ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Ice fresh bir koku hatta çok ciddiyim adının kokuya yakıştığını düşünüyorum kesinlikle buz gibi bi koku bence farklı ve güzel ama kış için uygun olucağını sanmıyorum. Air hafif bi koku ama ice gibi fresh değil fire gibi ağır değil ikisinin arasında geçiş gibi olmuş bu üçlüden favorim air zaten :) Fire ise diğerlerine göre daha kadınımsı biraz daha ağır bi kokudur bunu seven arkadaşlarım da vardı :)

Canım ya, çok mutlu oldum koku uzmanı birini bulduğuma, sağol :KK70:
Bu ice ve air i ben sıkmadan kokladım kapağı açıp, kolonya gibi, alkol gibi geldi burnuma. Sıkınca farklı yapışıyodur eminim ama, sormadan almak istemedim. Tarifine dayanarak air'i alacağımı düşünüyorum.

30ml lik parfüm almak bana daha mantıklı geliyor, (maymun iştehlı biri olduğum için) :KK51:

bu ayın kargo sıfırlama ürünü kocaa bir el kremi
evet bana da geldi silk and cashmire, hemen sattım, harika bir ürün, bir kez kullanan vazgeçemiyor :KK19:
pembesi daha güzel kokuyormuş ama öyle diyolar.

Divine mavi olan, divine sensual (kırmızı olan) , volare ve volare magnolia, love potion, eclat, enigma, mirage (aynı hacı kokusu bence),Giordani gold(sarı olan bence çok çok ağır), giordani white(beyaz olan işte bu mükemmel) amber alixir (buda ağır yaşıma gitmediğini düşünüyorum) bunlar oriflame'in en kalıcı kokularııdır :)) ama benim için kalıcılık kokudan daha önemli değil:) ben kokuyu sevdiğim zaman kalıcılıkta çok takılmıyorum ama öyle kolay kolay her kokuyu da sevemiyorum ben kendi favorilerimi söyliyim :)
1-Sun edt (kalıcı değil ama benim ilk parfümüm kokusuna bayılıyorum habire sıkıp duruyorum kalıcı oluyo o zaman hehe:) )
2-giordani white
3-Love potion (kalıcı)
4-Midnight pearl (buna 15 dk sonra geçio kokusu diolar denemedim ama numuneden biliyorum çok güzel bi koku keşke kalıcı olsaymış)
eğer pahalı bir parfüm istemiosan ben sun'ı öneririm hem 11.90 hem kokusuna bayılırsın miss o pembeden de maviden de güzel bence :)) :KK71:
giordani gold u kuklayınca şok olmuştum, bu parfümü bu fiyata alıp da beğenip kullanan var mıdır diye...
ama onun da müdavimleri var, zevk meselesi, normal. Belki sıkıp bekleyince, tene de yakışırsa çok güzeldir tabii, ama ben cesaret edemedim, öylece bekliyor dolapta.
eclat da (nasıl okunuyor bilen söylesin) haaarika bir koku. çok asil duruyo. bu ay 150 yaparsam kkk olarak eclat alacağım :KK12:

Ya ben bu ay 2.siparisimi vercem.1nci siparismde kargo ürünü olarak kahverengi ruj geldi.Gene mi o gelcek.Yoksa farklı bise mi ? Arkadas el kremi yazmısta kendisine sordum cevap vermdi.
100 puanı geçince krem geliyor sanırım, 150 puana kadar. 100 altına rujmuş diye duymuştum.
Sonlandırmadım siparişi zaten almadım yani ha birde katalog fiyatı vardı evet:KK31:Kargo ödüyoruz değil mi
kargo ödemiyoruz aslında, kargo ödememek için 7,65 lik bir ürün alıyoruz.
toplu katalogları da iptal edebiliyoruz, haybeye para ödemek istemezsek. tabi ihtiyacımız yoksa.
üyelik ücretine gelince, normalde 20 lira üyelik ücreti. kampanya oluyor arada bir, 1 tl yapıyolar. keşke sorsaydınız üye olmadan önce. gerçi sizi üye yapanın bilgilendirmesi gerekiyodu ama... :KK47:

Canım ya, çok mutlu oldum koku uzmanı birini bulduğuma, sağol :KK70:
Bu ice ve air i ben sıkmadan kokladım kapağı açıp, kolonya gibi, alkol gibi geldi burnuma. Sıkınca farklı yapışıyodur eminim ama, sormadan almak istemedim. Tarifine dayanarak air'i alacağımı düşünüyorum.

30ml lik parfüm almak bana daha mantıklı geliyor, (maymun iştehlı biri olduğum için) :KK51:

evet bana da geldi silk and cashmire, hemen sattım, harika bir ürün, bir kez kullanan vazgeçemiyor :KK19:
pembesi daha güzel kokuyormuş ama öyle diyolar.

giordani gold u kuklayınca şok olmuştum, bu parfümü bu fiyata alıp da beğenip kullanan var mıdır diye...
ama onun da müdavimleri var, zevk meselesi, normal. Belki sıkıp bekleyince, tene de yakışırsa çok güzeldir tabii, ama ben cesaret edemedim, öylece bekliyor dolapta.
eclat da (nasıl okunuyor bilen söylesin) haaarika bir koku. çok asil duruyo. bu ay 150 yaparsam kkk olarak eclat alacağım :KK12:

100 puanı geçince krem geliyor sanırım, 150 puana kadar. 100 altına rujmuş diye duymuştum.

