ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

haklısın canım oda mantıklı zaten yapcak bişey de yok

Son düzenleme:
arkadaşım hani 2 renkli göz kalemleri var ya arkalı önlü farklı renkli.mesela pembe yeşil, pembe gri vs. başka nasıl yadımcı olabilirim

anladım cnm onlar nasıl peki gzlmi yani rahat sürülüomu?ben soruorum 6 aydırlı üyeyim çnkü ve ilk defa kalemlerini katalogta gördüm.:1rolleyes:fiatı nekdrmış mart tabilmiyorumkismile

valla ben hiç satış yapmıyorum.sadece kendime..mart kataloğuna nerden ulaşabiliriz kızlar?sitesine daha eklememişler sanırım...

ikili kalemlerin fiyatı 7,90. arkadaşlarım çok memnun kalmıştı, ben kullanmadım daha, ama simli siyahtan almayı düşünüyorum.

slm arkadşlar bnde yeni katıldım kk ne.bnde oriflamecıyım sivaslıyım her türlü sorunuza açığım bni eklemk isteyende ekleyebilir herkese kolay gelsin kızlar başarılar inşallahkaydirigubbakcemile5

selam kızlar
ben en son oriflameden optimals hydra energy yüz kremini aldım çok güzel bir şey yüzüm yumuşacık ve gün boyu nemli kalıyor...
herkese iyi satışlarr

valla arkadaşım helal olsun nasıl yaptın okadar :1shok:

şöyleki oluyor ben ay başında diğer aya çalışmaya başlıyorum şimdi martta siparişlerimi verecem nisanın katalogları gelecek birazda fazla istiyorum herkes mart yaparken ben nisana başlamış oluyorum baştan verince geç geldi stok problemi derdi olmuyor birde altın broşürden sipariş alıyorum ay sonna kadarda iki katalogla çalışıyorum ama diğer aya daha da yoğun üyelerim de öyle yapıyor ellerinde kaç puan varsa hemen gönderip diğer aya başlıyorlar hem diğer ayda indirimde olmayan ürünler oluyor görünce ertelemiyorlar

time reversing ampuller denildiği kadar etkili midir acaba... gözümü karartıp sipariş vereceğim galiba. bu arada north for men'deki yorgunluk giderici nemlendirici çok tatlı bir bronzluk verdi eşim kullanıyor çok memnun tavsiye ederim. kaliteli bir ürün çıktı.

arkadaşlar ürün değişimi yapmam lazım nasıl olcek.istanbulda ürünü değişmem için bi merkez var mı.kargo ile gönderince hem gidiş hem geliş kargo ücreti bana mı ait?

arkadaşlar ürün değişimi yapmam lazım nasıl olcek.istanbulda ürünü değişmem için bi merkez var mı.kargo ile gönderince hem gidiş hem geliş kargo ücreti bana mı ait?

istanbulda 3 yerde hizmet merkezi var bunlar geliş fiyatlarının olduğu listede var ama genede oraya gittiğinde faturayı ve bir dilekçe götür değiştirdiğine dair hemen olmuyor değişim gene sıraya girmen gerekiyor

kızlaaaaaaaar biriniz bana yardım edin lütfen.mart ayından bikaç bişey sipariş veriyorum şimdi..otomatik olarak 5 li nisan kataloğu ekliyor ya,onu almak istemiyorum,silmek istiyorum ama sil butonu aktif değil bende..sizinde mi öyle????

siparişleri düzenleye tıkla tekrar çıkması lazım canım

arkadaşlar saat çok hoşuma gitti sipariş ettim gelsin bakalım sizlerede fikrimi söylerim herkese bolll satışlar ve üyeler kampanyayı değerlendirelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…