ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Biri bana mı seslendi..Koştum imdadınıza :KK1:
Hemen başlıyorummm...
Red Devotion:Simsiz bir kırmızı nar çiçeği kırmızısı gibi...
Coral Wave:Mercan rengi yani turuncu ve tabii simsiz :)
Pink Lady:Şeker pembesi ama cart bi pembe deil simsiz...
Garnet Atracttion:Gül kurusu simsiz...
Red Copper:Kırmızı-Kahve arası bi renk simsiz...
Cranberry Blush:Sedefli mor-lila arası bi renk...
Eveeettt bendeki renkler bu kadar canlarım :21: umarım yardımcı olabilmişimdir sizlere:KK34:

Hiiiiiiiiiiiii Canım beniiiiimmm çok teşekkür ederiiiiiiiiiiiiimmmmmm :KK19: :KK19: :119:

Merhaba arkadaşlar bende daha yeni oriflame temsilcisi oldum ama kendime temsilciyim sadece... kuzenimin hatırına katıldım fakat şöyle bir sorunum var ilk defa sipariş vericem 70-71 sayfalarındaki ürünlerin siparişini kampanyalı olarak veremiyorum tek tek alıyor :S üç ürününde kodunu yazmanız gerekiyor diyor ama nereye yazacağım onları sitesinde mail attım ama ordanda dönüş olmuyor siz bana yardımcı olabilirmisiniz??? :26:

kızlar optimals time relax gündüz ve gece kremlerini kullanan var mı cilde nasıl bir etki yapıyor nemlendirme gibi mi yaşım 27 normal biraz kuru bir cildim var bana gider mi bu krem

Merhaba arkadaşlar bende daha yeni oriflame temsilcisi oldum ama kendime temsilciyim sadece... kuzenimin hatırına katıldım fakat şöyle bir sorunum var ilk defa sipariş vericem 70-71 sayfalarındaki ürünlerin siparişini kampanyalı olarak veremiyorum tek tek alıyor :S üç ürününde kodunu yazmanız gerekiyor diyor ama nereye yazacağım onları sitesinde mail attım ama ordanda dönüş olmuyor siz bana yardımcı olabilirmisiniz??? :26:

Baştan tek tek giremiz gerekiyor sonradan promosyon çalıştır deyince fiyat düşüyor :-)

yılbaşı kataloğunda giordani white gold indirimlimi peki canım

Canım dediğim gibi yılbaşı katologunu biz yarından sonra öğrenicez ama 17. katologta da giordani white indirimde değil :) Bu arada şu an 16. katologtayız yarından sonra 17 ye giricez 18. katolog yılbaşı katologu olucakmış bizde inş o katologta güzel indirimler olur :)

X