ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

merhaba arkadaşlar...siparişim geldi ama bir tane ürün eksik. ne yapmam lazım. bir de bu ücret sıfırlama kodu 729000 ürün değil mi, ben ürün geliyor kargo ücreti sıfırlama için diye biliyordum, yanlış mı anlamışım :26:

bu konuda bilgisi olan yok mu arkadaşlar?

canım 792000 ürün değil kargo sıfırlamadır fiyatı 7.65 mıydi neydi sen kargo ücreti yerine onu alıyorsun kargonun fiyatına geliyor.. oda faturada yansıyor.. ürünün eksik geldiyse direktörünle konuş ve faturaya bak altta belki yazıyordur stokta vs bulunmadıgı için gelmemiştir bir sonraki siparişinle birlikte gelir..

Slm herkese.Arkadaslar bi sorum olcak size.Ben katalog 10 dan siparis verdm fakat borcumu ödemeden 11 den de verdim.CUMA günü verdm bugün pazartesi hala yola cıkmams neden .s acaba borcum var die mi yoksa gelir mi ? Cvplarsnz mutlu olurm.

canım borcundan dolayı oldugunu sanmıyorum merak etme gelir siparişin salı veya carşamba...yanlız şiparişlerini pazartesi salı günü vermeye gayret göster ozamn bi sorun cıkmaz:)

$images.jpg kayıt olmak isteyenlere ve soru ve sorunları olanlara yardımcı olabilirim:)

kokusu güzel divine nin güzel parfümdür ama sana amber elixır veya enigmayı öneririm onlarda çok hoş:KK34:

kesinlikle katılıyorum amber elixir kullanıyorum ve çok güzel herkes bayılıyor volarede çok güzel enigmanın rollonu var ablamda bugün baktım oda tam benim tarzım koku felicty de güzel yeni çıkan

ama çiçek kokusu dersen divine düşün tabi gordani whitede çiçek kokusu ve güzel benim bildiklerim bu kadar :) henüz volare monolia da güzel ayrıca su 30 cc lik ıce vs ler var ya yeni onlarda güzel pembe olanı
bayan eclat ve bayan eclat wekeend (bu çiçek kokusu çok güzel yaz kokusu) bunlarda çok güzel

erkek eclat erkek kokularında 10 numara herkes hastası erkek arkadşıma herkes soruyormuş parfümün adı ne diye
ayrıca s8 bu katalogdaki acseldalt mı ne o plitanyum mu ne onlarda benim çok hoşuma gitti erkek kokusu olarak

Son düzenleme:
canım neden üye olup kendi siparişini kendin vermiyorsun hemde %30 daha hesaplı... üyelik sadece 1tl isteren yardımcı olabilirm

üyye yapmak satış yapmak yasaktır lütfen forumu başka yerlere taşımayalım dünyanın akıllısı siz değilseniz etik olarak ve forum kuralları olarak yaptığınız yanlış

üyye yapmaak satış yapmak ayrıca direktör önermek yönlendirmek yasaktır
en fazla yönlendireceğiniz yer oriflame danışma hattıdır
lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız

Son düzenleme:
benim siparişlerim geldi fakat ne izmirden çıktıktan sonra varış yerinin msjı geldi neden ulaşmıştır 1 iş günü içerisinde elinize teslim edilecektir gibi bir msj geliyor ne o geldi bu gün aradım kargoyu her zaman gelen yere geldiğini dağıtımda olduğunu ancak öğrendim evden çıkmadım Allahtan
ayrıca baska kargoyla gönderme şansımız yok mu bizim burdaki yurtiçi kargodakiler çok kabalar ve çok geç getiriyorlar sürekli sorun çıkıyor adama diyorumki ne zaman gelir aksam 9 a kadar yolu var hafta içi iş yerini veriyorum annemlerin adresi en fazla 7 ye kadar ordadalar benim dersanem oluyor çünkü adam geçmiş bunu diyor haftasonuna gelecekse evi veriyorum çok gıcıklar evle iş yerinın arasında bir sokak var alta 2 dkka hatta oraya getirimisiniz diyorum sorun çıkartıyorlar sürekli kargoyla alış veriş yapan bir insanım ama yurtiçinden oriflamenin sayesınde gına geldi en iyisi aras
parasını verip arasla gelmesini sağlayamazmıyım

nezaman kayıt oldunuz bılmıyorum ama tencere kampanyası herkes ıcın gecerlı :)

