ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Ayy bu ayda baya abarttım biliomusun canım ya sadece kendime 120 tl lik sipariş verdim bu ayda 200 ü bulur heralde söylediklerine bakılırsa..Rujlarda baya indirim var heralde ama bu belli bişeydi zaten yılbaşında kopuo oriflame

gelecek kataloğu baştan sona özet geçeyim kızlar.
vücut pudraları (divine giordani ve volare) 4.90
17. katalogdan 50 tl yapana maxilash maskara 6.90
elvie white magıc(yeni ürün sanırım ilk defa gördüm)her 25 tlye 21.90 kokusunun diğer elviden pek farkı yok karttan kokladım
yeni dudak parlatıcıları çıkmış 8.90 simsiz
makyaj çantası 13.90
silk beauty vücut kremi 12.90 duş jeli 9.90
essentials fairness serisi 5in 1 (yeni) sanırım ben bunu alırım 6.90 kremi losyonuda 6.90 ben geçen katalog daha pahalı almıştım
optimals yüz kremleri yüzde 40 indirimde 18 ve 21 tl ler.
optimals maskeler 2 si 16.90 teki 12.90
hımmm buraya fiyatlarını filan yazmakta sakınca yok sanırım dimi kızlar.stylo eyeliner çok severim kendilerini tanesi 9.90a inmiş.

9 saat kalıcı(denendi hatta daha çok kalıcı)eye crayon kalem farlar 1 alana 1 hediye (18.90)
bua rada glacier alana traş sonrası balm ve deodorant hediyeymiş.

%65 indirim sayfasında da pek bişe yok bu sefer kalpli rujlar 7.90
büyülü toplar allık 19.90
funky maskara 4.90
funky göz kalemi 4.90

ayy bayıldım terlik çoraplar var ama 34 tl sanırım almam

fırça seti soran vardı evet fırçalar çıkmışş.kimdi hatırlamıyorum bikaç sayfa önce sormuştu sanırım karıştırma fırçası 9.90
takma kirpikler varrr13.90
pure colur tekli göz farı 6.90 sanırım bundan da alıcam (sparkling fores t yeşil nasıl yeşil aceba bana her yeşil olmuyor esmerim gözlerim büyük ve kurbaaa gibim oluyom bazı yeşillerde.:)
power shine 9.90 olmuş
aqua rhythm maske 9.90
parfümlerde indirim pek yok volare 29.90 bu volareyi pek sevmedim ama bence en kalıcısıda bu. kalınca güzel kokuyor.
heyyy ortası delikli yuvarlak fn fırçası nihatet gelmiş 9.90 ısıyı arkaya iletiyor ve kuruturken bile şekil verebiliyosunuz.
ascendant siyah 24.90 olmuş. kapakta kokusu var ben beğendim erkek kokularından çok anlamam ama hoşuma gittti.
soul 26 platinum 29
oriflame bu katalog erkeklere çalışmış parfümde
stüdio artist rujlar 11.90

çooooookkk tşkkürler canımmm..O karıştırma fırçasını soran benim tekli farlardan bende almak istiyorum bu ay..yAŞASInnNn çOk MutLuYum yAa fIrÇayA çOK SeviNDİm cİddeN :))))

selam kızlar.(YANUŞLUKLAN RESİM TOPİĞİMİZE YAZMIŞIM SELAMIMIMI DA HÖNK DİYE DALMIŞ GİBİM OLDUM KONUYA) kargom geldi SANKİM BEDAVA ÇOCUK GİBİ SEVİNİYORUZ DİMİ. bugün. çoğunuzun da dediği gibi her ayki kadar hızlı olmadı bu ay. önceden ertesi gün gelirdi. herneyse altın fırsatlardan takılar almıştım kros kolye ve küpe süper küpe büyük görünüyordu küçük ama tam benim takacağım gibi.kolyeside güzel. şu 4 tane o şeklinde olan kolyeninde takacak klipsi yok sandım önce ama o 4. o harfinin ordan takılıyor çok orjinal bişey. ben zincirini uzun zincir takıp kısalı uzunlu farklı şekilde kolyelerle kombin eder takarım tek takmam sanırım çok klasik olur.tütsü takımını beğenmedim ama manolya sabun süper görünüyor ve kokuyor. annem için chestnut çantayı alayım demiştim ama çanta kocaman portföy çanta çıktı. anne işi değil yani kahverengi bi kıyafetle şık akşamlarda elde taşınabilecek büyüüük bir çanta.fotosundaki gibi küçük değil.glitter çantada altın fırsatlardaydı göründüğü kadar hoşuma gitmedi fermuarlı pullu bir çanta. elinizle pulları ters yöne yitince siyah oluyor pullar. o yüzden dümdüz durmuyor rengi. üfff anlatamadım sanırım. yinede bir özel günde kullanılabilir.wonder colour rujlarımda garnet atraction,pink possioan ve cranberyy blush.garnet tam nar çiçeği simsiz yumuşak güzel.ben bordodur diye almıştım off bu katalog beni çıldırtacak.ama güzel renk.pink passioanuda beğendim. pink passion simli hafif.
sürpriz paketimden de silk and cashmir duş kremi(jel değil böle farklı bişey),loves me el kremi, savannah sunset kıss ruj geldi 1 tester 1 ecollagen numune göndermişler.lisolette watkins maskaramda geldi merak ediyorum ama stok olsun diye almıştım o yüzden açmıycam zaten bantlamışlar. bantlı olmasıda ayrıca güzel i,nsan güveniyor daha önce açılmamış yanee.veee ens evdiğim oriflame ürünümm smotth definer göz kalemi yeşilinden aldım böle koyu yeşil hakii güzel. sürmesi inceliği süper kalem incecik çok seviyorum.gelecek katalog kargo ürünü ayak kremi.bu sefer şampuanadı ev bu şampuanla doldu zaten. ama ben şu sarı şampuanlardan kullanıyorum çok memnunun kremiyle birlikte kullanıyorum. baya memnunum saçın gzel demeye 1 aydır başladı insanlar düşünüyorum farklı uyguladığım tek şey sarı hair x şampuan ve maskesinden sanırım.bide kurulanmaya geker olmayan mavi sprey var. onu sıktığım günlerde saçlarımı çok iyi hissediyorum.

