ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

bu ay ki kargo sıfırlama ürünü nedir bilen var mı??
bir-iki gün içerisinde sipariş vereceğim eğer ürün güzelse 100 bp yapmaya hiç uğraşmayayım.

Bacılar ben üyeydim Oriflame'e. Fakat 3-4 ay hiç alışveriş yapmadım. Bu sürede işler karışmış, benim direktörüm ve sponsorum değişmiş. Ben şuan yeni direktörüme ulaşamıyorum, kim olduğunu bile bilmiyorum. Nerden öğrenebilirim bi fikriniz var mı?

Bide aranızda İzmir'de oturup Oriflame temsilcisi olan var mı acaba? Ben bazen 2-3 ürün beğeniyorum. Kargo parasıyla fln uğraşmak istemiyorum. Alışveriş yapabileceğim birini arıyorum İzmir'de fakat bulamıyorum.

aslında oriflame bu konuda biraz geç kaldı sanırım. artık tüm markalar bb kremi çıkarmış hatta çoğu marka cc ve dd kreme bile geçmişken oriflame ağır kaldı bu konuda.ama ağustos kataloğunda indirimdeymiş.alıp denemeyi düşünüyorum.

orfilame de en koyu tonlar bıle cok acık kalıyor bana kı oyle aşırı esmer degılım buğday tenlıyım ne tavsıye edersınız bu durum ıcın

bu ay ki kargo sıfırlama ürünü nedir bilen var mı??
bir-iki gün içerisinde sipariş vereceğim eğer ürün güzelse 100 bp yapmaya hiç uğraşmayayım.

az önce sıfırlama kodunu girerek sipariş verdim, siparişe Optimals Aydınlatıcı Arındırıcı eklendi bilginize..

Bacılar ben üyeydim Oriflame'e. Fakat 3-4 ay hiç alışveriş yapmadım. Bu sürede işler karışmış, benim direktörüm ve sponsorum değişmiş. Ben şuan yeni direktörüme ulaşamıyorum, kim olduğunu bile bilmiyorum. Nerden öğrenebilirim bi fikriniz var mı?

Bide aranızda İzmir'de oturup Oriflame temsilcisi olan var mı acaba? Ben bazen 2-3 ürün beğeniyorum. Kargo parasıyla fln uğraşmak istemiyorum. Alışveriş yapabileceğim birini arıyorum İzmir'de fakat bulamıyorum.

benim o kişi :KK1: elden teslim yapabilirim , özel mesaj attım zaten ^^

Son düzenleme:
kızlar aklımda yoktu üyelik ama bikaç ürüne ihtiyacım olduğundan yakınlarda da temsilci bulamadığımdan bu işe giriştim :KK43: şu alttaki iki ürün pembe şekilde uyarı veriyor alamayacak mıyım bunları ben nedenini bilen var mı acaba? $Adsız.jpg

avon temsilcisiyim avonun bayan parfümlerinden denemediğim kalmadı diyebilirim birazda oriflame denemek istiyorum bayan parfümlerinde öneriniz var mı ? hafif kokulu :KK54:

bayanlar oriflame temsilcisi olmak istiyorum fakat katalog fiyatları çok yüksek müşteri bulacağımı sanmıyorum geliş fiyatlarıyla arasında çok fark var mı?

slm. oriflame hakkında bilgi almak veya üye olmak isterseniz yardımcı olabilirim. %25 kadar kar payı var. Hediyeler çok güzel ve kaliteli. Danışmana özel broşürler çok kazançlı.İlk başlarda pek değil ama ilerledikçe baya kazanıyorsunuz. Benimle birlikte ilerlemek direktör olmak isterseniz her zaman yanınızdayım.:13: Hiç değilse kendi kullandığınız ürünleri çok uygun fiyata getirtmek sizin elinizde :KK16:

slm. oriflame hakkında bilgi almak veya üye olmak isterseniz yardımcı olabilirim. %25 kadar kar payı var. Hediyeler çok güzel ve kaliteli. Danışmana özel broşürler çok kazançlı.İlk başlarda pek değil ama ilerledikçe baya kazanıyorsunuz. Benimle birlikte ilerlemek direktör olmak isterseniz her zaman yanınızdayım.:13: Hiç değilse kendi kullandığınız ürünleri çok uygun fiyata getirtmek sizin elinizde :KK16:

bu sitede üye aramak yasak.

X