ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

arkadaşlar kataloğun 25. sayfasında yer alan yeni aqua rhytm doğal bej renkli nemlendiriciden almış olanınız var mı? veya bu ürünü gördünüz mü?
rengi nasıl beyaz tenlilerede uyar mı yani koyu durma ihtimali var mı?

iki siparişimdede poset gelmedi var mı boyle bır sey yaa sınır oldum bu nasıl pazarlama
hangi posete koyup veriyim musterilere ürünlerini:KK43:(

aynen canım ya insan ilk çıkan parfümün,rujun her neyse satış temsilcisine tester filan göndermeleri gerekir ama hiçbişey yok,yok bilmem kaçıncı sayfaden ürün alacaksında o şartla parfüm testerı yollayacaklar ne kadar saçma biz bu şekilde oriflame ürünlerini insanlara nasıl tanıtalım meditasyonlamı yapıcaz bu işi,mecburen bende verdim geçen aydan bir sürü siparişim vardı dancing ladyi kaçırmamak için 2-3 ürün sipariş ettim bide üzerine kargo parası tabi..bakalım ben belkide oriflamei bırakmayı düşünüyorum çünkü çok tuzluya gelmeye başladı açıkçası zaten istediğim bi ürün anında stoklarda tükeniyor nasıl oluyorsa:KK14:bi siparişlerim gelsin yarın karar vericem:KK4:

Aynen bana da çok tuzlu geliyor yani kargo parası saçmalık kargo sıfırlama ürünü saçmalık ötesi hepsini geçtim katologun ilk günü ilk saati bir ruj stokta bitemez bitmemeli... Sen madem bu kadar büyük bir şirketsin neysen işte madem bukadar ülkede faaliyet gösteriyosun bunlara dikkat ediceksin, gönderdikleri poşet sayısı az hangi müşterime vericem 2 poşeti. Ondan mı kar yapıyo bu oriflame çok sinir oluyorum çooookk stok olayı gerçekten beni bitirdi. İlk saat bir ürün stokta yoksa ciddi ciddi düşünürüm bırakmayı bende.

iki siparişimdede poset gelmedi var mı boyle bır sey yaa sınır oldum bu nasıl pazarlama

Buyur burdan yak. Yuh diyorum sana oriflame göndereceğin 2 poşetten mi kar yapıcaksın valla iyice sinir oldum ya...

aynen bnada 1 tane bile gelmdi zten satamıorum iyice hevesimi kırıyolar eline mi vercem urunu :KK20:

arkadaşlar bnim biras sivilce cıkıyo ama gec bitio byle iz gbi bırakıyo yani bras
bugun urun toplantısına gttim ordaki bayan pure nature organik cay agacı ve biberiye özlü kapatıcı stigi anlatrken yesil kısmını sivilcenn üstune surun 2 gune kurutuyo ve iz kalmadan geciyo dedi gercekten dogru mu kullanan var mı veya satıp gözleyen . yardımcı olun lütfen

Sipariş ettiğim rujun bambaşka bir rengini göndermişler.Başına böyle bişey gelen var mı?Bari yakın bir renk olsaydı:/Ruj numuneleri aldım özellikle bir seriyi istedim onun kodunu girdim yine bambaşka bir seriyi yollamışlar.Çocuk sabunu almıştım hipopotam şekilli onun da ağzı yüzü kırık geldi.Ben iade etmeye üşeniyorum diye bana mı kakalıyorlar anlamadım.

evet canım bugün benim ürünlerde geldi aynı şekilde poşet filan yok içinde hayret yani:KK43:
Aynen bana da çok tuzlu geliyor yani kargo parası saçmalık kargo sıfırlama ürünü saçmalık ötesi hepsini geçtim katologun ilk günü ilk saati bir ruj stokta bitemez bitmemeli... Sen madem bu kadar büyük bir şirketsin neysen işte madem bukadar ülkede faaliyet gösteriyosun bunlara dikkat ediceksin, gönderdikleri poşet sayısı az hangi müşterime vericem 2 poşeti. Ondan mı kar yapıyo bu oriflame çok sinir oluyorum çooookk stok olayı gerçekten beni bitirdi. İlk saat bir ürün stokta yoksa ciddi ciddi düşünürüm bırakmayı bende.
ne bileyim canım ben anlamış değilim bu stok işini,bari diyorum diğer kozmetik firması gibi 85tl,üzerine filan kargo ücretsiz olsa en azından ben vazgeçmezdim belki ama birsürü şey alıp 100bp.yi tamamlayamıyorum çünkü belli bi bütçem var ayırdığım kargo parası çok geliyor kararsızım anlayacağın:KK43:
Sipariş ettiğim rujun bambaşka bir rengini göndermişler.Başına böyle bişey gelen var mı?Bari yakın bir renk olsaydı:/Ruj numuneleri aldım özellikle bir seriyi istedim onun kodunu girdim yine bambaşka bir seriyi yollamışlar.Çocuk sabunu almıştım hipopotam şekilli onun da ağzı yüzü kırık geldi.Ben iade etmeye üşeniyorum diye bana mı kakalıyorlar anlamadım.

