ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Gsm_lee rujun çok çok çok güzel duruyorr Güle güle kullan canım valla ben de bayıldım el kremi de hakkaten küçükmüş şu oriflame hediye konusunda biraz daha bonkör olmalı :):44:

Gsm_lee rujun çok çok çok güzel duruyorr Güle güle kullan canım valla ben de bayıldım el kremi de hakkaten küçükmüş şu oriflame hediye konusunda biraz daha bonkör olmalı :):44:

sağol canım teşekkür ederim 2. katalog çok güzel bu arada 125 puanı bu ay zor denkleştirdim valla bu ay ki katalogda pek alıncak bir şey yok rujlar iyi oldu ama ayrıca love lı rujlarda güzel aynı trplenin şeklinde ortasi kalpli onlarıda satarım aldım ama valla satmaya için el vermiyor
artık erkek arkadaşım dalga geçiyor çalışınca tüm maaşını gömersin diye

bu katalogdan elvinin parfümünü kesinlikle alın derim arkadaşlar kokusu hem güzel hemde danışman indirimiyle ucuze geliyor öbür ay pahalı ayrıca bir daha böyle indirim zor yaparlar

bellamaniacım geçen katalogda parfüm hediye ettiler ya ondan bunlar küçük bence bunu bile hediye etmeyebilirlerdi örnek verip karşılaştırmak istemiyorum ama avonda mesela danışmanlara gelen hediyeler hep testermıs müşterilere satılanlardan değilmiş biz o konuda şanslıyız mesela

Eline koluna sağlık

Oriflame fondoten veya pudralarını kullananlar renkler hakkında bilgi verebilirmi elimde tester olmadığı için almaya çekiniyorum bembeyaz tenliyim en açık renklerden kullananlar resim ekleeyebilirmi

önemli değil canlarım
kızlar köpüren temizleyici vardı ya hanı tonikle beraber alında 19.90 yazıyordu bu katalogda ondan sipariş etmiştim dün makyajımı çıkarmak için yüzümü yıkayım dedim gözlerimi bir yaktı anlatamam yüzümü de yaktı arkasına nemlendiricimi sürüyüm dedim yüzüm cayır cayır yandı tahriş oldu sanki sabah kalktım baktım bi kızarma vs yok ama alerjimi yaptı sizce yoksa ilk başta böyle tepki verir mi cilt farkı bir şeyle karşılaşınca

Canım kesinlikle içindeki bir maddeye alerjin var.Bak ben de pure nature sivilce lekelerine karşı küçük tüpte bir solüsyon var ya onu kullanmıştım yüzüm su topladı.Aman dikkat et canım bazen böyle oluyor.

Oriflame fondoten veya pudralarını kullananlar renkler hakkında bilgi verebilirmi elimde tester olmadığı için almaya çekiniyorum bembeyaz tenliyim en açık renklerden kullananlar resim ekleeyebilirmi

bende aynı dertten muzdaribim arkadaşlar .bi müşterim alacak fakat benim de numunem yok .porselen mi light ivory mu gidip geliyoruz.bi yardımcı olun sevabına porselen çok mu açık light ivory buğday tenlilere göre mi yoksa o da açıklara göre mi

canım bugday tebliyle naturel being alın ablamda light ivory aldı bugday tenli açık kaldı belli bile olmuyor porseleni düşünemiyorum ama bu fondoten mineral terapili fondöten de olmuştu

divine sensualın num. var onu söyleyeym tatlım meyveli şekerli bi koku bu

Bir de sayfa 56'da lipmania rujlardan redvibe-pinkblush-hotberry-mochadream renkleri sanki aynıymış gibi duruyor :26: Hiç anlayamadım hangisi daha kahve hangisi daha kırmızımsı sanki hepsi aynı.

red vibe burdan bi ark. almıştı bakır rengi gibi bişy demişti hafif simli.. hotberry geçen ay başka bi danışmanda gördm mürdüm rengi gibi duruyo renk itibariyle koyu ama dudakta çok koyu durcağını sanmıyorum, tahminimce pink smoothienin koyusu gibi mochadream tarzı renkler genelde kahvemsi yada gülkurusu gibide durabilir ama almadm görmedm onu fikrimi söyleyeym dedm sadece

tatlıım ellerine sağlıııııkkkk olsun renk kötü olsada problem değil zahmet edip yüklemişsin cnm benim çok sağoolll bundan sonra syfları paylaşalım bari 3-4kişi (siparişini erken alanlar),öyle ekleyelm

haklı erkek arkadaşın

cnm makyajını ıslak mendille vs çıkarıp öyle bi denesene? belki rimel vs gözüne kaçmştr ondan yanmıştr bide gözüne değdirdiysen ürünü oda yakmıştr sonuçta köpürmesi için içine konulan ek malzemeler yakar gözü bi daha dene bence yine eğer aynı sonucu alırsan iade et

729000 ücret sıfırlama ürünü bu katalog ayak jeli değil mi, ekliyorum ama PAMUK VE YABAN GÜLÜ ÖZLÜ KORUYUCU SAÇ KREMİ çıkıyor

729000 ücret sıfırlama ürünü bu katalog ayak jeli değil mi, ekliyorum ama PAMUK VE YABAN GÜLÜ ÖZLÜ KORUYUCU SAÇ KREMİ çıkıyor

ben de ayak jeli bekliyordum. Ama koliden saç kremi çıktı.Oriflame in anlaşılan şampuan,saç kremi stogu bol.Dogru anımsıyorsam gelecek katalogta da kago sıfırlama ürünü yine sampuan gibi bir şey olmalı

canım bugday tebliyle naturel being alın ablamda light ivory aldı bugday tenli açık kaldı belli bile olmuyor porseleni düşünemiyorum ama bu fondoten mineral terapili fondöten de olmuştu

çok beyaz tenli biri değil buğday da denmez.açık buğday denilebilir belki.light ivory de karar kıldık.umarım tutar rengi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…