ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

renk açıcı krem ve sabun nasıl?almayı düşünüyorum kararsız kaldım işe yararmıki?*

sevgililer gününden sonraki katolok eline geçen varmı arkadaşlar? renk açıcı sabun varmı bu ay ? bn çok memnun kaldm bu aykinde yoktu

arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var. bu ay kargomun başka adrese gelmesini istiyorum o yüzden adres ekledim tekrar ama alışveriş sonuna geldiğimde adres değişikliği yapamıyorum ne yapmam lazım bu durumda

arkadaşlar mart kataloğunda göz kalemleri varmı ve fiyatları ne kadar??? şimdiden tşkler

bunu ekip liderleri yapıyor ya onların vıp bölümü oradan değiştiriyorlar ekip liderine söyle bu seferlik siparişini o versin ben de ekip lideriyim bende üyeleriminkini veriyorum alt ekibimde olmadığın için yardım edemiyorum maalesef ekip liderine ulaş

her ay 6 katalog almana gerek yok ki siparişini veririken düzenle kısmından katalog 5 lik set var onu sil tek katalog gelsin

renk açıcı krem ve sabun nasıl?almayı düşünüyorum kararsız kaldım işe yararmıki?*

krem ya da losyonunu kullanırken yanağının altına küçük bir kısıma sür 15 -20 dk bekle kızarıklık ya da alerjen etkisi olmazsa kullan bu krem ve losyonlar bazı kişilerde alerji yapabliyor olmazsa ürünü iade edersin paranıda alırsın ama sabun harika özellikle yüz sabunu olduğu için alan çok oluyor ten rengine bakmaksızın

kızlarrr bu başlığı yeni keşfettim makyaj bazı almayı düşünüyorum giordani makyaj bazı (şişede olanı) mi yoksa Beauty makyaj bazını(tüpte olanı) mı tavsiye edersiniz?acil cevap bakliyorum.

giordani bence tüpteki de güzel ama giordani serisinden hiç şikayet almadım ben

arkadaşlar bir sorum olacak, deneyimli oriflamecilerden yanıt bekliyorum.

time reversing serisi sattığınız müşterilerinizden kırışıklıklarında yüz ovalinde gözle görülür bir toparlanma olanalr oldu mu?

annem loreal age perfect kullanıyor ve de memnun yüzünde toparlanma oldu. time reversing'e geçip geçmemekte kararsız o yüzden. bu ikisini kullanan ve karşılaştırma yapabilecek olan var mı?

mrb ecrinsulbul msjını aldım ama msj gonderemıorum 50 gecmemıs daha yardımcı oldugun ıcın cok saol pekı nasıl yapıcaz üyelik ısını nekadar odemem gerekıo pek bılmıorum ben bilgilendirirsen sevinirim cnm cok saolllll....opuyorumnanaktan

özele mesaj attım bir oradan bakarsanız sevinirim

saol cnm bnm yardımcı oldugun ıcın aksam bi konusuyim annemle filan haber veririm ben sana mutlaka cnm cok saol gercekten bende satmak isterim olursa tabiki cok saolllzemuszemus

ecrınsulbulcum ya bişi sorcam şimdi ben üye oldum diyelim siparişimide yaptım kargo parasını ödücem ama kazandığım para kargoya gidicek cok tutmazmı kargo parası trden italyaya bnm nisanlım gecen bi mektup gonderdi istanbuldan 6 bucuk lira ödemis acaba benim dururumumda birisi varmıdırki nasıl yapıcazbilmiyorumkismile

Merhaba arkadaşlar size bişi sorabilirmiyim...
Ben bu ay oriflame temsilcisi oldum her ay kataloglar düzenli olarak gönderiliyormu yoksa sipariş listesine bi sonraki katalogtan istediğimiz sayıda ekliyormuyuz. Yeni olduğum için sizden yardım almak istedim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…