ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Bişi sorcam şimdi size yardım ederseniz sevinirim :) Ben ilk ay 100 BP yapmadım hoşgeldiniz hediyelerini alamadım 15. katalogtan BP var 16. katalogtan da 150 BP yapıcam 5 tl ye parfümleri alabiliyo muyum pek bilgim yokta :)

anladım sıyahını soyleyım oyleyse dımı ya cok kararsızım bıde ustune ustuk ondan sıparıs aldım arkadasa cok guzel cook dıye ovdum durdumm ::KK70:

evt siyah hoş bi koku tatlım:KK3:

Hepinize merhabaa arkadaşlar ben de bi üye olarak aranızdayımm:)) Kalıcı parfüm ben precious kullanıyorum çok memnunum...Ağır kokuyor ilk sıktığınızda ama kalınca çok şık bi koku kalıyor...Birde lipmania rujlardan red vibe yani en koyu bakır rengi dudakta çok harika duruyor doğal ama ışıltılı...Tavsiye ediyorum kesinliklee...:)

hg aramıza cnmm,deneyimlerini bekliyoruz:KK31: red vibe'ın resmini koyabilirmsn cnmm çok merak ettm çünkü bazen katalogtaki gibi durmuyolar:KK76:

kokoo** 16. katologa baktım evet 50 tl lik alışverişe perceous moments 25 tl ye gelioo 16. katolog harikaaaaaa :KK70: :)))

ayyy süperrr alıcam alıcam alııcaammmm kendime alıcammmmm tutamıyorumm kendimiiii bunuda alıcammmm bi daha zor iner 25e:KK55::KK55::KK55::KK55::KK9::KK9::KK4::KK4::KK4:

Bişi sorcam şimdi size yardım ederseniz sevinirim :) Ben ilk ay 100 BP yapmadım hoşgeldiniz hediyelerini alamadım 15. katalogtan BP var 16. katalogtan da 150 BP yapıcam 5 tl ye parfümleri alabiliyo muyum pek bilgim yokta :)

cnm tam bilmediğim için cvp vermek istemedim ama hoşgeldnz prog. 1.adıma katılmayanlr sanırım 2.adımdan yararlanamıyo diye biliyorum..:KK15::26: bide şu parfümler hoşgeldiniz prog. dahil mi yoksa katkat kazan kampanyasımı? katkat kazansa alabiliyosun sadece puanın önemli. ben şimdi syfsına girdim ama göremedm kampanyayı:S

Son düzenleme:
evt siyah hoş bi koku tatlım:KK3:

hg aramıza cnmm,deneyimlerini bekliyoruz:KK31: red vibe'ın resmini koyabilirmsn cnmm çok merak ettm çünkü bazen katalogtaki gibi durmuyolar:KK76:

ayyy süperrr alıcam alıcam alııcaammmm kendime alıcammmmm tutamıyorumm kendimiiii bunuda alıcammmm bi daha zor iner 25e:KK55::KK55::KK55::KK55::KK9::KK9::KK4::KK4::KK4:

cnm tam bilmediğim için cvp vermek istemedim ama hoşgeldnz prog. 1.adıma katılmayanlr sanırım 2.adımdan yararlanamıyo diye biliyorum..:KK15::26: bide şu parfümler hoşgeldiniz prog. dahil mi yoksa katkat kazan kampanyasımı? katkat kazansa alabiliyosun sadece puanın önemli. ben şimdi syfsına girdim ama göremedm kampanyayı:S

selam.bende oriflame danışmanıyım? sorusu olan varsa cevaplayabılırım?

lipmania rujun resmini de koymaya çalışıcam bi ara ama very me lipmania rujlar var ya hani....üzerlerinde topuklu ayakkabı resimleri var şeffaf olanlar....Tasarım ödülü almıştı diye duydum....Ya katalogta aradım ama yok bu ay..Neyse resim de eklemeye çalışıym ben o zaman anlatabilirim...En koyu bakır rengi ama işte göstermek lazım şindi anlatamadım:))))

16. katologa baktım Petal Quartz varr kalkmadı katologtann, nasıl bir koku biraz tarif eder misiinn :))

Petal quartz çok güzel bi koku ama çok kalıcı değil malesef ben de diamondmusk var yine petalin seriden onu almıştım çok güzel ada yasemini kokuyodu ama gelgelelim kalıcı değil...love poison nası bi kou yaa kalıcı mı arkadaşlar kullanan yok muuu???:44:

$7016_1.png

Kızlaar bu resimdeki parfüm nasıll ?? fikirlerinize ihtiyacım varr şimdiden teşekkür ederim

Of çokmuş fiyatı canım.. Benim elimde testeri var elime sürüyorum baya kalıyor kokusu vala ben çok beğendim :) ama alamıcam sanırım :KK43:

bence de çok fazla :KK43: belki yılbaşı dönemlerinde felan indirim olur o zamanlar parfümlerde baya indirim oluyor takipteyiim :) peki testerını nasıl aldın cnm ? ben de parfüm seti tester aldım ama içinde tüm kokular yok acaba başka setler de mi var ??

precious moments için 16. kataloğu bekliyorum kardeşim 15. katalog siparişleriini yarın verecek

aranızda beauty perfeckt allık kullanan var mı ben ilk defa allık alıcam beyaz tenliyim yanaklarımda ve burun kısmımda çillerim var glowing peach rengini alıyım diyorum nasıl olur sizce

Ayy uzun zamandır topiğe giremiyorum özledim sizleri :nazar: Bayramda geliyo kendime yeni ciciler aldım kokonalığım tuttu yine :21: Neyse konumuz o değil :KK52: Oriflamedeki şu HairX yıpranmış saç uçları için onarıcı terapi serumunu kullananlar var mı? İşe yarıyor mu? Ne sıklıkta kullanıyorsunuz? Sürdükten sonra saçın yağlanıyor mu yıkamak gerekiyor mu? :26: Beni bilgilendirirseniz sevinirim
:KK16:

$oriflame_hairx_kirik_sac_uclari_icin_durulanmayan_onarici_terapi_serumu_16894_1.jpg İşte buda resmi

X