ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Kızlar ben 100 bp yapamadım ama madem topluca şikayet var bu konuda her biriniz oriflame mail/telefon yoluyla şikayette bulunsun. En azından bilgileniriz öyle degil mi? Bazen erken sipariş vermek kendi zararına oluyor. Geçen ay saf anıma denk geldi siparişi katalog açılır açılmaz verdim.Altın Fırsatlar daha açılmamış o ara. Ben de heralde bu ay altın fırsat yok dedim :2: akşam baktıgımda internette altın fırsatlar sayfası vardı tabiki.

Kızlar ben 100 bp yapamadım ama madem topluca şikayet var bu konuda her biriniz oriflame mail/telefon yoluyla şikayette bulunsun. En azından bilgileniriz öyle degil mi? Bazen erken sipariş vermek kendi zararına oluyor. Geçen ay saf anıma denk geldi siparişi katalog açılır açılmaz verdim.Altın Fırsatlar daha açılmamış o ara. Ben de heralde bu ay altın fırsat yok dedim :2: akşam baktıgımda internette altın fırsatlar sayfası vardı tabiki.

ben mecburen erkenden verdin, müşteriler ürünlerini yılbaşından evvel istediler.
zaten altın fırsatların çoğu ürünleri de tükenmiş:KK43:( :KK43:

kargom bu akşama geldi :KK9:
katalog sevgililer gününe hitap ediyor,

kajal eye liner 6.90 tl...
wonder lash maskara özel üretim 2 rengi var, yeşil ve mor, indirimde.
floral collection serisi rujlar ve ojeler, 6.90 tl her biri...
power shine dudak parlatıcıları, 1 alana 1 bedava...
bol bol parfum var,giordani white gold indirimde...
kremlerde indirimde...
very me lipmania rujlarda indirimde...
kaş seti bu katalogta da indirimde...
wonder colour rujlar indirimde...
aydınlatıcı kit var,
giordani ruby rujlar indirimde...
colourfull rujlar indirimde...
Hair serisi şampuan ve saç kremli indirimli..
discover jul jelleri yine indirimde...
swedish spa serisi indirimde
pure nature maskeleri 1 alana 1 bedava
parfumlü vücut kremleri 12.90...
ve tender balm 6.90, çikolatalısı da var...
dahası da var da , en önemlileri yazdım canım..

çokkkkkkkk teşekkür ederimmmm:KK9::KK1::emir_bebek::KK16:

kremlerde indirimde...
aydınlatıcı kit var,

Bence 2.ci katalog yılbaşı katalogu olmalıydı indirimler çok cazip gözüküyor :KK52:

canım ben makyaj çantasını sipariş verdim yarın elimde olur yazarım buraya...

hele ben 22 aralıkta sip. verdim daha dün çıktı yola aradım müş.hiz. ellerinde olmayan ürünü bekliyor olabilirmiş depodakiler öyle söyledi. bu arada bu katalog dönemi içerisinde verilen her 100 bp ye muhakkak vermeleri gerekir o elkremlerinden yoksa bu haksızlık olur.

17. katalogta 125 bpye 1. dönemde eclat ve rimel hediyesi geliyor.1. dönemde 125 bp yaparsan 2. dönemde muse ve yine rimel gelecek canım. musenin kokusunu bilen varmı kızlar?

onların amacıda o zaten canım:)

bende anlamıyorum bu kadar karmaşık yapmak zorundalar mı? adam akıllı yazmıyorda sitede her şey...

canım böyle bir uygulama yok oriflamede

sağol cnmm:KK3:

kremlerde indirimde...
aydınlatıcı kit var,

sağol egeli süpersnn:KK6:

nasıl yok ya:S baya benden hizmet bedeli kestiler 100 bpyi geçemediğim için:S

100puanı tamamlamadığınız her durumda hizmet bedeli veya kargo parası alınır cnm,malesef kuralı böyle:KK37:

2. katolog elinde olan hatunlar :KK52: Sayfa 5'te her 25 tl lik alışverişimize Loves Me set 8.90 müşteri fiyatıyla tabi bu set nasıl kokuyor güzel mi?
Giordani white gold 24.90 bu da temsilcilere baya düşüyor çok mutluyum :) :KK9:
ULTRA GLAM yeni koku çıkarmış oriflame numunesi elinde olan var mı ben temsilciyim bu kokuyu soruyor arkadaşlar hiç cevap veremiyorum:KK4: Sayfa da kokusu olsa keşke ya da katoloğun ilk sayfasında felan.

