ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

.U.OTE=bellamania;21422354]Hayırlı uğurlu olsunn bol satışlarrrr :))[/QUOTE]

.........................................................

Son düzenleme:
ben verdim tatlım biraz önce siparişimi dayanamadm gene :KK70: kargo ürünü limon ve zencefil özlü şampuan bu arada :KK37: allıklardan alacak mısın ? Ben classic rose ve glowing peach rengini aldım..Bide altın broşüre bakmanı tavsiye ederim güzel şeyler var.

bende vericemde canım sanırım karar veremiyorum ama bikaç ürün attım sepetime beklemede şuan,iyi yapmışsın umarım diğer renklerindende memnun kalırsın:KK34:

20 tl ye kayıt oldum şimdi 1 tl kampanya var iyi mi :KK19:

malesef benimde başıma aynı şey gelmişti kayıt oldum üzerinden 1 hafta geçmedi üyelik 1 tl olmuş ben şoklardaydım:KK53: ne kadar şanssızmışım diye,ayrıca benim direktörüm hiçbi jesttede bulunmadı şimdilerde zaten hiç aramıyor o zamanda arayıp bunu alın şunu alın diyordu anca,hiçbi faydasını ve yardımını görmedim bugüne kadar:KK47:

kusura bakmayın kayıtlardı oydu buydu derken uzak kaldım forumdan
150 bp uzerı yapan arkadaslar kargo sıfırlama urununü son sayfaya gelmeden sıparişinizi onaylamadan sipariş düzenleden girip çıkartın 150 bp üzeri olunca kargo ödemiyorsunuz
her katalogun kargo sıfırlama ürünü değişir elinize gelen fiyat listesi olur her ay rengi farklıdır mavı mor vs o fıyat lıstesının üst orta köşesinde kargo sıgırlama ürününün ne oldugu yazar ve fotosunu görürsünüz
sıparısınızı sonlandırmadan önce düzenleye girip 5li katalog ve eger 150 bp yı gecmıssenız kargo sıfırlama urününü siliniz ondan sonra ya da önce sağ alt köşede promosyon çalıştır kutusuna tıklarsanız o promosyonlu ürünler düşer mesela aldıgınız kat kat kazan ürünü 5 tl gözükür 1 alana 1 bedava ürünlerde 1 tanesinin yanında fiyat yazmaz falan
1 tl zamanı kayıt olupta belirtilen süre içerisinde alıs verıs yapmazsanız sonrasında yaptıgınızda 20 tl kayıt ücreti ödersiniz

ayrıca danısmanınıza kesınlıkle ulasın mesela bu ay benım 2 tane ürünüm yanlıs gonderildi krem ıstedım tonık yolladılar sabun ıstedım el kremı geldı müşterilerde bekledıgı için danısmanıma goturdum o degısıklıgını yaptı faksladı falan ayrıca onlar ıslemi baslattıgı ıcın elıme ulastıgındada kargo ucretı ödemedim
eclatın kokusunu begenmedım danısmanıma verdım 20 lıraya sattı sağolsun ablam benim bitanecik danısmanım bu konuda cok sanslıyım sanırım
sıparıslerım az olsun hemen kendı sıparıslerınden bana ekler sırf hedıye alayım satıyım para kazanayım dıye :nazar:
bi arkadas sormus sıvılcelerı var cag agacımı pure serısımı dıye uyye olunca sıze buyuk bı kalın kagıt gelıyor orada kremlerın hangı yaslara hangı cıltlere uygun oldugu yazıyor aknelı cıltlere sanırım pure daha ıyıydı hatırladıgım kadarıyla o kagıtları karıstırırsan cok ıyı olur krem tavsıyelerınızı falan oradan yapın ben hep oradan bakıp kandıme alıyorum ısteyenlerı yonlendırıyorum
ıce kokusu fresh bı koku aır guzel bencede beğeniyorum firede adı üstünde yangın böyle sıcak ateslı bı koku kadınsı ama kokusu hoş kalıcı kışın kullanıma uygundur
ben gecen ayr oaises mı ne onun kahverengı kalajıyla ojesınden aldım cok memnun kaldım kalaj super ne bulasıyor ne akıyor ojesıde kahverengı bıldıgımız ama 3 gun elımde durdu o kadar suda ellerım yınede soyulma gostermedı memnun kaldım
ayrıca meyvelı el kremı ve dus jelı varya fruttı onlardanda memnun kaldım el kremının kokusu cok guzel müsterilerim bayıldı

