ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

merhaba arkadaşım sipariş verdiğinde sonraki ay otomatikmen ekleniyor.ama sipariş vermedğin de postayla yolluyorlar 1 tane ücretsiz. ama sipariş verirken dikkat et 5 tane otomatik ekliyorlar paralı sen eğer okadar işine yaramıyrsa kaldır onu

Teşekkürler arkadaşım öğrendiğim iyi oldu

slm arkadaşlar mart kataloğu harika ben beğendim güzel satış yapılır herkeslere kolay gelsin ben birde iç çamaşırı kataloğuna üye oldum ikisi birden iyiy gidiyor daha çok parfüm sattım

merhaba arkadaşlar,bende 2aylık yeni üyeyim.çoğu kişiye katoloğu gösteripte hiç satatmayınca üzülüyorum sinir oluyorum.az çok sipariş alıyorum yinede .allah hepimize bol bol müşteriler versin.

iki renkliler var arkadaşım, 7,90. aşlanlar çok memnun bende.

canım 2 renkli derken? bu şubat kataloğunda vardı bir alana bir bedava die ben martta bitek kalem almak istiyorum mart kataloğum elime geçmediği için varmı yokmu bilmiorum ya yardımcı olursan çok sewinirim gerçekten.şimdiden çok tşkler canım

arkadaşım hani 2 renkli göz kalemleri var ya arkalı önlü farklı renkli.mesela pembe yeşil, pembe gri vs. başka nasıl yadımcı olabilirim

merhaba arkadaşlar bende kendime bir kaç şey alıyorm pek satış yapmıyorm kendimize indirimli alıyoruz ama 7ytl kargo parası olunca zararlı bile oluyoruz ya keşke kargo parası olmasa :1rolleyes:

time reversing satmıyor herhalde kimse? ya da kötü bir ürün sonucunu çıkartmak üzereyim.

ben bir iki kişiye sattım da aman bundan sonra ne yapacam kremi toparlanmayı diye düşünüyo tabii ki bu benim çevrem elime bile krem sürmüyorum diyorlar ama verdiklerim memnun kaldı genelde ecollagen serisi daha revacta bir ürün

merhaba arkadaşlar bende kendime bir kaç şey alıyorm pek satış yapmıyorm kendimize indirimli alıyoruz ama 7ytl kargo parası olunca zararlı bile oluyoruz ya keşke kargo parası olmasa :1rolleyes:

ben her ay kargo sıfırlama ürününden sipariş veriyorum 7 tl gidiyor ama birilerinin yaşgünü ya da yılbaşı vs olunca hediye ediyorum, en azından hediye masrafından kurtulmuş oluyorum. ben genelde kendim için üye oldum yani satış yapmıyorum fakat o ürünler de normal ürün istersen birilerine satabilirsin de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…