ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kullanan arakadaşlar ilgilenirse sevinirim müşterim hiç fayadası olmadı dedi bende nasıl kullanılıcanı öğreniyim dedim acil lütfen

Son düzenleme:
kullanan arakadaşlar ilgilenirse sevinirim müşterim hiç fayadası olmadı dedi bende nasıl kullanılıcanı öğreniyim dedim acil lütfen

canım temizleyici jel ise banyoda kullanıyorsun life yada eline sürüp bölgeye uygulama yapıyorsun. sonrasında duruluyorsun. ben çok yararını gördüm hatta ocak ta sprey indirimde hiç denemedim ama alıp kullanmayı düşünüyorum spreyi :)

Feminelle kesinlikle her banyoda olması gereken muhteşemmmmmmm bir ürün
kesinlikle ph dengesini bozmaz ve jinokologlar tarafından önerilen bir ürün .. mantara kaşıntıya vs. çok iyi geliyor..
biaralar domuz gribi kuş gribi filan çıktığında doktorlar sıvı sabun olarak kullanılmasını önermiş..okadar etkili yani..
ben çok memnunum şiddettle tavsiye ederim

bu ayki katalogdn almk istedigm hindistn cevizi yağı var ya cok istyrm satan biri var sanrm cevremde.katolog görmstm bi ara ama tam olarak henz ulsamdm kendsne..sabırda edemyrm ürünüme kavsmk istyrm siteden yakın temsilciye ulastrmk icn formu doldrdm ama önceden bilgilerinz kayıtlı dedi o kadar of yaa baskada birsey demiyr kimseye ulasamadm satıs temsilcileri olarak size sormk istedm ne yapmam gerekiyr?

Canım bilgilerin kayıtlıysa demekki sen üyesin.. kendin alabilirsin indirimli alırsın üstelik!!

hem üye olmk icn para yatrmya gerk var canm onu yapmamıstm sadece ürün ve bilgi almk istiyrm kısmını doldurmusm önceden simdide kabl etmiyo arayanda olmamstı zaten off yaa artk o yakınıma ulasmya calsrmcok güzel hindistn cevizi yağı iyide indirm yapmslar iki tane filn alcm

kızlar oriflame ocak kataloğundan ne alınabilir ...fiyatı düşen önerebileceğiniz ürünler nelerdir?

kırmızı günler ne kızlar

beni hiç bilgilendirmediler

fazla satış yapamıyorum diye sanırsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…