ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

canım o yeni bir renk numunelerimin arasında yok ama kişisel deneyimimle söylüyorum nude renklerde ne kadar pembeye de kaçsa dudak renginden açık olduğu zaman ölü gibi gösterir o yüzden iyi araştır canım renklerini :)

Kesinlikle katılıyorum canım ben colorfull rujlardan sedective nude aldım aynen dediğin gibi ölü gibi gösteriyo pişman oldum...:KK50:

Kesinlikle katılıyorum canım ben colorfull rujlardan sedective nude aldım aynen dediğin gibi ölü gibi gösteriyo pişman oldum...:KK50:

Nude renkler katologta çok güzel duruyor, fakat yüzün tamamına baktığımızda anlayabiliyoruz ne kadar cansız gösterdiğini :) Ben bi de esmerim bana hiç gitmiyoo çok komik oluyorum kullanınca hehe :))

haklısınız biliyorum nude renkler soluk gösteriyor yüzü..ama hani göz makyajını koyu yapıyorum ya bazen o zamanda kırmızı veya pembe ruj olmuo işte :KK1: palyaço gibi oluorum bende dedim hani tender nude güzel gider koyu göz makyajlarıyla..insanın en azından bi tane nude ruju olması lazım bence mesela bi pembemsi nudelar var açık olan ama ölü gibi göstermeyen bide dudak rengiyle aynı olan tonlar var onlar kötü..Ben bikaç ay önce giordani goldun beige satin rengini aldım cidden çok soluk ama tender nude swatchlarda pembemsi gibi geldi o yüzden sordum sendede yokmuş şansıma neyse genede saolun kızlar yorumlarınız için :KK54: bu arada siz ne karar verdiniz ? hangi ruju alacağınıza ? bu ay ruj ayı malum almadan olmaz dimi ?:))))

Son düzenleme:
haklısınız biliyorum nude renkler soluk gösteriyor yüzü..ama hani göz makyajını koyu yapıyorum ya bazen o zamanda kırmızı veya pembe ruj olmuo işte :KK1: palyaço gibi oluorum bende dedim hani tender nude güzel gider koyu göz makyajlarıyla..insanın en azından bi tane nude ruju olması lazım bence mesela bi pembemsi nudelar var açık olan ama ölü gibi göstermeyen bide dudak rengiyle aynı olan tonlar var onlar kötü..Ben bikaç ay önce giordani goldun beige satin rengini aldım cidden çok soluk ama tender nude swatchlarda pembemsi gibi geldi o yüzden sordum sendede yokmuş şansıma neyse genede saolun kızlar yorumlarınız için :KK54: bu arada siz ne karar verdiniz ? hangi ruju alacağınıza ? bu ay ruj ayı malum almak lazım :21:

Aslında haklısın canım dengeyi bulmak lazım göz makyajı dikkat çekiyorsa dudakları abartmamak lazım buna kesinlikle katılıyorum. Evettt gelelim bu ay alacaklarıma ; Wonder rujlardan 1 alana 2 bedava onlardan garnet attraction, violet fairy, red copper alıcamm tabi daha başka şeyler de sipariş vericem de şu an aklımda değil :))))

Aslında haklısın canım dengeyi bulmak lazım göz makyajı dikkat çekiyorsa dudakları abartmamak lazım buna kesinlikle katılıyorum. Evettt gelelim bu ay alacaklarıma ; Wonder rujlardan 1 alana 2 bedava onlardan garnet attraction, violet fairy, red copper alıcamm tabi daha başka şeyler de sipariş vericem de şu an aklımda değil :))))

bende giordani gold makyaj bazı,optifresh ağız bakım suyu,elma şekeri ve kestaneli sabun :KK16: pure skin tonik sivilcelere ii geldiğini duydum..vee studio artist pudra..Bu kadar ama daha altın broşür var hehehe :KK52: rujda bi karar veremedim opulent rose mu? tender nude mu? yoksa very me lipmania vibrant peach mı?puff :KK53:

bende giordani gold makyaj bazı,optifresh ağız bakım suyu,elma şekeri ve kestaneli sabun :KK16: pure skin tonik sivilcelere ii geldiğini duydum..vee studio artist pudra..Bu kadar ama daha altın broşür var hehehe :KK52: rujda bi karar veremedim opulent rose mu? tender nude mu? yoksa very me lipmania vibrant peach mı?puff :KK53:

ay unutmadan bende diyim kestaneli ve elma şekerli sabundan ben de alacağımmm zaten kestaneye bayılıyorumm :KK70: Başka başka evenout leke kremi alcam anneme o da şimdi aklıma geldi :)

sanırım yanlış hatırlamıyorsam 3 parfüm vardı sun moon onlar işte ama bilen biri yanıtlasn yanlış hatırlıyo olabilirim :/

canım o seç begen al hedıyesı kat kat kazan ayrı olmuyomu ben ole bılıyorum koduda farklı zaten

ay unutmadan bende diyim kestaneli ve elma şekerli sabundan ben de alacağımmm zaten kestaneye bayılıyorumm :KK70: Başka başka evenout leke kremi alcam anneme o da şimdi aklıma geldi :)

