ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

canım dudak parlatıcılardan peach melba şeftalimsi bir renk demi :44:

hayatım onu hiç denemdim inan o yüzden pek bilgim yok ama simli ve parlak bi ruj arıyorsan power shine serisini şiddetle tavsiye ederim sorduğun peach nectar rengi var bende tam şeftali rengi çok güzel bi renk:KK54:

Anlaşılan bu ay hepimizin derdi kırmızı rujjjj:21::21: Biri çıksa ton ton söylese herşeyi ne güzel olur :KK34:
Wonder rujlar yeni mi revaçta yahu ondan mı kimse bilmiyo:26:

yeni sayılır canım henüz bikaç aylık sanırım :21: bide tanesi 5.5olunca ister istemez bi çılgınlık başlıyo:KK52::KK52::KK52:

buarada demarko bu 17. katolokda yok kızlar indirimde olanda sadece eclat sport var onun kokusu güzel değilmi :S

aralarda bi syfda var demarco cnm,eclat sportu bilmediğim için pek bi yorum yapamıyorum malesef:26:

kızlar bugun faturamın son ödeme tarihiydi 122 tl ve ben yatıramadım yarın yatırıcam nekadar faiz uygulanır sizce faiz oranı ne bilmiyorumda

cnm faturanın altında gecikme halinde şu kadar faiz uygulanır diye yazıyo ordan bakabilirsn,fatura tutarı üzerinden %10muydu acaba :KK14::KK14::KK14: ayy bilemedm tam ordan bak sen en iyisi cnmm:44:

Biri bana mı seslendi..Koştum imdadınıza :KK1:
Hemen başlıyorummm...
Red Devotion:Simsiz bir kırmızı nar çiçeği kırmızısı gibi...
Coral Wave:Mercan rengi yani turuncu ve tabii simsiz :)
Pink Lady:Şeker pembesi ama cart bi pembe deil simsiz...
Garnet Atracttion:Gül kurusu simsiz...
Red Copper:Kırmızı-Kahve arası bi renk simsiz...
Cranberry Blush:Sedefli mor-lila arası bi renk...
Eveeettt bendeki renkler bu kadar canlarım :21: umarım yardımcı olabilmişimdir sizlere:KK34:

ahhh datlıııımmmmm çooookkk tşk ettttiiiiiimmmm red copper düşünüyodum,güzel bişey sanırım:KK6: beyaz tenlilerde güzel durucak bi renk sanırım,uzaktan bakınca ben burdayım demiceklerden ???? :KK1: birde birde katalogta kızın dudağındaki için red devotion yazmışlar, yanlış basıldı yine herhalde, sizde tam olarak hangi renk o :26: bi pembe tonlarında var açık pembe,bide turuncu mercan renkleri arasında var açık renk? ikisinden birisi ama hangisi bileniniz varmı???:KK24:

Merhaba arkadaşlar bende daha yeni oriflame temsilcisi oldum ama kendime temsilciyim sadece... kuzenimin hatırına katıldım fakat şöyle bir sorunum var ilk defa sipariş vericem 70-71 sayfalarındaki ürünlerin siparişini kampanyalı olarak veremiyorum tek tek alıyor :S üç ürününde kodunu yazmanız gerekiyor diyor ama nereye yazacağım onları sitesinde mail attım ama ordanda dönüş olmuyor siz bana yardımcı olabilirmisiniz??? :26:

hoşgeldin aramza cnmm :21: kampanyalı olan ürünlerin hepsinde son aşamaya gelince fiyatı ve puanı vs düşer cnm,başlangıçta ayrı ayrı yazar ama fatura görüntüsü geldiği zmn ekrana orda fiyatlarını düşmüş olarak görürsn:KK76:

canım dudak parlatıcılardan peach melba şeftalimsi bir renk demi :44:

cnm bence dudak parlatıcıları çok fazla renk vermiyo tabi çok koyu olanlar dışında:KK9: şeftali tonları genelde dudak rengi gibi duruyo,senin sorduğunun simlisi var bende ordan biliyorum şeffaf gibi duruyo, ama şuda var herhangi bi rujun veya dudak renklendiricisinin üstüne fln rahatlıkla kullanabilirsn hoş duruyolar:KK3::KK3::KK3:

Arkadaşlar dün sabah sipariş verdim ürünler ne zaman elime ulaşır sipariş takibi yapıyorum ama herhangibir açıklama yok daha kaydedildi haliyle duruyo

Arkadaşlar bende oriflame dan ürün almak istiyorum ama katoloklarına bir türlü bulamadım yaa interden bakıyorum yok hep eskileri gösteriyor.Kotoloklarına nasıl ulaşabilirim.

