ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

giordani serisi mükemmel zaten ..
ever lasting fondoten den çok memnun müşterilerim bence denemeye değer..
katalogtan seçtiğin renk numarsıyle gelen sipariş aynı birebir geliyor oriflamede ..
cilt renginin bi ton koyusunu seçerseniz çok doğal duruyor

ever lasting fondoten fair nude dan bendede var. ben buğday tenliyim ve yüzümde çok doğal duruyor ve çok güzel de kapatıyor. ben çok memnunum arkadaşlar tavsiye ederim

giordani serisi mükemmel zaten ..
ever lasting fondoten den çok memnun müşterilerim bence denemeye değer..
katalogtan seçtiğin renk numarsıyle gelen sipariş aynı birebir geliyor oriflamede ..
cilt renginin bi ton koyusunu seçerseniz çok doğal duruyor

aslında ecobeauty(dogru mu yazdım emın degılım su an) fondotenlerı merak etmeye basladım ama rengını nasıl sececegımı bılmedıgım ıcın bekletıyordum.
bı koyusuymus puf nokta demekkı, sırf bunu bılmedıgım ıcın hıc fondoten almamıstım, sağol canım :KK30:

aslında ecobeauty(dogru mu yazdım emın degılım su an) fondotenlerı merak etmeye basladım ama rengını nasıl sececegımı bılmedıgım ıcın bekletıyordum.
bı koyusuymus puf nokta demekkı, sırf bunu bılmedıgım ıcın hıc fondoten almamıstım, sağol canım :KK30:

ecobeauty serisi de çokkkkkkkkkkk güzel bi seri.. kremi vucud jeli fondoteni hepsini gözü kapalı tavsiye ederimm :KK16:

En Büyük TÜRKİYE oriflame türkiye En Büyük TÜRKİYE
Kızlaaaaaaarrrrrrr nerdesinizz hadi gelin artıkk hiç mi oriflame yapan yokk :KK14:
:KK3:Gelin sohbet edelimmmmmm:KK3:

En Büyük TÜRKİYE oriflame türkiye En Büyük TÜRKİYE
Kızlaaaaaaarrrrrrr nerdesinizz hadi gelin artıkk hiç mi oriflame yapan yokk :KK14:
:KK3:Gelin sohbet edelimmmmmm:KK3:

Selamlar ben de daha yeni başladım oriflame ciliğe.Ama ben satıcı değil alıcı olanlardanım.Kendime alıyorum yani.2. siparişimi verdim bu ay.Nasılsınız?:KK3:

ben de daha çok yeniyim öncelikle kendi ürünlerimi almak için danışman oldum eşe dosta da satacağım bakalım.bayılıyorum kozmetiğe:KK12:
sizde durumlar nasıl bp leri tamamlayabiliyor musunuz

Selamlar ben de daha yeni başladım oriflame ciliğe.Ama ben satıcı değil alıcı olanlardanım.Kendime alıyorum yani.2. siparişimi verdim bu ay.Nasılsınız?:KK3:

ben de daha çok yeniyim öncelikle kendi ürünlerimi almak için danışman oldum eşe dosta da satacağım bakalım.bayılıyorum kozmetiğe:KK12:
sizde durumlar nasıl bp leri tamamlayabiliyor musunuz
Ohh bee:)) kızlar hoşgeldinizzz
bende 3 aydır bu işin içindeyim..
seviyem 15
21 olmayı çokkkk istiyorummm

Neler yapıyorsunuz oriflame için? ev toplantısı vs..:KK16:
hangi şehirlerdesiniz veee
direktörlerinizle aranız nasıl??

Son düzenleme:
Ohh bee:)) kızlar hoşgeldinizzz
bende 3 aydır bu işin içindeyim..
seviyem 15
21 olmayı çokkkk istiyorummm

Neler yapıyorsunuz oriflame için? ev toplantısı vs..:KK16:
hangi şehirlerdesiniz veee
direktörlerinizle aranız nasıl??

