ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Canım ya birşey daha sorsam miss o parfümlerin kokuları nasıl şişelerindenmidir bilmiyorum ama 3 rengide beni cezbediyor hangi renk nasıl kokuyor hangisi daha güzel

Son düzenleme:

Canım ya birşey daha sorsam miss o parfümlerin kokuları nasıl şişelerindenmidir bilmiyorum ama 3 rengide beni cezbediyor hangi renk nasıl kokuyor hangisi daha güzel

Mavisini asla önermiyorum çok basit bir şeker kokusu bildiğin pembe she parfümü :) bence en güzeli pembe şişeli olan o harika çiçeksi meyveli o güzel bir koku. Sarısı ise içinde amber var ağır bir koku malesef ben beğenmedim umarım faydalı olmuşumdur :)

pure skin sivilce lekeleri için kapatıcı krem var 15 ml ufak bişe kullanan var mı ben bilmiyorum müşteriye önermeli miyim yardıımmm

tmmda cnm ben sevmiorm lipglossları ve parlatıcıları yapış yapış oluo bi sürü vardı bende hep dağıttım millete

hmmm o vakit bilemiyorm tatlım, ama şöyleki wondercolorlardan warm peach hoş duruyo bence,yada şeyleri denesene hdyracolor rujları onlarda şeftali ve ten rengi tonları ağırlıkta, 16.katalogta syf 74te var bide onlara bak istersen??

kızlar bu seç beğen aldaki excite parfüm nasıl

excite ben aldm bu ay cnm,kokusu güzel ferah bişeye benziyo çok ağır değil şimdi sıktm bileğimede

arkadaşlar bana yardımcı olacagınızı umuyorum... dün arkadaşım vasıtası ile üyeliğimi başlattım.1 lira üyelik masrafı, ilk üyelik için bir ürün almamız gerekiyormuş onun için ufak bir ürün aldım, kargo parası için iptal olsun diye katalogtaki ürünü sipariş verdim ve 5 li katalog aldım... öğrenmek istediğim bu ay bunların ücreti faturaya yansıyacak sanırım ne zman elime geçicek faturamve ödeme süresi ne oluyor , 2. dönemde bu hep bu şekildemi gidecek yani aylık sizin masrafınız katalog dışında oluyor mu?? ayrıca mesela ben bu ay hiç sipariş veremedim zararınız oluyor mu, mesela kataloğu almak için bayi bana çok yakın gidip kendim alamıyormuyum??? çok şey sordum sanırım :) ama tereddütlerim var başlamadan önce bilgi sahibi olmak istiyorum arkadaşımada her an ulaşamayacagım durumda sizler yardımcı olursanız çok sevinirim...

canım bende yeni üye oldum ama bana ilk üyelik için sipariş vermek zorundasın denmedi.ayrıca kargo parasının iptali için verdiğin ürün nedir???? Benim bildiğim kargo parasının iptali için 150 bp puan gerekiyor ve kargo sıfırlama kodu girerek sana kargonu sıfırlıyorlar ancak yerine ürün almış oluyorsun.

en güzeli sarısı bence,diğerleride güzel ama..

canım ben yeni üyeyimde sana birşey sorsam parfümler ne kadar sıklıkta indirime giriyor.birde ne kadar oranda yani şu şunun altına zor düşer dediğiniz neler var acaba bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz

canım ben yeni üyeyimde sana birşey sorsam parfümler ne kadar sıklıkta indirime giriyor.birde ne kadar oranda yani şu şunun altına zor düşer dediğiniz neler var acaba bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz
üyeliğin hayırlı olsun öncelikle.her yeni katologda baya bi parfüm indirime giriryor.en fazla 19.90-21.90-24.90 a düşüyo .tabi bize alış fiyatından geldiği için daha karlı oluyo.

üyeliğin hayırlı olsun öncelikle.her yeni katologda baya bi parfüm indirime giriryor.en fazla 19.90-21.90-24.90 a düşüyo .tabi bize alış fiyatından geldiği için daha karlı oluyo.

birşey daha sorabilirmiyim.bu katalogta diamond musk,petal quartz ve dıvıne kokularına takıldım kokuları bilmiyorum ama arkadaşlardan aldığım fikirlere göre güzel diyorlar ancak diamond ve petal %30 dıvıne %40 indirime girmiş fiyatlar daha sonraki kataloglarda dahada düşerse çok üzülürüm.bu oranların altına inermi acaba bir fikrin varmı?

yok bu o normal giordani gold değil shine olanı. onun kokusu nasıl bilmiyorum ama aynısı değil. preciousu alamaman kötü olmuş... acını paylaşıyorum...
yooo, bu ay volume var canım, ben sipariş verdim. 24,90dı sanırım, ya da daha uygun tam hatırlamıyorum ama

kızlar bu seç beğen aldaki excite parfüm nasıl
ben seviyorum, satışı da iyi. çok klasik ama güzel bi erkek kokusu

kızlar bende numune rujlardan almayı duşunuyorum sızce hangını alayım:)
bence wonder colour al çünkü 17. katalogda indirimde. satışına yardımcı olur

hayırlı olsun.
aklına takılan soruları arkadaşınla detaylı bir şekilde paylaş canım, kafanda soru işareti kalmasın.
ama şunları söyleyebilirim;
*eğer sipariş vermezsen hiçbir sorun olmaz.
*aylık bizim ekstra masrafımız olmuyor, hatta katalog da ücretsiz geliyo, ilk sefere mahsus öyle olmuş sana
*tüm o ücretler evet faturaya yansıyacak. hepsini bir ödersin kolaylıkla
*faturan koli içinde gelir
kargo iptal olsun diye olayı da; biz buna kargo sıfırlama ürünü diyoruz, 7,65e belli bir ürünü alıyoruz, kargo bedavaya geliyor. ya da kargo parası verdim olaarak kabul edersen bedava hediye ürün almış oluyosun
150 bp yaparsan buna da gerrek kalmıyo, direk ücretsiz oluyo.

inşallah yardımcı olabilmişimdir.

inebilir ama bunun ne zaman olacagını bilemeyiz ne desem doğru olmaz mesela elimde aralığın katoloğu var baktım.bu dediklerinin hiçbiri yok .önümüzdeki ay indirimde değil yani.

kızlar birde gıordanı whıte gold ve eclat nasıl bi koku ağırmı bilen varmı
white gold çok iyidir. seveni çok.

gsm_lee kataloğun resimlerini üşenmedin tek tek çektin mi çok tatlısın ya sen de üşenmemişsin benim gibi tebrik ederim büyük hizmet :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…