ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Hemen o an sipariş iptal talebinde bulunabilirdiniz 3 saat geçtikten sonra yapacak birşey yok malesef
ikinci sorduğunuz soru hakkındaysa bi fikrim yok malesef

çok tşk ederim bilgileriniz için,ben mesajınıza cevap da vermek istedim ama maalesef yazdığım cevapların 100 olması gerekimiyormuş :KK43:

dün gece internetteki katalogtan sipariş verdim,tabi detaylı inceleyememişim :KK43:(

hepinize ilgilendiğiniz için tek tek tşkler kızlar...
keşke benim de sponsorum da direktörüm de sizler gibi ilgili olsaydı,değiştirip size gelirdim :KK43:

bu arada ist. avrupa yakasındayım...hepinize sevgiler... :KK71:
:KK71:

bu arada kızlar 2009 dan beri 2 farklı sponsorla çalıştım o zaman beri danışmanım...

o zamandan beri ne birini kendim kaydedebildim ne de bu işten kar elde ettim.
ben mi beceriksizim anlamadım ki,güzel kazancı var diyo herkes... :KK17:

meraba kızlar.bende orıflame satıs temsılcısıyım. ama sadece kendıme alıyorum gelıs fıyatından alayım dıye:)

neyse pure skın yuz temızleme jelı ve pure skın sıyah noktaları temızleme kremınden alıcam ama hıc kullanmadm

etkılımıs sızce kullananlar benı begenıp bılgılendırebılır mı acaba:?

pinkmink hanım, uykuda ise tabırınızle ne demek ıstedıgınızı anlamadım. benı aydınlstır mısınız :)
sahsen ben her ay en azından bır urun bıle olsa alıyorum (mutlaka ılgımı cekecek bırsey cıkıyor :) )
yıne de ocakta kayıt yenıleme oduyorum :KK43: daha once de odedım sımdı de odedım... :KK43:

düzenli sipariş vermeyen üyelere uykuda diyoruz ve bu kişilerden yıllık kayıt yenileme
ücreti alınıyor. eğer bu kişi son sipariş tarihinden itibarende 1 yıl sipariş vermezse kaydı siliniyor. siz her ay sipariş veriyorsanız kayıt yenileme ücreti alınmaması gerekirdi. neden alındı anlamadım açıkçası.

ben ayın 2 sinde sipariş verdim faturam gözüküyor ama kolimin nerde olduğu falan gözükmüyor oriflame ı arıyorum açan yok yarım saattir müşteri temsilcisine yönlendirilmeyi bekliyorum sizce ne yapmayalım

ben ayın 2 sinde sipariş verdim faturam gözüküyor ama kolimin nerde olduğu falan gözükmüyor oriflame ı arıyorum açan yok yarım saattir müşteri temsilcisine yönlendirilmeyi bekliyorum sizce ne yapmayalım

Ayın 1 inde verilen siparişler 7 sinde paketlenmiş
ay sonu ve ay başı yoğunluğu var kızlar
bugün yarın gelir paketler
:KK34:

meraba kızlar.bende orıflame satıs temsılcısıyım. ama sadece kendıme alıyorum gelıs fıyatından alayım dıye:)

neyse pure skın yuz temızleme jelı ve pure skın sıyah noktaları temızleme kremınden alıcam ama hıc kullanmadm

etkılımıs sızce kullananlar benı begenıp bılgılendırebılır mı acaba:?

Pure skin serisi özellikle siyah noktalı ve sivilceli ciltler için mükemmel bir seri kesinlikle tavsiye ederim arkadaşım
:KK34:

Nasıl gidiyor bakalım çalışmalar??
bu ay kayıt kampanyası 1 lira biliyorsunuz..
çantalar çokk güzell

birkaçgün önce mesaj gelmişti orfilame den
bu ay hakkettiğikleri kadarını alamayıp 1 tane alabilenler, sonraki siparişlerinde nekadar hakkettilerse okdarını alabileceklermiş
sanırım stok sıkıntısı yaşıyorlar
yanı ben bu ay içinde o maskaradan indirimli alamayacakmıyım güya indirim var:KK50: stoktada var ama sadece görünürde reklam amaclı bır ındırım yapmıslar 10 90 gorunuyor yıne bugunde baktım:KK19:

8 ocakta gelecekmiş siparişler, ben de 2 ocakta sipariş vermiştim

yanı ben bu ay içinde o maskaradan indirimli alamayacakmıyım güya indirim var:KK50: stoktada var ama sadece görünürde reklam amaclı bır ındırım yapmıslar 10 90 gorunuyor yıne bugunde baktım:KK19:

merhaba geçen ayki siparişinize göre kaç tane hakkınız varsa o kadar alabileceksiniz.

düzenli sipariş vermeyen üyelere uykuda diyoruz ve bu kişilerden yıllık kayıt yenileme
ücreti alınıyor. eğer bu kişi son sipariş tarihinden itibarende 1 yıl sipariş vermezse kaydı siliniyor. siz her ay sipariş veriyorsanız kayıt yenileme ücreti alınmaması gerekirdi. neden alındı anlamadım açıkçası.

ben zaten bugunlerde orıflame ın hıcbır ısıne anlam veremıyorum
:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

tesekkurler bılgı ıcın, bu da yedıgımız bı kazık daha olsun napalımm....:26::KK19:

sizinki neden öyle oldu bende o maskaradan sipariş verdim ve 7.90 üzerinden faturalandı hatta temsilci fiyatıyla dahada ucuza geliyor geçen ay 25 tl.lik alışveriş yaptığım için otomatik olarak düştü,müşteri hizmetlerini bi arayıp bilgi alsaydınız neden sizinki öyle olmuş diye:KK34:

Kızlar SARPİO EĞİTİMİ ne katılan var mı aranızda
MUHTEŞEMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMDİİİİİİ

Lancome satış müdürü geçtiğimiz 2 aydır oriflame ailesine katılmış ve bugün eğitimin bir bölümünde yer aldı
şakayla karışık sonunda doğru yolu bulduğunu ve oriflame e katıldığını söyledi:)) bizleri çok mutlu ettii

NAZAN hanım mükemmeldiiiiiiiiiiiiiiiiii
bu ay kesinlikle hedefim %21 seviyesi

En Büyük TÜRKİYE

X