ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kıbrısa oriflame ürünü yollayabiliyor musunuz? ben makyaj bazı arıyorum da burda bulmak zor. uygun fiyata nasıl bulabilirim

kızlar kargom elime ulaştı bugün beyaz ascendant kokusunu hıc begenmedım sız begendınızmı? bıde eclat spor sankı hıc kalıcı deıl gıbı ya erkek arkdasıma göndericektım ama begenmedım s 8 nıgt kadar kalıcı hos bı koku arıyorum erkek kokularını bılenler lutfen fıkır versın ascendantın sıyahı ındırımde o beyazı gıbıyse hıc almıyım onu almayı dusunuyorum ındırımde cunku ? onun dısında herseyı begendım kolonyalar allık ve pudra ebatı bıraz kucuktu ama renklerı guzel

kızlar benimde kargom geldi hemen sizinle paylaşayım dedim..wonder colorlardan warm peach,pink mayflower bide cranberry blush renklerini almıştım hepsinide çok beğendim,ruby rujlardan delicate rose la lustroust pink renklerini aldım onlarda çok güzeller delicate rose rengi simliymiş ama renkler süper,bide ruby rujların numunelerinden aldım 15 li geldi hepsini deneyemedim henüz,,bu arada gewlecek katalog mükemmel özellikle biçok rujda yine süper indirimler var hep %50 indirimler gelecek ay kesin battık duyrulur:)

Güle güle kullan canımm :KK16: benimde bi gelsede bende paylaşsam ama nerdee dua ette çabuk gelsin :KK43: nelerde indirim var tatlım zahmet olmazsa bi özet geçebilrmsn ? :KK54: çok merak ediyorum yaa içim şişti walla..Ben senin kargo gibi :KK1:

Kargosu gelen arkadaşlar wnder rujların hangilerinin ne renge benzediğini anlatabilir misiniz acabaaaa:KK16:

Prenses_84,Twilight siparişim geldi kızlar :) Hemen yorumluyorum wonder rujları, ben garnet atraction,violet fairy , red copper renklerini almıştım red copper aynı katologtaki gibi çıktı, Violet fairy çok güzel mat bir renk katologtaki gibi yine ama garnet atraction'a hayret ettim yani tamam katologtakinden farklı olur ama bu kadar da olmaz :KK70: Katologta kırmızımsı duruyo biraz böle koyu ama bana gelen bildiğiniz gül kurusu rengi ne varki bu renge de bayıldım :KK70: Kızlar genel olarak ruju çok ama çok beğendim o kadar güzel sürülüyor ki yumuşacık, dudağınız hiç kurumuyor :) Kesinlikle tavsiye ediyorum bir deneyin :) Bu arada triple core ruj numunesi sipariş vermiştim hap kutusunda geldi koko* :KK70:

Prenses_84,Twilight siparişim geldi kızlar :) Hemen yorumluyorum wonder rujları, ben garnet atraction,violet fairy , red copper renklerini almıştım red copper aynı katologtaki gibi çıktı, Violet fairy çok güzel mat bir renk katologtaki gibi yine ama garnet atraction'a hayret ettim yani tamam katologtakinden farklı olur ama bu kadar da olmaz :KK70: Katologta kırmızımsı duruyo biraz böle koyu ama bana gelen bildiğiniz gül kurusu rengi ne varki bu renge de bayıldım :KK70: Kızlar genel olarak ruju çok ama çok beğendim o kadar güzel sürülüyor ki yumuşacık, dudağınız hiç kurumuyor :) Kesinlikle tavsiye ediyorum bir deneyin :) Bu arada triple core ruj numunesi sipariş vermiştim hap kutusunda geldi koko* :KK70:

güle güle kullan canımın içi :) garnet atraction u şiddetle önermiştim size :KK70: beğenmene sevindim canım..Yaz kış kullanılabilecek bi renk ve çok doğal sırıtmıo severek kullanıorum bende..Ah ahh benimde kargom bi gelse ne ii olur :KK31:

Son düzenleme:

Ay o zaman ben geri sileyim garnet attractionu...İstemiyorum açık renk yaa....Kopkoyu vişne çürüğü istiyorum bi de kıpkırmızı:KK34: Güle güle kullan şekerimm:))

Son düzenleme:
Ay o zaman ben geri sileyim garnet attractionu...İstemiyorum açık renk yaa....Kopkoyu vişne çürüğü istiyorum bi de kıpkırmızı:KK34:

Canım katologta aynen vişne çürüğü duruyordu dediğin gibi, ama öyle değil sen sil canım onu :) Twilight kız sen 1. katologu bir gör neler neler var ya öyle indirimler var ki batırdın beni oriflameee :KK24: :KK70: oasis rujlar müşteri fiyatıyla 6.90 :KK53: triple core ruj müşteri fiyatıyla 11.90, triple core rujun içi kalpli olanı müşteri fiyatıyla 7.90 :KK53: Bir de elvie nin yeni parfümü çıkmış çok güzel kokuyor 25 tl alışverişe müşteri fiyatıyla 21 tlye geliyorrr battım ben yaa :KK70:

Canım katologta aynen vişne çürüğü duruyordu dediğin gibi, ama öyle değil sen sil canım onu :) Twilight kız sen 1. katologu bir gör neler neler var ya öyle indirimler var ki batırdın beni oriflameee :KK24: :KK70: oasis rujlar müşteri fiyatıyla 6.90 :KK53: triple core ruj müşteri fiyatıyla 11.90, triple core rujun içi kalpli olanı müşteri fiyatıyla 7.90 :KK53: Bir de elvie nin yeni parfümü çıkmış çok güzel kokuyor 25 tl alışverişe müşteri fiyatıyla 21 tlye geliyorrr battım ben yaa :KK70:

Triple rujlar indirimde miii aaa inanmıyorum süperrr:KK52:

güle güle kullan canımın içi :) garnet atraction u şiddetle önermiştim size :KK70: beğenmene sevindim canım..Yaz kış kullanılabilecek bi renk ve çok doğal sırıtmıo severek kullanıorum bende..Ah ahh benimde kargom bi gelse ne ii olur :KK31:

Evet canım önerdiğin kadar varmış , katologtaki renkle uzaktan yakından alakası yok ama renk gerçekten çok güzel:)

X