bu ayın urunlerını hıc begenmedım bayram hedıyesı gordanı sarı ıyk hacı yagı hıc begenmıyorum alanda olmaz mecburen danısmanımdakı bı parfumle takas edıcem :KK9::KK9: oyle yapıyorum begendıgım kokuyla taka edıyoruz sagolsun gel ıstedıgını gotur dıyor bende bakıyorum begebndıgım koku var takas edıp kullanıyorum ya da sıparısım var onun elınde de de sıparısden var takas edıyorum 5 lıraya gelen parfumu katalog fıyatından satıyorum :KK9::KK9: dığer kremlerde benim cildime gore değil alsam satamam kimse krem kullanmıyor ya da rıske gırmıyor bır de o kremın cıldıne uyacak musterı bulacaksında ohoooo oo sürekli top allık koymalarından da ayrıca bıktım hosgeldn paketımde allık vardı aldım kelebeklı palet vardı aldım gecen ay kelebeklı paaletı koydular bu ay yıne allık bıktım ya valla degıstırseler artık su urunlerı
hosgeldınız programıyla gelenlere 50 tlye 60 tlye kadar olan herhangı bı urunu secme hakkı verdıler 100 puan yapınca 3. adımda ıse fıyat aralıgı olmaksınız iştediğinizi secebılırsınız dedıler
her ay 150 bp lık alıs verıs yapıyoruz ama bıze kat kat kazan hedıyelerını secmelı vermıyorlar verselerde dandık dundik bızede koysalar ya 50 60 ya da fıyat aralıgı olmaksızın ıstedıgınız bı urunu 5 tlye alabılırsınız dıye belkı kendı kremlerınmızı ıhtıyaclarımızı cıkartırız belkıde aylık kazan saglarız musterımızın o fıyatlarda urununu 5 lıraya alarak 45 lıra kar yaparız cok mu o kadar para kazandırıyoruz her ay 150 bp doldurcam dıye bı yerım cıkıyor 250 290 lıra para kazandırıyoruz ama bıze hıc bır sey yok yenı gelenler alıssınlar dıye yaglayıp ballıyorlar yazık valla maıl falan mı atsam orıflameye bu konu hakkında :KK6::KK55::KK55::KK47:
neyse cok konustum gece gece:KK9: bende foruma gırdım gırdım kımsecıkler yoktu bı dondum dolmus tasmıs boyle yazısmalar olmasını özlemişim dogrusu

eşine parfüm alacak arkadasım gordani man dolce vita güzeldir ayrıca demarco eclat s8 nıgtı da normalıde cok guzel kokar exite da guzel kokudur gelecek ay 5 tl ye koymuslar exite guzel bı hedıye olabılır esın ıcın

hepinizi seviyorum iyi satışlar meslektaşlarım:KK9::KK34:

gelecek ayki parfümü 5 tlye almak için kaç bp yapmamız gerekiyomuş canım bu ay? bende eşime parfüm almayı düşünüyodum iyi oldu... bide 16. katalogda indirimde olan ürünler neler kızlar ya gelecek ay indrimdeyse bu ay almıyım son olarak bu ay belli miktarda bplik siparişlerimize hediye varmı?

gelecek ayki parfümü 5 tlye almak için kaç bp yapmamız gerekiyomuş canım bu ay? bende eşime parfüm almayı düşünüyodum iyi oldu... bide 16. katalogda indirimde olan ürünler neler kızlar ya gelecek ay indrimdeyse bu ay almıyım son olarak bu ay belli miktarda bplik siparişlerimize hediye varmı?

15.katalogtan bpli siparis artı 16.katalogtan 100 bp yaparsan excite edt veya nutri calm krem setini 5 tl ye alabılıyoruz ...Sadece 16.katalogtan 150 bp yaparsak sun,moon ve eclipseyi yani 3 ünü 5 tl ye alabılıyoruz...

Strawberry classic rose rengine bayıldım allığın hatta avatardaki fotoda yüzümde bak..Bide studio artist ruj var dudağımda true coral rengi o da :) almak isteyen arkadaslara bilgi olması için koydum :KK66:

Son düzenleme:
dün üye oldum bugün sipariş verdim kendime ve anneme :)
bakalım ne zaman gelecekler inşallah bir sorun yaşamam
ödemeyi 18 gün vadeli olarak seçtim, peki herhangi bir bankaya ödeyebiliyor muyum?
off hiç birşey bilmiyorum bu konuda ama kozmetiği seviyorummm :)

ödemeyi 18 gün vadeli olarak seçtim, peki herhangi bir bankaya ödeyebiliyor muyum?

hehe aynı ben :)) oriflame'in sitesinden bakabilirsiin ben ordan öğrendim çoğu şeyiii :KK9:

Giordani man parfümünü sipariş ettim babam ve kardeşim aldı fakat kokusunu pek beğenemedim:KK31:Diş macunu alıcam memnun kalan var mı arkadaşlar?Birde essentials menekşe özlü 3 ü bir arada temizleyici aldım kullanımı nasıl maske gibide kullanılıyor değil mi:26:

Akbank a yatır en sağlıklısı..Bu arada bende tam bir kozmetik delisiyim ne kadar alırsam alıyım gözüm doymuo :KK16:

ya oriflame deki en iyi kalıcı erkek ve kadın parfümleri hangileri?

Ben kendi denediklerim hakkında bilgi veriyim..Amber elixir,love potion ve precious moments..Bide divine sensual kalıcı diyolar ama bilmiyorum ben kullanmadm.Erkek parfümü olarakta de marco çok kalıcı nişanlıma aldım esmer ama baya kalıcı oldu onda yani..

Ben kendi denediklerim hakkında bilgi veriyim..Amber elixir,love potion ve precious moments..Bide divine sensual kalıcı diyolar ama bilmiyorum ben kullanmadm.Erkek parfümü olarakta de marco çok kalıcı nişanlıma aldım esmer ama baya kalıcı oldu onda yani..

çok teşekür ederim.

Love potion çok merak ediyorum bu kokuyu eğer çikolataysa zaten esmerlere giderrr :))) :KK12: iyi geceler kızlarr bol satışlarr :)) :KK6:

ya kızlar internetten bir sonraki yani 16. kataloğa bakamıyorum.Şu anki kataloğun altında "sonraki kataloğa göz at" gibi bir seçenek vardı ama şu an yok, siz bakabiliyor musunuz?

16 Katalogu yaklaşık 1 hafta sonra dediğin şekilde bakabilirsin arkadaşlar birde 15.katalogtaki cüzdandan sipariş veren var mı nasıl kullanışlımı içi falan

X