ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Size gelen faturadaki tutarı ödüyorsunuz ki bu da katalogda yazan tutarların %70 i oluyor. Katalogda kırmızı yazılmış fiyatlar müşteriye satış fiyatları, size geliş fiyatı bunun %30 indirimli hali. Katalogda 20 liradan 10 liraya düştü yazan şeyi 7 liraya alıp 10 liraya satıp bankaya 7 lira ödemiş oluyorsunuz yani :)

Arkadaşlar kasımın son günü sipariş verdiğim için aralık gazetem yok, kargo sıfırlama ürünü nedir aralık ayı için bilgisi olan var mı?

295 lira kredi limitiniz var yani zaten bu tutardan fazla sipariş veremezsiniz ya da veremez :s Ben de sponsoru olduğum kişi adına sipariş verdim ya da kendi ürünlerimi ona aktardığım oldu ama bu karşılıklı anlaşmaya bağlı ve ben online siparişi gerçekleştirirken kartımla nakit ödedim onun siparişini de..
Sponsorunuz da böyle yapıp siz ona elden sizin aldıklarınızı ödemiş olsaydınız dürüst bir tarafı aranabilirdi :s

tereddüt etme konusununbda haklısınız ama dediğiniz gibi hukuk var. fatura sizin adınıza kesiliyor ancak siparişi kim verdiyse onun garantisindedir. çünkü liderler ve direktörler bu konuda sözleşme imzalıyorlar. icralık olanlar, direktörler sipariş verdide borcu onların üstüne yıktı diye değil; insanlar verdikleri siparişleri kendileri bile bile ödemediği için oluyor. direktör sipariş verip ödemezse şirket bunun hesabını sorar, direktörlüğü hatta üyeliği bile feshedilebilir. çünkü garantör o kişidir. böyle durumlarda kargo k,me gitmiş kim teslim almış ona bakarlar. eğer koli size geldiyse ve teslim aldıysanız o zaman siz ödersiniz. ancak direktörün adresine gittiyse o zaman siz ödemezsiniz o ödeyecektir. olurda ödemezse şirket bunun hesbını direktöre sorar size değil. çünkü kargoyu siz teslim almadınız ve garantör direktörünüz. her ihtimale karşı şirketi arayıp durumuda bildirin isterseniz. ama istemeyen kişilere sipariş verilmesini engelleyen bir sistem olmalı dediğiniz gibi o düşüncenize katılıyorum

Canım bu noktada yanlışlık var, şirket katalog gönderiyor, bana birkaç defa göndermişti, devamlı göndermiyor ama bazen sipariş dışında bi bakıyorum katalog gelmiş, kendi yanından yolluyo yani

yeni üyelere ilk defa göndermiyor. mevcut üyelerden iki ay sipariş vermeyenlere gönderiyor.

Siz bu işi nasıl yapıyorsunuz ? Sadece çevrenize mi yoksa sahada mı?
Bende yeni üyeyim neler yapabileceğimle ilgili kafa yoruyorum :)

Aralık kataloğunun arkasında "Büyük indirim için geri sayım başladı" yazıyor. Bahsedilen bu indirim kataloğu acaba Ocak kataloğu mu olacak? Ona göre bu ay sipariş vereceğim ya da vermeyeceğim :) :26:

Son düzenleme:
aralık katalogunun arkasındaki ocak katalogu ama gerçekten indirimleri güzel bu arada üye olmak isteyen varsa yardımcı olabılırım sponsor kodum 2087324

aralık katalogunun arkasındaki ocak katalogu ama gerçekten indirimleri güzel bu arada üye olmak isteyen varsa yardımcı olabılırım sponsor kodum 2087324

O zaman ben Ocak kataloğunu bekleyeyim Peki elinde Ocak kataloğu olup da sitede paylaşacak olan var mı ? Avondakiler paylaşıyor hep kataloğu bu bölümde, Oriflamede pek yok...

Merhaba oriflame severler..
Bende bu işe gönül vereli 2 ay oldu.. paylaşımlar çok güzel.. bundan sonra takipçinizim..

O zaman ben Ocak kataloğunu bekleyeyim Peki elinde Ocak kataloğu olup da sitede paylaşacak olan var mı ? Avondakiler paylaşıyor hep kataloğu bu bölümde, Oriflamede pek yok...

Selam
Bende ocak kataloğu var .. aralık siparişlerimle birlikte geldi..
Ama ocak ayı gelmeden kataloğu sitede yayınlamadıkları için burdan yayınlamam imkansız..
Sayfa fotolarını tek tek çekip koymam lazım o da zor..

hanımlar gunaydın
Acıl tavsıye ve fıkırlerınıze ıhtıyacım var. Oriflame sonunda benı çıldırttı, iki aydır sıparısım eksık gelıyor. hadı gecen ay kendıme almıstım oyle aman aman pahalı bır urunde degıldı, ustune de rahatsızlıgım olunca ustune dusup ılgılenmedım.
ama bu ay ıkı urun yok yıne kargomda, onların yerıne sıpraısım olmayan bır eye liner eklemısler.
ne şimdi bu? ben parfumunuzu gondermıyorum yerıne eye lıner alın mı? hele bırı erkek urunu ne dıyecegım ben adama "urununuz gelmedı ama alın eye lıner, cekersınız sıze yakısır" mı?
sımdı kargoyu almadan kontrol etseydın dıyeceksınız ama burdakı kargo gorevlılerı ıle bu mumkun degıl, adamlar ya al ya da alma kutu kapalı ben ugrasamam dıyorlar...

ne yapabılırım acıl fıkırlerınıze ıhtıyacım var

direktörüne bildir canım ona faturanı ver ve de durumu izah et benim alt ekibimden birisine de eksik ürün gelmişti direktörüm halletti merak etmeyin :) bu arada izmirden oriflame e üye olmak isteyenler bana ulaşabilirler::)

merhabalar öncelikle ben 2 aydır oriflame de satış temsilcisiyim bir kac sorum olacaktı beni aydınlatırsanız cok sevinirim sevgiler...
öncelikle ben 100 bp vermeme ragmen bu broşürden ve bunun gibi broşürlerden yararlanamıyorum Oriflame - Doğal İsveç Kozmetikleri - Oriflame cosmetics fiyat kodunu girdiğimde benim sayfamda o fiyattan fazla fiyat çıkıyor? 2.sorum ise; stokta olmayan ürünler bi sonraki siparişimle birliktemi gelir?

Canım hangi şehirdesin direktörün kim?
Broşurden yararlanmak için 100 bp sipariş vermiş olman gerekiyor 100bp nin üstüne alabiliyorsun indirimdeki ürünleri. 100bp verdiysen promosyon çalıştıra tıklamıyorsundur tıkladığında fiyatlar broşurdeki fiyattan çıkar..
stokta olmayan ürünler bir sonraki ay otomatik olarark eklenir ..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…