11. katalogdan bp li satıs verıp 12. katalalogdan 100bp sıparıs verırsen corba tenceresı alıyorsun
13. katalogda 100bp sıpaırs verdıgınde karnıyarık tencerısı alıyorsun

yanı bu ay 100bp satıs yaptıgında

varsa hosgeldın hedıyen
1 erkek parfumu (10. 50bp satıs yaptıysan)
ve tencere kampanyasına katılma hakkı kazanıyorsun
bırde glacıer erkek parfumu (10. katalogda bp siparıs verdıysen)
bunları alıyorsun

150bp sıparıslerınde yukarda yazdıklarımın hepsını aldıgın gıbı KATKAT KAZANADAN misso parfumu alıyorsun :)

çok teşekkür ederim canım mart ayında üyye oldum ben

bir sorum daha olucak sipariş verirken bazı ürünleri girdiğimi hatırlıyorum kargo gelince fark ettim yok gelen maildede baktım ondada girmemiş gözüküyorum acaba girdiğimi mi sanıyorum yoksa stokta falan mı yok
bir de girerken sipariş verilebilir yazıyor hani ama o yazıya rağmen stokta olmayabiliyor mu acaba ben gelen ürünlerle faturamı kontrol etmedim hiç eksik geldiğinide fark etmedim kontrol etsem mi her seferinde

yine bir sorum ve son sorum :KK1: canım sabırla bana sevap veriyorsun:KK9::KK19: bu batık önleyici jeli aldım hergün mü süreyim ağdadan sonra mı ağda yapalı 3 gün oluyor ben sürdüm yinede ayrıxa onun roll-onu tüyleri azaltıyormu sadece batik önleyici jel mi azaltıyor tüyleri o batık önleyici jeli genital bölgeye sürebilirmiyiz:KK16::KK19:

Son düzenleme:
bende cuma gecesi int.ten sipariş vermiştim vermez olaydım bide yanlış adres seçmişim müşteri hizmetlerinede mesaj gönderiyorum kimse oralı değil kargomun yola çıkıp çıkmadığından bile haberim yok haberim olsa gidip kendim alıcam ne yapabilirim şimdi cumartesi günü kargoya verdilerse bugün kargom gelmiştir mutlaka bu arada cumartesi kargo gönderimi yapılıyormu,en iyisi yarın kargoyu aramak hatta en iyisi bi daha hafta sonu sipariş vermemek:88:

Son düzenleme:
Kızlar ben bunları aldım; Amber Elixir Edp Discover china cherry duş jeli Waterproof Wonder lash maskara Oriflame beauty eyeliner (black) bu kadar..Bide sattıklarım var tabisi .p 12.katalogu cok merak ediorum :)

merhaba arkadaşlar. kolimde eksik gelen ürünümle ilgili olarak dilekçe yazacağım, nette yapılacakları okudum ama bir yeri anlamadım: faturayla birlikte dilekçemi lojistik merkezine göndermem gerekiyormuş. nasıl göndereceğim, kargoyla mı? direktörümle görüşmem gerekiyor mu, yoksa kendi başıma halledebilir miyim bu sorunu?

merhaba arkadaşlar. kolimde eksik gelen ürünümle ilgili olarak dilekçe yazacağım, nette yapılacakları okudum ama bir yeri anlamadım: faturayla birlikte dilekçemi lojistik merkezine göndermem gerekiyormuş. nasıl göndereceğim, kargoyla mı? direktörümle görüşmem gerekiyor mu, yoksa kendi başıma halledebilir miyim bu sorunu?

tatlım koliden cıkan faturanın bir nüshasını al, ürünlerin listesi olan
kağıdın üstüne şu şu kodlu ürün kolimden çıkmamıştır, gönderilmesini talep ediyorum yaz, ad soyad imzala
faturanın üzerinde bi fax no yazıyo o noya faxla

ürünler sonra ayrıca yada bir sonraki siparişinle beraber yollanır

tatlım koliden cıkan faturanın bir nüshasını al, ürünlerin listesi olan
kağıdın üstüne şu şu kodlu ürün kolimden çıkmamıştır, gönderilmesini talep ediyorum yaz, ad soyad imzala
faturanın üzerinde bi fax no yazıyo o noya faxla

ürünler sonra ayrıca yada bir sonraki siparişinle beraber yollanır

teşekkürler canım dediğini uygulayacağım

Kızlar ben bunları aldım; Amber Elixir Edp Discover china cherry duş jeli Waterproof Wonder lash maskara Oriflame beauty eyeliner (black) bu kadar..Bide sattıklarım var tabisi .p 12.katalogu cok merak ediorum :)

güle güle kullan canım.
Amberin kokusu nasıl bende almayı düşünüyorumda :KK61:

X