kızlar erkek arkdasıma bı hediye paketi hazıtlıyorum s8 nıght aldım bı parfum daha alıcam bı de deodorant parfum olarak ne onerirsiniz başka ben eclat spot düşündüm ama kokusunuda bilmiyorum bu ay indirimde olucak kalıcı ve güzelmi birde kolanyalardan en güzel hangisi?
gordani man dolce vita tatlı bir koku,demarco aşırı kalıcı özellikle esmerle süper giden bi koku, eclat normali çok güzel sportunu bilmiyorum s8,aseldant beyaz, excite, eclatın normalinin deodorantıda çok güzeldir midsummer limonlı falan ferah bi koku yazın gider kışın pek gitmez demorco 17. katalogda indirimde şötle demarco ve 2 tane baska ürün seçiyorsun ürün gruplarından 39.90 tl ye alıyorsun

arkadaşlar yardımınızı istiyorum.yazmışsınız 5 li katalog almak zorunda değilsiniz teklide alınabilir diye ama ben internetten giriyorum kodları ilerliyorum en son aşamada kataloğu kendisi otomatik atıyor ve 5 li set halinde atıyor.bana seçme olanağı yanımıyor.nasıl yapmam gerekiyor tek katalog alabilmek için yardım edermisiniz bana
onaylamadan önce sipariş düzenle diyip çarpılardan çıkartıcaksınız

Merhaba arkadaşlar bende daha yeni oriflame temsilcisi oldum ama kendime temsilciyim sadece... kuzenimin hatırına katıldım fakat şöyle bir sorunum var ilk defa sipariş vericem 70-71 sayfalarındaki ürünlerin siparişini kampanyalı olarak veremiyorum tek tek alıyor :S üç ürününde kodunu yazmanız gerekiyor diyor ama nereye yazacağım onları sitesinde mail attım ama ordanda dönüş olmuyor siz bana yardımcı olabilirmisiniz??? :26:
siparişi sonlandırmadan önce promosyon çalıştır butonuna tıklayın

Arkadaşlar bende oriflame dan ürün almak istiyorum ama katoloklarına bir türlü bulamadım yaa interden bakıyorum yok hep eskileri gösteriyor.Kotoloklarına nasıl ulaşabilirim.
oriflamenin kendi sitesine girin oriflame.com.tr ye orada sağ aşağıda katalog var sayfa üzerine tıkladıkca görürsünüz

Arkadaşlar dün sabah sipariş verdim ürünler ne zaman elime ulaşır sipariş takibi yapıyorum ama herhangibir açıklama yok daha kaydedildi haliyle duruyo
yarın ulaşır elinizie verdiğiniz günün haricinde 2 gün sayın üstüne merkez yerlerde oturuyorsanız yoksa 3 gün sonra geliyor
yurtiçi kargo takipten takip edebilirsiniz kargonuzu

Son düzenleme:
wonder color rujlar hakkında banada bilgi lazım bende pembe seviyorum bu küçük sırlarda ayşegül bi ara kırmızıdan vazgeçip pembe ruj kullanmıştı o renk gibi istiyorum ben sonrada dudak rengi seda sayanın ruju gibi:KK9: sonrada ablama kırmızı alıcam sanırım oda koyu kırmızı istiyor yardımlarınızı bekliyorum canlarım:KK9::KK9::KK55:

acaba bu ayın 17. katalogun kat kat kazan hedıyesi ve altın fırsat ürünleri ne çok meraktayım :KK9:

yeni sayılır canım henüz bikaç aylık sanırım :21: bide tanesi 5.5olunca ister istemez bi çılgınlık başlıyo:KK52::KK52::KK52:

aralarda bi syfda var demarco cnm,eclat sportu bilmediğim için pek bi yorum yapamıyorum malesef:26:

cnm faturanın altında gecikme halinde şu kadar faiz uygulanır diye yazıyo ordan bakabilirsn,fatura tutarı üzerinden %10muydu acaba :KK14::KK14::KK14: ayy bilemedm tam ordan bak sen en iyisi cnmm:44:

ahhh datlıııımmmmm çooookkk tşk ettttiiiiiimmmm red copper düşünüyodum,güzel bişey sanırım:KK6: beyaz tenlilerde güzel durucak bi renk sanırım,uzaktan bakınca ben burdayım demiceklerden ???? :KK1: birde birde katalogta kızın dudağındaki için red devotion yazmışlar, yanlış basıldı yine herhalde, sizde tam olarak hangi renk o :26: bi pembe tonlarında var açık pembe,bide turuncu mercan renkleri arasında var açık renk? ikisinden birisi ama hangisi bileniniz varmı???:KK24:

