ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

arkadaşlar saat çok hoşuma gitti sipariş ettim gelsin bakalım sizlerede fikrimi söylerim herkese bolll satışlar ve üyeler kampanyayı değerlendirelim

ecrinsunbul arkadaşım şu yeni smooky koleksiyonunun siyah-gri mafoldumben farı yok stokta, bir de north for men nemlendirici. gelir mi dersin

ecrinsunbul arkadaşım şu yeni smooky koleksiyonunun siyah-gri mafoldumben farı yok stokta, bir de north for men nemlendirici. gelir mi dersin

girer far için stoğu sınırlı haber bekleniyor diye mail geldi o fardan varya 5 tane sattım öğlen girdiğimde vardı akşama siparişi göndermek için girdim yok çıldırdım ama ay ortası gibi girer kajal gibi takip edeceksin sürekli

ay ortası mı yapmaaa....ben de 1 martta girdim saat 18 civarı vardı,22 de vereyim siparişi dedim yok.of ya o gelecek u seferde başkaları bitecek. ne olacak bu oriflamenin hali...
kajal gibi derken??

Ben de şubat kataloğunu beğenmedim ama 160 bp yi geçicem bu ay sanırım satış fena değil.

boncok arkadaşım ,,
bende oriflame siparişi vermek istiyorum ama çevremde temsilci yok,,
daha doğrusu parfüm alcam ama önce testerlerini almak denemek istiyorum,,,
bana yardım edersen sevinirim,,

ay ortası mı yapmaaa....ben de 1 martta girdim saat 18 civarı vardı,22 de vereyim siparişi dedim yok.of ya o gelecek u seferde başkaları bitecek. ne olacak bu oriflamenin hali...
kajal gibi derken??

kajal da bir girdi bir bitti bir daha girdi bir daha bitti geçen ay elindeki ürünleri ver bekleme ben ne olrsa olaun beklemiyorum öyle oluyor ki ayda 3 kolim oluyor stok problemi olmasın diye

kıslar avondan tiksinti geldi,bıraktım artık.Oriflame düşünüyorum,
kargo ücreti ödememek için sipariş limiti ne kadar?
bide siparişler kaç günde gelir,
kredi kartıyla vadeli alışveriş yapabilirimiyiz? (avonda yapıyodum) ,
avonda kar oranı %33 sözde, oriflame de ne kadar? aklımda bisürü soru var,
tecrübeliler,bi zahmet cevaplasanız,lütfeeeeennnopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kıslar avondan tiksinti geldi,bıraktım artık.Oriflame düşünüyorum,
kargo ücreti ödememek için sipariş limiti ne kadar?
bide siparişler kaç günde gelir,
kredi kartıyla vadeli alışveriş yapabilirimiyiz? (avonda yapıyodum) ,
avonda kar oranı %33 sözde, oriflame de ne kadar? aklımda bisürü soru var,
tecrübeliler,bi zahmet cevaplasanız,lütfeeeeennnopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kredi kartına vade var kar %30 ama üye yaparsan %20 de ondan %0 ediyor gelen hediyeleride satarsan /%75 i buluyor sana özelden de mesaj attım ben ekip lideriyim ürünler ve üyelik hakkında sana yardımcı olabilirim

benim hevesim kaçtı bu işten
kataloglar çok renksiz
hep aynı ürünler
renkli kozmetik çok az
150 puandan sonra anca kargo yok
avonda bu sanırım 75 milyon
150 puan çok fazla.kargo yerine de boyna ya vücut kremi geliyo ya da satılmayan el kremleri küçücük küçücük
her yer krem doldu ya
ha bi de stok sorunu var ki onu hiç demeyin boyna bitiyo bu stok ne hikmetse

benim hevesim kaçtı bu işten
kataloglar çok renksiz
hep aynı ürünler
renkli kozmetik çok az
150 puandan sonra anca kargo yok
avonda bu sanırım 75 milyon
150 puan çok fazla.kargo yerine de boyna ya vücut kremi geliyo ya da satılmayan el kremleri küçücük küçücük
her yer krem doldu ya
ha bi de stok sorunu var ki onu hiç demeyin boyna bitiyo bu stok ne hikmetse

bence kaçmasın hevesin her ay ruj far kalem oje hem çeşit oluyor hemde mutlaka indirimi oluyor 5 tane satıp 3 tanesinin iadesini aldıktan sonra da gene aynı şey kalite farkımız var aynı ürünler derken kozmetik bu farklı bişey tek takı olacak onuda arz-talep durumundan kataloğa artık koyacaklar kargo durmuda bulunduğun yerde ekip lideri varsa onun adına kestir küçük şehirlerde ekip liderliğine kesiliyor kargo 1.30 ben erzincandayım ekip lideriyim hep benim adıma kesiliyor üyeler benden alıyor 150 puanı toparlamak zor değil aslında ben verdim bile martın kini ve 150 bp oldu neler mi verdim yüksek puan olarak sadece 1 tane parfüm verdim diğerleri rimel duş jeli diş macunu yüz yıkama jeli yani ıvır zıvır şeyler ama 150 bp oldu avon satan arkadaşım var kataloğa bakınca bir çok renkli kozmetiği beden alıyor geçen ay ruj rimel far ve kalem verdim kendisine değil müşterileine gösterip de satış yapıyor avon tutku haline dönüştüğü için üye olmuyor

bir yakınım için soruyorum.

gözaltı çevresi fena halde kırışık. az da olsa torbalanma var.alnın da da derin kırıklıklar var.yaşı 35 ama bence 45 yaş gibi kırışık var.

bu ayki katalogtan ne öneririsiniz.

cevaplarınızı dörtgözle bekliyorum.
şimdiden teşekkürler.

selam kıslar bende yeni üyesiyim oriflame ın bu ay ki katolokta olan pure skin in siyah noktalar karşı bakımını kullanan varmı aramızda ben alıcam ama kullandan duymak istedim

hee bi de ben bu ay kiraz ve kahve kokulu el kremi ve sabununu aldımm yanımda duran herkes kokusunu alıyo çok kalıcı ve güzel nemlendiren bi krem herkese tavsiye ederim opuyorumnanaktan

ben dün zincirlikuyu merkeze gittim genel müdür johan larsson'u gördüm süperdi kızlar:jeyyar:
bide gitmişken nisan kataloğu aldım hihoyyyt

bir yakınım için soruyorum.

gözaltı çevresi fena halde kırışık. az da olsa torbalanma var.alnın da da derin kırıklıklar var.yaşı 35 ama bence 45 yaş gibi kırışık var.

bu ayki katalogtan ne öneririsiniz.

cevaplarınızı dörtgözle bekliyorum.
şimdiden teşekkürler.

bilgisi olan yok mu??

X