elma şekerine bayılırım bende mmmm :KK16: o leke kreminden ben kullandm canım ama ben lekeler için deil zaten lekem yokta spf 20 içerdiği için yazın kullanmıstm güzel yağsız bi krem sevdim yani :KK70:

kızlar 3 katlı rujlar varya stonning cover rengi nasıl esmerlere yakışacak türden mi yorumlarınızı bekliyorum :)

bir de arkadaşlar ruj renklerini falan paylaşmısınız hepsini okudum ama hangi renk hangi serinin anlamadım memnun kaldıklarınızı yazmıssınız simli simsiz acık duruyor ya da tam dudak rengi duruyor yazmıssınız onları taslak halinde ayrı ayrı yazarmısınız ben anlamadımda tavsiyelerinize ihtiyacım var mesela very me nin lipmania rujlarından hangisinden memnun kaldınız hangi renkleri aldınız hangidi acık koyu kalıcı vs baslık baslık paylasırsak ve katalogda kaçıncı sayfada oldugunu paylaşırsak daha iyi olur diye düşünüyorum

lipmanialardan vibrant peach, rockstar pink, pink kiss,pink smoothie aldım sattım arkadaşlarıma,birer kezde ben denedm hatta:KK1: vibrant peach- turuncu pembe arası, pink kiss- pembe, rockstar pink- birazcık daha koyu bi pembe, pink smoothie- soluk pembe gibi lila benzeri pembeler olur ya o tarz cnm:KK9:

haklısınız biliyorum nude renkler soluk gösteriyor yüzü..ama hani göz makyajını koyu yapıyorum ya bazen o zamanda kırmızı veya pembe ruj olmuo işte :KK1: palyaço gibi oluorum bende dedim hani tender nude güzel gider koyu göz makyajlarıyla..insanın en azından bi tane nude ruju olması lazım bence mesela bi pembemsi nudelar var açık olan ama ölü gibi göstermeyen bide dudak rengiyle aynı olan tonlar var onlar kötü..Ben bikaç ay önce giordani goldun beige satin rengini aldım cidden çok soluk ama tender nude swatchlarda pembemsi gibi geldi o yüzden sordum sendede yokmuş şansıma neyse genede saolun kızlar yorumlarınız için :KK54: bu arada siz ne karar verdiniz ? hangi ruju alacağınıza ? bu ay ruj ayı malum almadan olmaz dimi ?:))))

cnm öyle bi makyajda eğer seviyosan dudak parlatıcıları çok güzel gidiyo onları kullanablrsin simsiz olanları mesela:KK17: çok iyi durur bence hem hafif bi parlaklık verir hemde dudak rengin belli olur:nazar:

lipmanialardan vibrant peach, rockstar pink, pink kiss,pink smoothie aldım sattım arkadaşlarıma,birer kezde ben denedm hatta:KK1: vibrant peach- turuncu pembe arası, pink kiss- pembe, rockstar pink- birazcık daha koyu bi pembe, pink smoothie- soluk pembe gibi lila benzeri pembeler olur ya o tarz cnm:KK9:

cnm öyle bi makyajda eğer seviyosan dudak parlatıcıları çok güzel gidiyo onları kullanablrsin simsiz olanları mesela:KK17: çok iyi durur bence hem hafif bi parlaklık verir hemde dudak rengin belli olur:nazar:

tmmda cnm ben sevmiorm lipglossları ve parlatıcıları yapış yapış oluo :KK30: bi sürü vardı bende hep dağıttım millete :KK1:

kızlar 17.katalogta diamond pusk ile petal quartz fiyatı ne kadar bilen varsa yardımcı olabilirmi? şimdiden teşekkürler

kızlar 17.katalogta diamond pusk ile petal quartz fiyatı ne kadar bilen varsa yardımcı olabilirmi? şimdiden teşekkürler
canım ben 17. katalogun fotoğraflarını paylaştım 1 2 önceki sayfalarda bak belki görürsün petal quartz hangisi bilmiyorum çünkü:KK1:

kızlar birde gıordanı whıte gold ve eclat nasıl bi koku ağırmı bilen varmı
gordani wite gold çiçek kokusu direk papatatya yasemın varmıs gıbı sankı içinde
eclat bayanda çiçek kokusu ama ikisi birbirinden çok farklı eclat biraz daha oryantele kaçıyor

17. katalog yayınlanmıs danısmanlar görebilir
ayrıca 50 tl ve üzeri alıs verıs yapanlara precious 24.90 tl di hatırlarsanız precious stokta kalmadıgından onun yerine gordanınin sarısını koymuslar 24.90 tl ye
zaten cok ıgrenc bı koku hacı yagı gıbı boyle dıyerek ellerınden cıkarmaya calısıyorlar precıousu kacırdıgıma uzuldım

şimdi tekrar baktım ikisinide bu kataloga koymamıslar yalnız yılbası geldı ındırım ayagına ıyıce parfümleri geçirmişler doğru düzfün inidirime girmiş bi parfüm yok şahsen hep nomrla indirime girdikleri fiyat yazın ki gibi her ay bı parfümü 19.90 tl ye koysalar keşke ya da 24.90 gibi rakamlar olablirdi :KK9:

X