kargo ödemiyoruz aslında, kargo ödememek için 7,65 lik bir ürün alıyoruz.
toplu katalogları da iptal edebiliyoruz, haybeye para ödemek istemezsek. tabi ihtiyacımız yoksa.
üyelik ücretine gelince, normalde 20 lira üyelik ücreti. kampanya oluyor arada bir, 1 tl yapıyolar. keşke sorsaydınız üye olmadan önce. gerçi sizi üye yapanın bilgilendirmesi gerekiyodu ama... :KK47:

canım bana 1 tl dendi oda bilmiyordu herhalde normalde ödüyoruz ama yinede katalog fiyatı değil mi

Ben bu wonder color rujlara bayıldımm.Kesinlikle tavsiye ediyorm herkese.Red copper ve coral wave rengini almıştm.Biraz öncede diğer renklerinide siparis verdm:KK70: netten swatchlarına baktım ve garnet attraction,red devotion,pink lady,warm peach ve cranberry blush renklerini begendim :79:

canım bana 1 tl dendi oda bilmiyordu herhalde normalde ödüyoruz ama yinede katalog fiyatı değil mi

hayır kampanya dışı 20 liradır, seni üye yapan kişi de yeni galiba. Ya da şöyle olmuş olabilir, sen kampanyalı dönemde kayıt olup, tarihini geçirmişsindir. kampanya bittikten sonra sipariş verdiysen de 20 tl tutar. katalog da ücretsiz gelir 1 adet. 5li aldıysan 4,90 para ödersin. onu da iptal edebiliyoruz.

arkadaslar bnm bir arkadasımın cildi cok kötü durumda sivilce ve oyuklar var aynı zamanda ooynamıs sivilceyle yaralarda var.. yani hızlı bi bakıma ihtiyacı var uzaga yolluyacagmm ürünü bendee oriflameye üyeoldm da bilgm yok fazlaa.. lütfen deneyim yasayanlar söylesin sivilce vb bi cilt için mavi pure skın ürünleri mi? yoksa tea trree mi?? danısmanım cay agacı yagı iyi diyor ama ikilemde kaldım lütfen yardm edn acilll lütfen cevap verinnnnn

bu arkadaşa bilen biri cevap versin arada kaynadı soru

Sipariş vermeyi onaylamadan gönderi ücreti 6 küsür yazıyor onun yerine ürün mü seçicez nasıl seçicez Hay Allah ya boşu boşuna 20 tl ödücem:KK14:

Sipariş vermeyi onaylamadan gönderi ücreti 6 küsür yazıyor onun yerine ürün mü seçicez nasıl seçicez Hay Allah ya boşu boşuna 20 tl ödücem:KK14:

kargo sıfırlama ürünü 7.65 tl seçmen lazım limit aşamadığımız zamanlarda ürün almak zorundayız amaaaaaaa.... bnce takım liderine ya da direktöre teslim seç 1.40 tl ödersin ohh miss :))) kolay gelsin :KK71:

eevet canım yaa acill cidden siparişş veremıyorumm bu sebeble..

Canım bence doktora git sivilce için her ürüne güven olmaz

kargo sıfırlama ürünü 7.65 tl seçmen lazım limit aşamadığımız zamanlarda ürün almak zorundayız amaaaaaaa.... bnce takım liderine ya da direktöre teslim seç 1.40 tl ödersin ohh miss :))) kolay gelsin :KK71:

Tamam canım ben bir sorayım..

SKOPCA : eğerr hizmet merkezinin olduğu bi ilde oturuyosan siparişini orayada yönlendirebilirsn 3,45 hizmet bedeli ödersin 100bp altı siparişlerinde..liderinle aynı ilde oturuyosanız onada yönlendirebilirsn,gönderi şekli seç kısmından onun adını bulmanız gerekir.. hemen kargoya yönlendirmeyin herkesi arkadaşlar bunlarıda söyleyin:KK3:

Son düzenleme:
herkes nerelerde acaba, önceden bu topik dolup dolup taşardı.
ne oldu arkadaşlar, siparişlerle üyelerle mi uğraşıyorsunuz siz de :)
çalışmaktan yazmaya vaktiniz kalmıyo di miii :)))
:KK55:

herkes nerelerde acaba, önceden bu topik dolup dolup taşardı.
ne oldu arkadaşlar, siparişlerle üyelerle mi uğraşıyorsunuz siz de :)
çalışmaktan yazmaya vaktiniz kalmıyo di miii :)))
:KK55:

evettt pek uğramıyoo kimsee bende hergün bakıyorumm bi yazan olsada laflasak diyee :KK9:

SKOPCA : eğerr hizmet merkezinin olduğu bi ilde oturuyosan siparişini orayada yönlendirebilirsn 3,45 hizmet bedeli ödersin 100bp altı siparişlerinde..liderinle aynı ilde oturuyosanız onada yönlendirebilirsn,gönderi şekli seç kısmından onun adını bulmanız gerekir.. hemen kargoya yönlendirmeyin herkesi arkadaşlar bunlarıda söyleyin:KK3:

Selam canımBursadayım ben burda var mı bilmiyorum beni üye yapan kişiyle aynı ilde değiliz yönlendirme nasıl oluyor

Arkadaşlar 15.katalogdan neler almayı düşünüyorsunuz ? Herkes nerde ya kimse uğramıyor artık :|

X