ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

295 tl yi geçmiyosa sorun olmaz canım ya sponsorunun numarası da mesela ürünün kırık gelmiştir iade etmen lazım ne biliyim bunun gibi bilmediğin şeyleri sormak için lazım ama öğreniyosan boşver

... kimse bişy yazmıyo ya ben verim en iyisi siparişi :44:

Merhaba kızlar bende oriflamede satış yapmak istiyorum yardımcı olur musunuzYapabilir miyim acaba

kızlar bu very me nin lipstainleri hakkında düşünceleriniz nelerdir?Hiç kullanan var mı?Ben kırmızısını denicem ama çok turuncunumsu, kullanan varsa bir swatchını koysa hayrına:26:

çok hoş bi kırmızı aslında turuncu gibi görünüyo olabilir ama tek kat sürüp kuruduktan sonra üstüne tekrar uyguladığında tam rengini veriyor şahsen bayıldım bu ürüne ben biraz küçük ama yetiyo zaten bi flaslı bi flassız resmini göstermeye çalıştım

arkadaşlar bu aya amber elixirin deneme boyunu aldım süpermiş valla tabi zevk meselei ama ben bayıldım hem acaip kalıcı,hem sanki meyvemsi falan kokuyo tüm gün burnumdaydı bayıldım 30ml.liği bitince 50 sini alcam çok beğendim doğrusu:97:

14.katalog bir harika ..pek aktif değilim ama satış temsilcisiyim ve oriflamedn çok çok memnunm :)))

Gerçekten mi canım yaaa bana ağır gibi gelmişti öyle değil mi kiii bende mi deneseem :))) güle güle kullannnn

sun edt in kokusu nasıl kızlar?

canım ben ona bayılıyorum resmeen... daha onun gibi parfüm bulamadım desem yeridirr ben çok seviyorum onu :) o kadar parfümün numunesini aldım ama ı-ıh sun
gbi diil :) bi de özel bi anlamda yüklüo olabilirim ilk parfümümdüü

merhaba katalog 5 li seti sipariş verilirken nasıl kaldırabiliriz,satış yapmıyorum ve 5 tane ekstradan katalog elimde kalıyor bir bilginiz var mı acaba nasıl kaldırabilirim sipariş verirken

:)) tamam canımcım çok sağol kimse cevap vermeyince çıkar mıştım sepetten siparişi verdim artık diğer katalogta indirimde olursa alırım :)
merhaba katalog 5 li seti sipariş verilirken nasıl kaldırabiliriz,satış yapmıyorum ve 5 tane ekstradan katalog elimde kalıyor bir bilginiz var mı acaba nasıl kaldırabilirim sipariş verirken

tam ben cevap verecektim arkadaş yazmış :) siparişi düzenle var en altta oraya tıklayıp düzenleyebilrsin siparişlerini mesela 150 bpyi geçtiğinde zaten kargo ücretsiz ücret sıfırlama ürününü sepetten çıkarırsın

........................................................................................................................................................

bide bişy sorcam kızlar ya ben 165 bplik sipariş verdim siparişi tam sonlandıracakken baktım hediye ücretsiz krem eklenmiş siparişlerim içine bende vücud kremide almıştım baktım onlarda krem veriyo kendi aldıgım kremi çıkardım sepetten tekrar siparişi sonlandıracakken hediye krem bi daha listede görünmedi hatta bi kaç kez denedim belki çıkar diye niye öyle olduki :44:

kızlar ben yeni temsilci oldum doğru düzgün bilmiyorum ruj numuneleri sipariş edicem ama gold renk gümüş renk filan diye ayırılıyor yazıyor hiçbirşey anlamadım..birde kargo ücreti yerine geçen ürünü nereden ekliyoruz yardımcı olursanız çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…