ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

canım dediğin doğru olabilir çünkü dün göz makyajımı çıkardım öyle yıkadım yüzümü gözümde yanmadı yüzümde yanmadı sanırım o gün ya cildim hassastı ya da ilk alışma evresinde cildim böyle bir tepki verdi fakat bir şey sorcam ben makyajımı çıkartmak için kullanıyorum bunu yanlış almamışım değil mi her gün cildime uygulama yapabilirim sanırım temizleme sütü gibi haftada 1 uygulanmıyor galiba bu inş doğru kullanıyorumdur
bu arada kırmızı enigmanın kokusunu bilen var mı arkadaşlar

Optimals Foaming Cleanser
Optimals Köpüren Temizleyici

çok beyaz tenli biri değil buğday da denmez.açık buğday denilebilir belki.light ivory de karar kıldık.umarım tutar rengi
canım açık kaldığı için tam kapatmada sağlamıyor ama belki uyar olmadı iade edersiniz ama iade durumuda 15 gun suruyor

Köpüren temizleyici cildinizi anında makyaj ve birikimlerden arındırır. Cildinizi gündüz ya da gece kremi uygulamasına hazırlar. Mürver Çiçeği özü içeren rahatlatıcı kompleks sayesinde cildi yumuşatır ve cilt rengini canlandırır. Cildin ferah ve rahat hissedilmesini sağlar. 200 ml.
Ürün Kodu:14698 sitede böyle yazıyo cnm, demekki makyaj için işe yarıyo, ama en azından rimeli ıslak mendille fln çıkarki hani nolur nolmz sonuçta göz en hassas yerlerden biri bide essentialsın 3ü1arada temizleyicisinide kullanabilirsn makyaj çıkarmak için bak o da ideal ben kullanılıyorm e vitamini flnda var süt benzeri, cildime sürüyom biraz masaj yapar gibi kremi iyice yediriyorm sonrasında pamukla siliyorum güzel temizliyo şu menekşeli olanı arada indirime koyuyolar ya 5,90 oluyo, onu yakaladğnda bi al dene derim beğenirsin

şimdi dikkatimi çekti senin aldığının içeriği
aqua, sodium laureth sulfate, glycerin, coco-glucoside, peg-7 glyceryl cocoate, cocamidopropyl betaine, glyceryl oleate, sodium methyl cocoyl taurate, sodium chloride, disodium cocoamphodiacetate, sodium cocoamphoacetate, styrene/acrylates copolymer, imidazolidinyl urea, parfum, citric acid, sambucus nigra extract, peg-150 pentaerythrityl tetrastearate, peg-6 caprylic/capric glycerides

parfüm ve sitrik asit varmış göze değdirme cnm yakması normal cnm kullanırken dikkat et

Son düzenleme:
canım 3ü 1 arada normalden karmaya dönük ciltler için değil mi benim cildim kuru cild o yuzden almadım ben ayrıca yıkama jeli kullanmayı sevıyorum yanı oyle sılınce sanki temizlenmiyormuş gibi hissediyorum ama yinede kuru cilde göreyse alıp denerim gerçi benim cildime e vitamini pek fayda etmiyor baska bı markanın kreminde e vitamini vardı memnun kalmamıstım yinede denemeke fayda var sağol kuzum

herkesin yeni yılını kutlarım sağlıklı mutlu huzurlu bir yıl geçmesi dileğiyle

Tüm arkadaşların yeni yılını candan kutlar,sağlık,mutluluk,huzur ve başarılar dilerim.Her şey gönlünüzce olsun...

herkese mutlu yıllar dilerim kızlar,bişey soracağım grace in kokusunu bilen varmı çok hoşuma gidiyor şişesi,kendide şişesi kadar güzel ve etkiliyse diğer katalogda almayı düşünüyorum ne dersiniz:44:

Pişman olmassın canım :) Bende numunesi var kime koklattıysam "harika" dedi. Şimdi bi daha kokladım çok güzel :) Canım ben de uygun olduğu için giordani white goldu deneyeyim diyorum acaba o nasıl onun numunesi yok malesef

oriflame rujları genel olarak avondan güzel çünkü dudaklarınızda pürüzlülük hissetmiyorsunuz pütür pütür olmuyor ayrıca amber eliksir parfümü de benim en beğendiklerimden özel günlerimde onu kullanıyorummmmm

anladım tatlım, tüm cilt tipleri için bu konuştğmz temizleyici kurutmuyo cildi o yönden iyi sende ilk önce silersn sonra temizleme jeliyle yıkarsn bi güzel köpürtürsn yavrumm

herkesin yeni yılını kutlarım sağlıklı mutlu huzurlu bir yıl geçmesi dileğiyle

Tüm arkadaşların yeni yılını candan kutlar,sağlık,mutluluk,huzur ve başarılar dilerim.Her şey gönlünüzce olsun...

teşekkürler canım, ben de hepinizin yeni yılını kutlarım

mutlu huzurlu sağlıklı yıllara kızlarrrr

canım çiçek kokusu baharda etraf kokar ya çok hoş bi koku değildir karışık bi kokudur onun gibi şahsen ben hiç beğenmedim ama çiçek kokularını seviyorsan al derim bence bu ay gelen eclat weekendi danısmanımdaki enigmayla değiştiriyim diyorum elinde enigma varmış bendekilerden farklı olarak enigmanın kokusu nasıl bilen var mı

Canım o baya bi kadınımsı :)

Kızlar eyeliner için cevaplara teşekkürler tekrar, o eyelinerden umudu kestikten sonra Rossmanda Rival de looptan 3 tlye bi eyeliner aldım(yine 3 tlye harika rujlar var ve renk kartelası geniş) renk kahve ve harika, kesinlikle tavsiye ederim zaten Rossman deyince akan sular duruyor bildiğiniz üstün alman kalitesi söz konusuBurada eyelinerden yakındıktan sonra,sizi de bilgilendireyim istedim.

Oasisin rujlarından alıp kullanan var mı acaba, yorumuna hiç rastlayamadım ben sadece kokusunun harika olduğunu biliyorum o kadar, rengi gerçekte nasıl, sedefli mi simli mi yoksa saten mi vs?

Bu arada kataloğu yükleyen arkadaşa teşekkürler, günlerdir sonraki katalog ibaresinin belirmesini bekliyordum ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…