hoşgeldin aramza cnmm :21: kampanyalı olan ürünlerin hepsinde son aşamaya gelince fiyatı ve puanı vs düşer cnm,başlangıçta ayrı ayrı yazar ama fatura görüntüsü geldiği zmn ekrana orda fiyatlarını düşmüş olarak görürsn:KK76:

cnm bence dudak parlatıcıları çok fazla renk vermiyo tabi çok koyu olanlar dışında:KK9: şeftali tonları genelde dudak rengi gibi duruyo,senin sorduğunun simlisi var bende ordan biliyorum şeffaf gibi duruyo, ama şuda var herhangi bi rujun veya dudak renklendiricisinin üstüne fln rahatlıkla kullanabilirsn hoş duruyolar:KK3::KK3::KK3:

red copper alırsan asla pişman olmazsın kokocum :KK49: sakın katalogtaki renklere aldanmayın :KK20: modelin dudağındaki kıpkırmızı bi ruj...KESİNLİKLE AL diyebileceğim red copper,garnet atracttion ve coral wave dir canım..:KK54:

ya kızlar benim blending (karıştırma) fırçasına ihtiyacım var..İndirimdeyken almadığıma öyle pişmanımki :KK5: şimdi baktım stoklarda var ve fiyatı 11.46 .. Sipariş için uygun diyo..Alsam mı acaba ya? Yılbaşı kataloğunda indirime girerse bide :18:

ya kızlar ben oriflame danışman sayfasında gelecek stok bilgilerine dair bir listeye rastladım bilmem siz daha önce görmüş müydünüz.Danışman sayfamı kurcalarken (yeni üye sayılırım,danışman sayfasının çoğu içeriğini yeni yeni öğreniyorum) farkettim.Uzunca bir listede gelecek kataloglarda yer almayacak ürünler listelenmiş, yanlarında bazı kısaltmalar(BO=back order, NA=not available vs gibi) var.Bilen, tecrübeli bir üye bana bu listeyi bir zahmet yorumlayabilir mi?Uzun zamandır kullandığım, favorim olan bir çok ürün bu listede(colorful rujlar, powershinelar,aleoveralı ve yeşilçaylı yüz yıkama jelleri, kremler) yani artık üretilmeyecekler mi?Yoksa sadece gelecek bir kaç katalogda mı yoklar?Yardımlarınızı bekliyorum:26:

Son düzenleme:
ya kızlar ben oriflame danışman sayfasında gelecek stok bilgilerine dair bir listeye rastladım bilmem siz daha önce görmüş müydünüz.Danışman sayfamı kurcalarken (yeni üye sayılırım,danışman sayfasının çoğu içeriğini yeni yeni öğreniyorum) farkettim.Uzunca bir listede gelecek kataloglarda yer almayacak ürünler listelenmiş, yanlarında bazı kısaltmalar(BO=back order, NA=not available vs gibi) var.Bilen, tecrübeli bir üye bana bu listeyi bir zahmet yorumlayabilir mi?Uzun zamandır kullandığım, favorim olan bir çok ürün bu listede(colorful rujlar, powershinelar,aleoveralı ve yeşilçaylı yüz yıkama jelleri, kremler) yani artık üretilmeyecekler mi?Yoksa sadece gelecek bir kaç katalogda mı yoklar?Yardımlarınızı bekliyorum:26:

Canım hiçbir bilgim yok fakat ben de merak ediyorum inş satıştan kalkmaz.Bilen bir arkadaş yorum yaparsa çok mutlu olurum.

stokta yok yazıyorsa stokta yok devamı gelmeyecek yazıyorsa bu katalog boyu gelmeyecek demektir mesela ayak maskesi devamı gelmeyecek yazıyordu 2 katalog boyunca gelmedı sonra stoga girdi öyle olabilir tekrar üretilmeme gibi bir şey olmaz sanırım

kızlar bu ay hep parfum ve krem dolu gıbı geldı o 3 lu rujlardan bız baya bı sıparış verıcez apartmanda her hafta bırınde toplanıyoruz okadar urun alınıyorkı kafam çok karıştı bu ay bana volare prfum geldı gercekten çok guzel ve kalıcı yrıca 3 lu set vardı ya 9.90 el kremı vucut losyonu ve duş jelı ben ona bayıldım bu ay 18 adet sattım ondan gercekten herkes memnun bakalım bu ay hedıye urunler ne olucak:))))

yılbaşına denk gelecek 18. katalogu çok merak etmeye başladım acaba parfümler baya indirime girermi ki

Son düzenleme:
X