ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

valla bu soru bu forumda sorulamamalı bence avon satan arkadaslarada haksızlık olur hem kendı urunlerımızı ovmek ıcın baska markayı yermek de olmaz dısarıdan arastırırsan bu sorunun cevabını verebılırsın canım

Buradaki herkes genelde oriflame yaptığından tabi ki Oriflame der. Ama Avon kimyasal Oriflame bitkisel ürünler üretiyor onu çok iyi biliyorum. Geçen günde şey duydum. Avonun rujunu altın alyansınıza sürüp bekleyip biraz bir kağıda sürünce rujun renginin karardığını bununda sebebinin rujda domuz yağının kullanıldığını okumuştum. Bir dene ondan sonra bence kararını sen ver.

Onu avukatınla görüş. Avukatın eğer anlayışlıysa avukat parasını almazda.

ben hem avon üyesiyim hemde oriflame.kesinlikle oriflame ürünleri çok daha kaliteli ancak avonun parfümlerinin kokularını daha çok beğeniyorum hem fiyat olarak daha uygun hemde çok ama çok daha güzel kokuları ancak diğer ürünleri için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

Kızlar Oriflame'da faturanın son ödeme tarihinden sonra ne kadar süreyle faiz biniyor ve haciz işlemleri ne zaman başlatılıyor?

sipariş vermediğimiz ay gelecek ayın katalogunu gönderiyorlar mı?
sanırım temmuzda sipariş giremeyeceğim ama bir adet ağustos katalogunu gönderirler mi sadece?

numune seti 20parfmden oluşuyo, bayan ve erkek olarak iki ayrı set var. set başı 5tl.. danışman şifrenle gir sisteme,duyurular altında mı ne içerikleri hangi parfümlerin olduğu yazıyo

hiç olmadı onlar torbaya koyuyo zaten kuzum

hoşgeldin aramıza cnmm resimli anlatım konumuza da bekliyoruz ürünlerin fotolarını deneyimlerimizi o topik üzerinden paylaşıyoruz bilginee

üst danışmanına-direktörüne sor bi cnm

sipariş vermediğimiz ay gelecek ayın katalogunu gönderiyorlar mı?
sanırım temmuzda sipariş giremeyeceğim ama bir adet ağustos katalogunu gönderirler mi sadece?

malesef göndermiyolar ama direktörünle temasa geçip ondan isteyebilirsn

kargomu cuma gonderdım bu hafta 3 kere aradım bugunde aradım hala ıncelemedeymıs bakın dedım sıparısı gırdıgımden berı 12 gun gectı fatura odemesı gelecek ben daha urunlerımı musterılerıme veremedım ne olcak dedım sız gec yatırın bız faızını duserız elınıze ulastıgından ıtıbaren 18 gun sonra yatırırsınız dıyor pek sanmıyorum yıne cepten ödüycem anlasılan cok mağdur oldum bu ay müşterilerim sorup duruyor zaten onlarada mahçup oldum

benimde ürünlerim eksik gelmiş hemde iki tanesi böyle ugras dur of offfff ne yapcam ne etcem bilemedim..

kütahya 23 parça yemek takımı 69.90 çeyiz

Son düzenleyen: Moderatör:

benimde ürünlerim eksik gelmiş hemde iki tanesi böyle ugras dur of offfff ne yapcam ne etcem bilemedim..

kızlar bence kontrolden geçmiyo ürünler yerleştirilirken... bundan 2-3sip. öncesinde artık benim kolimi kim yaptıysa koliye konan her ürünün yanına tik işareti koymuş, öyle yapsa her çalışan bu kadar karmaşıklık olmazdı bence..

arkadaşlar kayıt kampanyası sizce uzar mı..bi fikriniz var mı..kayıt olucak arkadaşlar var fakat süre yüzünden istemiyorlar..sonuçta 100 puan yapamazlarsa hediye falan yok..6 gün kaldı bu sürede de 100 puan çok zor..direktörüm bi tüyo almış uzayacak diye ama kesin diil emin olamıyoruz..sizlerde kampanyanın uzayacağına dair bi bilgi varmı..

bize eziyatten baska bsy degıl 1.5 senedır uyeyim hiç böle bsy olmamıstı rezil olduk resmen

kız merhaba bu başlıkta bir sürü temsilci var ee en iyi siz yardımcı olabilirsiniz bana
ben kırmızı sivilce lekelerim için essentials fairness serisinin sabun ve kremini almayı düşünüyorum acaba memnun kalan var mı?

Ben temsilciyim kendim şahsen kullanmadım ama kullananlar cilt renklerinin açıldığını,kararmaların azaldığını söylüyorlar...Zaten fiyat olarak uygun denemeye değer...

cnmm merhaba cilt tipinide söylersen eğer daha iyi ve doğru yardım alabilirsin
bu arada rumuz güzel, matrax dinleyicisisin sanırım

Bayanlar oriflameden siparis vermeye calısıyorum 25tl ve uzeri amazonia parfüm 12tl diyor ama faturada 25tl gözüküyor bu faturaya böyle mi yansıcak bana bir yardımcı olur musunuzzzzzzzzzzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…