ooff seninkide abartık olmuş ama hepsimi falsolu gelir ürünlerin anlamadımki,mail at diyeceğim ama boşuna yorulma geri dönmüyorlar bile:KK43:(
Bugün en memnun kaldıım şey dancinglady oldu çok sevdim gerçekten tam benim kokum öğleden sonra sıktım hala üzerimde daha önceden bilmiyordum kokuyu ama gerçekten hoşuma gitti:)

Son düzenleme:
Buyur burdan yak. Yuh diyorum sana oriflame göndereceğin 2 poşetten mi kar yapıcaksın valla iyice sinir oldum ya...

ne alakası var arkadasım. o posetle millete dagıtıyorsn ürünleri. avon kırktane poset yolluo oriflame ondan bile kar yapmaya basladı. hele kargo sıfırlama fln bende bırakıcam yetişemıorm kargoya kar ım gidio kendime bişi alamıorum

poşet mi? benim poşet gönderildiğinden haberim bile yok. 3 kuruşluk şeyle kar edeceğim derken, markaya zarar veriyorlar haberleri yok. ama bu böyle olmaz. eğer hepimiz birer mail atarsak, siz bu düzeni değiştirmedikçe biz de satışı durdururuz dersek bizi dinlememek gibi bir şey yapamazlar. ha dinlemiyorlar mı, o zaman biz de bu gördüğümüz muameleye göre yolumuzu çizeriz. kargo ücreti benim de çok canımı sıkıyor.

çok şükür kırık ürün gelmedi henüz. ama bu gelmeyeceği anlamına da gelmez. lütfen kargo elemanını koliyi açmadan göndermeyin.

bir de içinizde marcel makyaj paletini bilen, kullanan var mı?

ne alakası var arkadasım. o posetle millete dagıtıyorsn ürünleri. avon kırktane poset yolluo oriflame ondan bile kar yapmaya basladı. hele kargo sıfırlama fln bende bırakıcam yetişemıorm kargoya kar ım gidio kendime bişi alamıorum

Arkadaşım iyi misin sen? Bende yukarda aynı şeyleri yazmışım farkındaysan. Harfler farklımı gözüküyor ordan anlamadım.

poşet mi? benim poşet gönderildiğinden haberim bile yok. 3 kuruşluk şeyle kar edeceğim derken, markaya zarar veriyorlar haberleri yok. ama bu böyle olmaz. eğer hepimiz birer mail atarsak, siz bu düzeni değiştirmedikçe biz de satışı durdururuz dersek bizi dinlememek gibi bir şey yapamazlar. ha dinlemiyorlar mı, o zaman biz de bu gördüğümüz muameleye göre yolumuzu çizeriz. kargo ücreti benim de çok canımı sıkıyor.

çok şükür kırık ürün gelmedi henüz. ama bu gelmeyeceği anlamına da gelmez. lütfen kargo elemanını koliyi açmadan göndermeyin.

Canım resimli paylaşımlarda var resmi kullanan var yani ordan bakabilirsin. Çok pastel tonlarda yalnız bilgin olsun.

Canım resimli paylaşımlarda var resmi kullanan var yani ordan bakabilirsin. Çok pastel tonlarda yalnız bilgin olsun.

bellamania aslında ben bu paleti aldım ve renklere bayıldım. tam istediğim gibi ama asıl sorum şu: paletteki rujların tekli hali var mı? bana bu rujlardan gerekiyor. bulabilir miyiz? numaralarını, isimlerini bilen var mıdır?

aa gerçekten mi? neden beğenmediniz? çok güzel dolgunluk veriyor. bence 2FX' e ikinci bir şans verin. şöyle birkaç kat sürün.

sanırım tek tek ayırsın isteyenler pek beğenmiyor bu rimeli. ha yok illa sana vereyim derseniz o ayrı :KK23:
bir kez daha deneyin derim ben. olmadı başka rimelin fırçasıyla sürün. araya gitmesin günah :KK1:

üye olduğum zaman marcel paleti hediye gelmişti, çok hoş ve kaliteli, ben beğendim :128:

arkadaslar yardımcı olursanız sevinirim. bu ayki katalogdan nemlendirici olarak optimals oxygen bosst nemlendirici ya da optimals nutri calm hangisini tavsiye edersiniz? daha önce hiç kullanmadım, birde pure nature serisi var nar özlü olan? bunlar hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim?

oxygen boost serisini 9.90 tl ye almaya hak kazanmıştım yeni üye olduğum zaman,ilk başta çekimser davrandım ama nemlendiricisini ve köpürek temizleyicisi çok hoşuma gitti valla :KK16:
hassas bir cildin varsa o zaman nutri calm serisini kullan canım.

X