya bu açıdan bakarsanız belki daha yapıcı bir çözüm aklınıza gelir :)

merhaba sizden bi ricam var bugüne kadar oriflame parfüm hiç kullanmadım ve değişiklik yapmak istiyorum.. Hafif ve kalıcı bi koku istiyorum önerebileceğiniz bi koku varmı?

Pecious Moments EDP mutlaka denemelisin canım :KK12: edp olduğu için kalıcı ve çok hoş bi koku :KK16:

sipariş vermek için katoloğa baktım ama haziran kataloğunda yok ben mi göremedim acaba :44: takip edeceğim ama teşekkür ederim, tester parfümünü bulmaya çalışacağım kokusunu çok merak etim..

oriflame satış temsilcisi olmak isteyenler bana ulasabılır kolay yoldan yorulmadan para kazanabılırsınız :) mesajla ulabılırısınız bana

selam arkadaşlar bende danışmanım hem ihtiyaçlarınızı daha ucuza alıyorsunuz ve üstüne hediye setler kazanıyorsunuz....daha ne olsun üstelik kayıtlar sadece 1 tl.ürünler yüzde yüz bitkisel ve sağlık bak. onaylı güvenle kullanın.bana da ulaşabilirsiniz yardımcı olmaya hazırım :KK16:

Arkadaşlar merhaba...Ben yeni çıkan parfümleri çok beğendim.Tam yaz kokusu...Çantamızda bulunsun,hafif,pratik 30 mm. $25476_1.jpg $25486_2.png :KK16:

Önümüzdeki ay Skin dream BB krem spf 30 satışa sunulmuş...
nemlendirici+güneş koruyucu+lekeleri kapatıcı+cilt aydınlatıcı+yağsız formül bir arada....

BB kremlerin özelliğini bilen var mı ?

Son düzenleme:
X