Canım ya bu smooth definer mavi olan var mı sende? Kullananlar tarif edebilir misiniz rengini almayı düşünüyorum

Canım ya bu smooth definer mavi olan var mı sende? Kullananlar tarif edebilir misiniz rengini almayı düşünüyorum

bende kahverengisini aldım canım..mavisini bilmiorum ama yeşilinin çok güzel olduğunu duydum bide çok kalıcıymış akmıomuş hiç

Son düzenleme:
çooooookkk tşkkürler canımmm..o karıştırma fırçasını soran benim Tekli farlardan bende almak istiyorum bu ay..yaşasınnnn çok mutluyum yaa fırçaya çok sevindim cidden :))))

önemli değil canım. Bende daha 3-4 kere bakarım bu kataloğa bugün:) ya kızlar ben sadece kendime alıyorum öğretmenim okulda götürsem çok satıalbilir ama çekiniyorum hatrım için almak isterlerse diye bide okulda hadememiz avon satayo kadını ekmeğinden etmeyeyim ori kalitesine alışan bırakamıyo malum arkadaş getir dedi bugün götürsemmmi yaa cisaret verin. Hem 125 bp ye de tamamlarsam eclat gelecek katalog ucuza gelecek ben tek başıma 125 e tamamlayamam sanırım.bu arada tekli farlardan mor ,mavive şampanyayıda merak ediyorum tekli fardan kullanan var mı nasıl?ben mesela uzun siyah paletin farlarını tavsiye etmiyorum ama marcelin farları güzelhem şu siyah değil koyu bi renk var çok moda o renkte o palette var heryerde kolay bulunmuyor o renk. Far konusunda şanssızım azcuk.deneme yanılma yoluyla öğrencez artık ama şu 34 liralık paleti valla aldım öle duruyo ısınamadım gitti marcel biter onun üstüne.yeni kayıtlarada marcel palet 5 tl miymiş ne ne şanslılar yahu kocaman da aynası var paletin kapağı kadar.

Yani şahane derken nasıl bi renk canım tarif eder misin

Böyleee nasıl desemm ne pembe ne kırmızı ne mor alışılmış renklerden deil kesinlikle..Gül kurusu rengi tam olarak..Çok hoş bi ton alırsan pişman olmazsın kesinlikle.Ama yok ben kopkoyu isstiyorum diyorsan önermem tatlım..Bu ruj ne çok soluk ve açık bir renk neden kopkoyu sırıtan bi renk çünkü..

canım ya bu smooth definer mavi olan var mı sende? Kullananlar tarif edebilir misiniz rengini almayı düşünüyorum

smothh definerin hastasıyım ben ya zevk meselesi ama incecik sürümü kolay akmıyor vs ben memnunum . Mavisi var bende koyu mavi. Böyle cırt değil. Hoş duruyor ben seviyorum. Göz rengin ve ten rengin açıksa eminim daha çok yakışır.

Canım şöyle söyleyim sana...Ben kopkoyu renk rujları dudağıma dokunduruyorum bi kaç kez ve yediriyorum anlayacağın dudak renginin koyusu bi renk çıksın hem doğal dursun hem de koyu dursun azıccık istiyorum

aynen canım bende şampanya renginden alıcam kesinlikle highlighter olarak kullanınca güzel oluo aydınlık verio göze...Bide taupe rengini almak istiyorum...

o zaman aradığın renk tamda bu renk güle güle kullan şimdiden

ya neden bana kımse cvp vermıyo erkek kokuları hakkında bılgıye ıhtıyacım var hedıye alıcam yardım edın kalıcı ve sık bı koku olmalı s8 gıbı :S

bu arada geçen siparişimde aksesuar paketi çıktı ekranda bende ekledim. ama kolimden çıkmadı. faturaya aksesuar paketi yazan yere şaduman yazmışlar. buradan 75 milyon önünde şaduman teyzeyi kınıyorum. neden benim hevesle beklediğim aksesuar paketimi koymadın şaduman teyzeee. nasılda koliyi parçaladım da içinden çıkmayınca nasıl üzüldüm haberin var mı? bak bu sefer faturayı merve yapmış hepsini tam koymuş ah şaduman ahhh..hayallerimle oynadın.

Hahahahaha koptum gülmekten yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…