Hoşbulduk canım :KK16: şu aşamada birşey yapmıyorum açıkçası.çükü bi taraftan web tasarımla uğraşıyorum.çok vaktim olmuyor yani.Burdur'dayım ben.ama direktörüm Antalya'da.Saolsun en başından beridir çok çok yardımcı oluyor.Bakalım marttan sonra 3 aycık bir boşluğum var.o ara nasıl parakazanacağım konusunda yardım istiycem bakalım kendisinden :KK61:

ben edirnedeyim direktörüm izmirde yardımcı oluyorher anlamda.daha çok yeniyim ilk siparişimi vereceğim :)
seyiye 21 olunca ne oluyor 3 ayda iyi yol kat etmişe benziyorsun neler yaptın azıcık tüyo ver bize:KK23:

ben edirnedeyim direktörüm izmirde yardımcı oluyorher anlamda.daha çok yeniyim ilk siparişimi vereceğim :)
seyiye 21 olunca ne oluyor 3 ayda iyi yol kat etmişe benziyorsun neler yaptın azıcık tüyo ver bize:KK23:

Üye yaptıkça falan mı artıyor seviye? Cidden maaşallah.Sistemli çalışıyosun anlaşılan :KK34:

Hoşbulduk canım :KK16: şu aşamada birşey yapmıyorum açıkçası.çükü bi taraftan web tasarımla uğraşıyorum.çok vaktim olmuyor yani.Burdur'dayım ben.ama direktörüm Antalya'da.Saolsun en başından beridir çok çok yardımcı oluyor.Bakalım marttan sonra 3 aycık bir boşluğum var.o ara nasıl parakazanacağım konusunda yardım istiycem bakalım kendisinden :KK61:
Bence oriflame e ağırlık verinn burdaki kazanç hiç bir işte yokk

AAaa bende izmirdeyim..
Benim de direktörüm çok ilgili.. işi öğretmek adına elinden gelen herşeyi yapıyor hergün 1 ev toplantısı yapıyoruz ve yaptığımız kişilerden 2 tane referans istiyoruz.. tanıdıkların tanıdığı derken 90 kişi olduk 3 ayda..
primim gayet iyi şimdilik..
21 olunca üst danışman oluyorsun ve primin yaklaşık 1500 tl veya üstü oluyor..
direktörünüzü mutlaka tanıyorumdur

AAaa bende izmirdeyim..
Benim de direktörüm çok ilgili.. işi öğretmek adına elinden gelen herşeyi yapıyor hergün 1 ev toplantısı yapıyoruz ve yaptığımız kişilerden 2 tane referans istiyoruz.. tanıdıkların tanıdığı derken 90 kişi olduk 3 ayda..
primim gayet iyi şimdilik..
21 olunca üst danışman oluyorsun ve primin yaklaşık 1500 tl veya üstü oluyor..
direktörünüzü mutlaka tanıyorumdur

wawwwwwwwwww diyorum ama benim burda o kadar imkanım yok bulunduğum yer itibariyle.direktörünle aynı şehirde olman birlikte çalışmanlda etken bu kadar ilerlemende sen suan ne kadar pirim alıyorsun

Bilmiyorum ne kadar kazanabileceğimi oriflame de.Direktörüm evini ve arabasını oriflame sayesinde aldığını söylüyor.Şkayetim yok benim canım.Yaptığım iş sayesinde hem Burdur'da kendim geçinip, hem İzmir'deki aileme para gönderiğ, hem de birikim yapabiliyorum çok şükür.Ama bilmiyorum tabi.Oriflame nin sistemi Network Maketing sistemi olduğu için çok büyük paralar döndüğü söyleniyor.:26:

wawwwwwwwwww diyorum ama benim burda o kadar imkanım yok bulunduğum yer itibariyle.direktörünle aynı şehirde olman birlikte çalışmanlda etken bu kadar ilerlemende sen suan ne kadar pirim alıyorsun
Evet aynı şehirde olmak büyük artı..
evlerimizde yakın 1 vesait..
bu ay bana yatan prim 405tl
18 olunduğunda yaklaşık 900
21 yani üst danışman olunduğunda da 1500 civarında oluyor..
daha üste seviyelerde elmaslık safirlik başkanlık vs daha fazla tabiii.. 30bin tl civarında alıyor bizim en üstümüz izmirde yaşıyor kendisi

Son düzenleme:
X