ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

amber çok güzel bir koku bende sürekli ondan kullanıyorum ve çok beğenen var tavsiye ederim

tesekkür ederim cevabın için çiçek kokularını hiç sevmiyorum bu vanilya badem falan oldugu için ilgimi cekti.

alıyorum ozaman :KK12:

evt aynen .) bnde vanilya kokusuna bayılırm.Amberdede vanilya ve mandalina var.Ben volare manolya yı kullandm ama memnun kalmadm yengeme verdm.

evt aynen .) bnde vanilya kokusuna bayılırm.Amberdede vanilya ve mandalina var.Ben volare manolya yı kullandm ama memnun kalmadm yengeme verdm.

bende miss o ya dayanamadım kardesime verdim canım hos oda yan koymus dökülmüş bir günde bitti parfüm :))

mandalina kokusu cok hissedilmiyor degilmi

volare monlia kullanmadım ama kokusunu testerden bılıyorum volarenin normalını kullanıyorum o bende kalıcı oldu kokuyor
amber mandalına kokusu yok vanılya yogun gerçi tenden tene değişir kokusunun kalıcılığı

miss o hangisinden memnun kalmadın ben pembesini kokladım hoşuma gitmişti ama kullanmadım yine testerden bakytım
bende çiçek kokularını pek sevmem şeker vanilya kokuları favorim çiçek olucaksada ferah bir koky tercihiö
volarede çiçek kokusu ama şekerli gibide geliyor bana

volare monlia kullanmadım ama kokusunu testerden bılıyorum volarenin normalını kullanıyorum o bende kalıcı oldu kokuyor
amber mandalına kokusu yok vanılya yogun gerçi tenden tene değişir kokusunun kalıcılığı

miss o hangisinden memnun kalmadın ben pembesini kokladım hoşuma gitmişti ama kullanmadım yine testerden bakytım
bende çiçek kokularını pek sevmem şeker vanilya kokuları favorim çiçek olucaksada ferah bir koky tercihiö

ben volare manolyayı sıktığım zaman arkadaşlarım şurup gibi kokuo diolardı.Başta beenmstm ama sogudum sonra.Sadece kendinin deil karsındakinede hitap etmesi lazım parfümün dimi ama? Amberi beenmeyen cıkmadı bugüne kadar.Abartmıyorum yolda yürürken bi kız yanımdan gecti.Aynen söyle dedi ayh ne koktu böle yaa :KK70::KK70:

evet canım pembe olanı. kendileri hoşgeldin hediyemdi =)
ben çiçek kokularının bir cogunu kaldıramıyorum alerjik olarak sanırsam öksürmeye baslıyorum.
hatta bi parfüm var cogu insanın klasiği olmus gucci rush onun kokusunu duydummu resmen nefes alamıyorum delimiyim neyim =))
çiçek olucaksa benim için yeşil çimen kokuları filan olmalı

ben volare manolyayı sıktığım zaman arkadaşlarım şurup gibi kokuo diolardı.Başta beenmstm ama sogudum sonra.Sadece kendinin deil karsındakinede hitap etmesi lazım parfümün dimi ama? Amberi beenmeyen cıkmadı bugüne kadar.Abartmıyorum yolda yürürken bi kız yanımdan gecti.Aynen söyle dedi ayh ne koktu böle yaa :KK70::KK70:

çok sagolun kızlar çok yadımcı oldunuz..

acayip gaza geldim ve attım sepete parfümlerimin hepsi bitmişti zaten :)

kızlar katalogdakı dııne parfum mavı sıselı aldım kendıme harıka kokuyor
takma kıprıkler drama olan cok guzel ve cok kolay takılıyor
femılle deo ferahlatıyor
very me fondaten cok dogal duruyor
beauty allık ve pudra cok guzel
ev parfumu tea tıme rahatlatan bır kokuya sahıp :)

Güncel stoklara bakarken istediğim ürünlerin stok durumunda - kampanya son hafta tükenebilir diyor.
Sırf kuzenimin direktörünün bizim siparişleri unutup sipariş vermemesi yüzünden gerildim yani,
bizde siparişlerimiz verildi diye bekliyorduk arkadaşlar kampanya son hafta tükenebilir bildirisi yani katalog geçerliliğini yitirene kadar mı tükenebilir diyor yoksa bir hafta içinde stoklar bitebilir mi demek istiyor canım çook sıkıldı :KK43:

Son düzenleme:
kızlar katalogdakı dııne parfum mavı sıselı aldım kendıme harıka kokuyor
takma kıprıkler drama olan cok guzel ve cok kolay takılıyor
femılle deo ferahlatıyor
very me fondaten cok dogal duruyor
beauty allık ve pudra cok guzel
ev parfumu tea tıme rahatlatan bır kokuya sahıp :)

güle güle kullanın.
bende aldım takma kirpiklerden bir o birde amber i cok merak ediyorum :KK61:

ben de kendim için;

-divine parfüm
-very me double trouble göz kalemi + far (blue lagoon kalem pretty green far)
-giordoni gold diamond shine göz farı

sipariş verdim bakalım yarın kargom gelicek :KK66:

yaaa bugün kargom geldi.storks küpe sipariişi vermiştim. aaaaa kutuyu bir açtım boşşşşş.:KK1::KK1::KK14::KK14: gülermisin ağlarmısın .yarın faks çekeceğim. direktöre sordum ama göndermeyebilirler diyor bakalım.üzüldüm yaaa...

X