ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

nasıl üye olabiliyoruz
üyelik ve tesrır ürünleri için ne kadar para yatırmamız gerekiyor kızlar bilgisi olan varmı

ben geçen ay üye oldum kargo katolog getirsin diye 2 ucuz ürün koyup gönderdiler 1 diş macunu 1 el kremi katolog hepsi bir kutuda toplam 15.5 ing bankasına 21 gün sonra yatırdım

bilgilerini verince ben seni üye yaparım üyelik ücreti 1 tl oldu

fadimeee... kızz ne işin var senin burdaa sen burda ben dururkene başka yere mi üye oldun kozmetik için bak bak sen şunaa.. sen takıma bi gelde sorayım ben sana bakiim.. burdan üyelik için karşıdakinin bilgilerini istemek yasak bildiğim kadarıyla tatlım. aklında bulunsun.

ben zaten burda bilgilerini almıcaktım özelden alırdım

ben senin üye oldugunu bilmeden önce olmuştum

ben geçen ay üye oldum kargo katolog getirsin diye 2 ucuz ürün koyup gönderdiler 1 diş macunu 1 el kremi katolog hepsi bir kutuda toplam 15.5 ing bankasına 21 gün sonra yatırdım

bu arada canım ben yanlış mı anladım bilemedim de yanlışsam düzelt 2 ucuz ürün koyup sana katalog gelmesi için senin adına sipariş mi girdi sponsorun?? burda bir hata var yani sipariş sana özel bir şey ve sen girmelisin. kataloğa gelince sen üye olduğun zaman sponsorun oda olmazsa direktörün o ayın kataloğunu vermek zorunda. daha sonrasında sen gelen mesaja istinaden kayıttan sonra limitin açılınca o ay ki kayıt kampanyasından yararlanabilmek için en az 1 ürün sipariş girerek kayıt ücretini faturalandırman gerekmektedir. ama bunu senin yerine bir başkası yapmış gibi algıladım ben yoksa benmi yanlış anladım

bir tane kadın beni aradı adı güler çakmar diye beni üye yapanın üstüymüş 2 sipariş girmemi söyledi bende nasıl sipariş vericegini bilmiyordum kadın girdi kargo geldi

bir tane kadın beni aradı adı güler çakmar diye beni üye yapanın üstüymüş 2 sipariş girmemi söyledi bende nasıl sipariş vericegini bilmiyordum kadın girdi kargo geldi

hımm anladım canım sen şifreni değiştir yinede ne olur ne olmaz. :S kötü niyetli olup çok var bir sürü insanın adına sipariş giren sponsorlar. :S gerçi sponsorunuda bilmiyorumda olsun tedbir tedbirdir :S

ne cimri insanlar var hayatta yeni üye yaptığı insanın kataloğunu göndermiyor. üyeye sipariş verdirip alrıdıyor kataloğunu. böylemi destek olacak yeni üyesine. deli oluyorum böyle insanları görünce. biz üyelerimize destek olmak onlara işi öğretmek ve alıştırmak için herşeyi yapıyoruz ama bazılarının umrunda değil malesef haketmediği üyelere sahip oluyorlar.

bu ay yüzde dokuz olmuşum arkadaşlar ..acaba ne kadar iskonto alırım ?

ekibinin dağılımına göre değişir. eğer alt ekibinde herhangibir seviyede olan insan yoksa doğrudan 1200 bp üzerinden 120 tl civarı alırsın. eğer altında seviye atlamış insanlar varsa onların puanı üzerinden de aranızdaki fark kadar alıyorsun. örneğin alt ekibinden biri 600 bp ile % 6 oldu. dolayısıyla seninle arasında % 3 fark var. sen bu kişinin puanları üzerinden % 3 lük farkı alıyorsun. senin ekibinin geri kalanından da % 9 üzerinden iskontonu alıyorsun.

selam arkadaşım gerçekten öyle yaptı hemde kızımıda üye yaptım toplam 33 lira ödedim
2 diş macunu 2 el kremi vardı toplam 2 kutuda siz nerde yaşıyorsunuz

selam arkadaşım gerçekten öyle yaptı hemde kızımıda üye yaptım toplam 33 lira ödedim
2 diş macunu 2 el kremi vardı toplam 2 kutuda siz nerde yaşıyorsunuz

ben kırşehirde yaşıyorum. şehir dışından üye bulduğum zaman kataloglarını ücretsiz gönderirim. sonuçta yeni üye destek olmamız gerek.

ben kırşehirde yaşıyorum. şehir dışından üye bulduğum zaman kataloglarını ücretsiz gönderirim. sonuçta yeni üye destek olmamız gerek.

Evet bende yeni üyelere destek olunması gerektiği kanaatindeyim.. şehir dışındaki üyelerime kataloglarını adrese ücretsiz kargoluyorum..

Tatlılar bende oriflame'a 1 yıldır üyeyim sadece kendime bir iki alışveriş yapıyorum ürünlerin çoğunu denemişliğim var hangi ürün iyi hangisi değil vs hakkında bilgi almak isteyen olursa yardımcı olurumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…