ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

oldu oldu en son promosyon çalıştır diyo ona tıklıycan

Son düzenleme:
Arkadaslar oriflame beauty perfect allıkların classic rose ve glowing peach renklerini kullanan var mı ?özellikle classic rose rengini merak ediyorum.Bu ay almayı düsünüyorum.Daha önce fresh pink rengini almıstım cok begenmistim.Kalıcılıgıda mükemmel.Simdi diger renklerinide almak istiyorum.Ama classic rose cok mu koyu acaba ?ben beyaz tenliyim nasıl durur karar veremedim.

çooooooook teşekkür ederim :) ben henüz oriflame'dan herhangi bi parfüm almadım yani her seferinde hevesleniyorum ama ya kokusunu beğenmezsem diye vazgeçiyorum giordani white'ı tam alacakken vazgeçtim keşke alsaymışım ama önerilerinizi aklımda tutacağım :)

uyan6 ' cım şuanda o parfüm Rusyadaki oriflame kataloglarında satılıyor :) buraya gelirmi bilmem

Ya ben bu ay 2.siparisimi vercem.1nci siparismde kargo ürünü olarak kahverengi ruj geldi.Gene mi o gelcek.Yoksa farklı bise mi ? Arkadas el kremi yazmısta kendisine sordum cevap vermdi.

açıkçası o allıklardan bende alıp kullanmak istiyordumda kalıcımı değilmi bilemedim ama sen kalıcı diyorsun fresh pink ini alıp deneyeceğim bende o zaman:78:

Ya ben bu ay 2.siparisimi vercem.1nci siparismde kargo ürünü olarak kahverengi ruj geldi.Gene mi o gelcek.Yoksa farklı bise mi ? Arkadas el kremi yazmısta kendisine sordum cevap vermdi.

yalnış kişiye yazdın galiba bana soru gelmedi.şöyle söylüyüm bana ruj falan gelmedi.direk el kremi geldi. detaylı bi kodlama varsa bilmiyorum

Son düzenleme:

banada kocaman el kreminden geldi ama öylece duruyor bi keremi ne kullandım yinede fena değil niye sana kahverengi ruj geldi acaba anlamadım?

Selam kızlar oriflameye yeni üye oldum ve iki tane ürün sipariş verdim normalde ürünler 12 tl mi ne tutuyordu 40 lira hesap çıktı 20 lira üyelik falan 1 tl değil miydi üyelik:26:

banada kocaman el kreminden geldi ama öylece duruyor bi keremi ne kullandım yinede fena değil niye sana kahverengi ruj geldi acaba anlamadım?

enteresan yani .s herkese el kremi bana ruj .s ilginc . Tekrar siparis vercem yarın ins gene ruj gelmez.El kremi gelsin sorun deil :)

açıkçası o allıklardan bende alıp kullanmak istiyordumda kalıcımı değilmi bilemedim ama sen kalıcı diyorsun fresh pink ini alıp deneyeceğim bende o zaman:78:

fresh pink kesinlikle denenmesi gereken bi allık.Bence al pişman olmazsın canım.Ben o kadar memnunum ki diğer renklerinide kapıcam indirimdeyken.

sparişi sonlandırmadan promosyon çalıştırı tıkladınmı 7.5 lira zaten kargo sıfırlama ürünü katalog 5 tane geliyo ilk sefer 5 lirada o desek:26:

sparişi sonlandırmadan promosyon çalıştırı tıkladınmı 7.5 lira zaten kargo sıfırlama ürünü katalog 5 tane geliyo ilk sefer 5 lirada o desek:26:

Sonlandırmadım siparişi zaten almadım yani ha birde katalog fiyatı vardı evetKargo ödüyoruz değil mi

Son düzenleme:
arkadaslar bnm bir arkadasımın cildi cok kötü durumda sivilce ve oyuklar var aynı zamanda ooynamıs sivilceyle yaralarda var.. yani hızlı bi bakıma ihtiyacı var uzaga yolluyacagmm ürünü bendee oriflameye üyeoldm da bilgm yok fazlaa.. lütfen deneyim yasayanlar söylesin sivilce vb bi cilt için mavi pure skın ürünleri mi? yoksa tea trree mi?? danısmanım cay agacı yagı iyi diyor ama ikilemde kaldım lütfen yardm edn acilll lütfen cevap verinnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…