ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

fatura noyu,danışman syfnıza girerek,sağ üstte alışveriş raporlarından finansa tıklatınca ödenmemiş faturalar ekranda görünür. ödemesini yaptıysanız ödenenler diye bi şık vardı yanlış hatırlamıyosam onu tıklayın üyeliğinizden bu yana yapılan tüm alışverişlerin faturasını görebilirsnz

Canım galiba dediğin gibi hap kutusunda geliyo sanırım numuneler, netten baktım hep öyle... Ruj fırçası lazım onu sürmek için o da bende yok :)

fırçaya ne hacet!! daldır parmağını

Kızlar bana iade olayını anlatabilir misiniz? Hiç iade yapmadım ama arkadaşım parfüm almıştı beğenmedi iade etmek istiyor nasıl iade edebilirim?

cnm çok net bilmiyorum ama iade olucak ürünü,faturanın bi kopyasıyla geri gönderiyomşsn ama faturayada iade sebebini yazıyosn sanırım,önceki syflarda anlatılmıştı ordan aklımda kaldı bu arada iade süresi fatura tarihinden itibaren 1ay mı ne olması lazım öyle bişey okumuştm hizmet merkezinde bide eğer faturanı ödediysen bi sonraki ayda tutardan düşüyo parfüm parasını,ödemediysen toplam tutardan parfüm parasını düşüp ödeyebilirsn

şu kargo işine sinir oldum bende dün öğleden sonra vermiştim siparişi mesaj filan gelmedi bugün verilmemiş heralde bu gidişle çarş.perş.bulacak sanırım..

Benim kargom dün gece yola çıkmış arkadaşlar mesaj geldi telefonuma 2 iş günü içerisinde teslim edilecektir dio..Darısı başınıza

Kokom çok teşekkür ederim :) Kızlar bana da mesaj geldi kargolar bugün yola çıkmış anladığım kadarıyla çok mutlu oldum

uzun zamandır temsilciyim,ürünlerin çoğunu salonumda kullanıyorum müşterilerim de ben de memnunuz,bence doğru kişiye doğru ürün herzaman iyi sonuç verir,cilt ürünlerinde cildi iyi tanımalısınız,saç ürünlerinde de saçı,,başarılar dileğimle

ascendat siyahla beyazı pure olanın kokuları benzer mi kızlar ben beyazından almıstım erkek arkadasıma bu ayda hediyelerden seçeceğim birde deodorantını alayım dedim ama sıyahı var benzıyorsa kokusu almak ıstıyorum bilen varsa yardımcı olabilir mi kuzucuklarım

Kokom çok teşekkür ederim :) Kızlar bana da mesaj geldi kargolar bugün yola çıkmış anladığım kadarıyla çok mutlu oldum

arkadaşıma da cuma akşamı msj gelmiş kargonuz yola çıktı tahmini 1 iş günüdür diye fakat hala gelmemiş normalmi bu aksaklık acaba :44:

Son düzenleme:
arkadaşıma da cuma akşamı msj gelmiş kargonuz yola çıktı tahmini 1 iş günüdür diye fakat hala gelmemiş normalmi bu aksaklık acaba :44:

cuma yola çıkmış cnm, ptesi getirirler onu diye tahmin ediyorum çünkü 1iş günü demiş
wondercolor alanlar paylaşsın kızlar renkleri görelm

kargosu yola çıkanların hayırlısıyla ürünlerine kavuşmalarını diliyorum,henüz bana msj.filan gelmedi sanırım benimki salıya kaldı yarın eline ulaşanar hemen bilgilendirsinler valla merak ediyorum diğer katalogta nasıl acaba??

Ya off benim kargom hiç ilerlemio ya hala istanbulda :s böyle giderse perşembe günü anca elimde olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…