Arkadaşlar bilmediğim kokuları ben sorayım da bilen birileri varsa Allah rızası için cevap versin Arkadaşlarım soruyor numuneleri yok bende bunların ama diğer parfümlerin var sorduklarında cevap verememek çok kötü :KK25:
Enigma dare to dream $enigma_dtd_edt.jpg

Dıvıne sensual (mavi olanın numunesi var) $images.jpg
Şimdiden teşekkürler :KK9:

Bir de sayfa 56'da lipmania rujlardan redvibe-pinkblush-hotberry-mochadream renkleri sanki aynıymış gibi duruyor :26: Hiç anlayamadım hangisi daha kahve hangisi daha kırmızımsı sanki hepsi aynı.

2. katolog elinde olan hatunlar :KK52: Sayfa 5'te her 25 tl lik alışverişimize Loves Me set 8.90 müşteri fiyatıyla tabi bu set nasıl kokuyor güzel mi?
Giordani white gold 24.90 bu da temsilcilere baya düşüyor çok mutluyum :) :KK9:
ULTRA GLAM yeni koku çıkarmış oriflame numunesi elinde olan var mı ben temsilciyim bu kokuyu soruyor arkadaşlar hiç cevap veremiyorum:KK4: Sayfa da kokusu olsa keşke ya da katoloğun ilk sayfasında felan.

canım loves me bana sürpriz pakette gelmişti geçen ay ben eski bir ürün sanıyordum ama sanırım yeni ürün. sorunu görünce gittim denedim özellikle kokunun türünü anlamaya çalıştım. bana çağrıştırdığı şey "ot" evet ot kokusu gibi geldi..yani çiçek vs kokmuyor kokusuz da değil otumsu kokuyor.ama dayanılmaz bir koku değil sürünce çok da kalmıyor zaten. ama ambalajı filan hoş nemlendirmesi ve vücuda nüfuzetmesi güzel yağlı yağlı değil..kullanışlı.

Bir de sayfa 56'da lipmania rujlardan redvibe-pinkblush-hotberry-mochadream renkleri sanki aynıymış gibi duruyor :26: Hiç anlayamadım hangisi daha kahve hangisi daha kırmızımsı sanki hepsi aynı.

bende bir lipmaniam olsun istiyorum çok güzel yorumlar duyuyorum ama halaaa bir bordo ruj bulamadım oriflamede. wonder colur larda da bordo diye aldığımız coral çıktı.herneyse eğer saydıkların arasında bordo görürsen buraya yazar mısın?

bende bir lipmaniam olsun istiyorum çok güzel yorumlar duyuyorum ama halaaa bir bordo ruj bulamadım oriflamede. wonder colur larda da bordo diye aldığımız coral çıktı.herneyse eğer saydıkların arasında bordo görürsen buraya yazar mısın?

Ben de bu ay o rujlardan sipariş vericem ama hangisini versem hiç karar veremiyorum katolog da pek yardımcı olmuyor malesef :26:

bende bir senelik temsilciyim. eğer çalışmıyorsanız çok güzel bi uğraş. ama zaman ayırmak gerekiyor tabiki. ve ilgilenirseniz iyi paralarda kazanıyorsunuz. ama kendinizi çok kaptırmamaktada fayda var bence :) bi kere her ürünü sağlık bakanlığından onaylı kaliteli. tavsiye ederim her ürününü ama rimelleri bana göre piyasadaki 40 50 tl lik rimellerden bile daha güzeeeel =)

$29122011026.jpg $29122011028.jpg
ruj trible color explo pink hafif sim var ama belli belirsiz dudağımdaki sürüm tek seferlik bence süper bir ruj tipide güzel şekli falan sürümü çok kolay hemen rengi çıkıyor bittim ruja sonundada istediğim rengi buldum
hediye gelen el kremi arkadaşlar gelmedi diye üzülmeyin fındık kadar bilerek mouse'la yan yana çektim mouse bile ondan büyük küçücük 2 sürümde biter ben büyük boy gelecek sanmıştım ama durum göründüğü üzere fındık kadar:KK9::KK9:

Son düzenleme:
X