ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

.U.OTE=bellamania;21422354]Hayırlı uğurlu olsunn bol satışlarrrr :))[/QUOTE]

.........................................................

Son düzenleme:

bende vericemde canım sanırım karar veremiyorum ama bikaç ürün attım sepetime beklemede şuan,iyi yapmışsın umarım diğer renklerindende memnun kalırsın

20 tl ye kayıt oldum şimdi 1 tl kampanya var iyi mi

malesef benimde başıma aynı şey gelmişti kayıt oldum üzerinden 1 hafta geçmedi üyelik 1 tl olmuş ben şoklardaydım ne kadar şanssızmışım diye,ayrıca benim direktörüm hiçbi jesttede bulunmadı şimdilerde zaten hiç aramıyor o zamanda arayıp bunu alın şunu alın diyordu anca,hiçbi faydasını ve yardımını görmedim bugüne kadar

bende vericemde canım sanırım karar veremiyorum ama bikaç ürün attım sepetime beklemede şuan,iyi yapmışsın umarım diğer renklerindende memnun kalırsın

inş canım memnun kalacagımı umuyorum..Birazdan gelecek kargo cok heyecanlıyım..16.katalogu cok merak ediyorum..

gelecek ayki parfümü 5 tlye almak için kaç bp yapmamız gerekiyomuş canım bu ay? bende eşime parfüm almayı düşünüyodum iyi oldu... bide 16. katalogda indirimde olan ürünler neler kızlar ya gelecek ay indrimdeyse bu ay almıyım son olarak bu ay belli miktarda bplik siparişlerimize hediye varmı?

15.katalogtan bpli siparis artı 16.katalogtan 100 bp yaparsan excite edt veya nutri calm krem setini 5 tl ye alabılıyoruz ...Sadece 16.katalogtan 150 bp yaparsak sun,moon ve eclipseyi yani 3 ünü 5 tl ye alabılıyoruz...

Strawberry classic rose rengine bayıldım allığın hatta avatardaki fotoda yüzümde bak..Bide studio artist ruj var dudağımda true coral rengi o da :) almak isteyen arkadaslara bilgi olması için koydum

Son düzenleme:
dün üye oldum bugün sipariş verdim kendime ve anneme :)
bakalım ne zaman gelecekler inşallah bir sorun yaşamam
ödemeyi 18 gün vadeli olarak seçtim, peki herhangi bir bankaya ödeyebiliyor muyum?
off hiç birşey bilmiyorum bu konuda ama kozmetiği seviyorummm :)

hehe aynı ben :)) oriflame'in sitesinden bakabilirsiin ben ordan öğrendim çoğu şeyiii

Giordani man parfümünü sipariş ettim babam ve kardeşim aldı fakat kokusunu pek beğenemedimDiş macunu alıcam memnun kalan var mı arkadaşlar?Birde essentials menekşe özlü 3 ü bir arada temizleyici aldım kullanımı nasıl maske gibide kullanılıyor değil mi:26:

Akbank a yatır en sağlıklısı..Bu arada bende tam bir kozmetik delisiyim ne kadar alırsam alıyım gözüm doymuo

ya oriflame deki en iyi kalıcı erkek ve kadın parfümleri hangileri?

Ben kendi denediklerim hakkında bilgi veriyim..Amber elixir,love potion ve precious moments..Bide divine sensual kalıcı diyolar ama bilmiyorum ben kullanmadm.Erkek parfümü olarakta de marco çok kalıcı nişanlıma aldım esmer ama baya kalıcı oldu onda yani..

çok teşekür ederim.

Love potion çok merak ediyorum bu kokuyu eğer çikolataysa zaten esmerlere giderrr :))) iyi geceler kızlarr bol satışlarr :))

ya kızlar internetten bir sonraki yani 16. kataloğa bakamıyorum.Şu anki kataloğun altında "sonraki kataloğa göz at" gibi bir seçenek vardı ama şu an yok, siz bakabiliyor musunuz?

16 Katalogu yaklaşık 1 hafta sonra dediğin şekilde bakabilirsin arkadaşlar birde 15.katalogtaki cüzdandan sipariş veren var mı nasıl kullanışlımı içi falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…