ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

ya nasıl verebiliyorlar bunun bi çaresi yok mu?kafalarına göre sipariş vermeye engel olmak için ne yapmak lazım ?

benim bildiğim senin şifren olmadan senin adına sipariş veremiyorum yasak olsa vip bölümü olmaaz tutarsız yani o zaman oriflame hem yasak hemde onlara vip bölümü veriyor valla benim bildiğim şifreni bilmeli değiştir bence şifreni
bu arada kızlar müjdemi istiyorum sipariş verdim volare yi kaptım :KK34: ben birkaç sipariş aldım 40 50 puanlık üzerine direktörüm tamamladı yani ona götürücem o satıcak aldığı siparişleri bana yönlendirdi üzerini tamamladı sağolsun on numara bir direktörüm var :KK62:

benim bildiğim senin şifren olmadan senin adına sipariş veremiyorum yasak olsa vip bölümü olmaaz tutarsız yani o zaman oriflame hem yasak hemde onlara vip bölümü veriyor valla benim bildiğim şifreni bilmeli değiştir bence şifreni
bu arada kızlar müjdemi istiyorum sipariş verdim volare yi kaptım :KK34: ben birkaç sipariş aldım 40 50 puanlık üzerine direktörüm tamamladı yani ona götürücem o satıcak aldığı siparişleri bana yönlendirdi üzerini tamamladı sağolsun on numara bir direktörüm var :KK62:

cok super sevındım senın adına

hyr danışman kodum telime geldiğinde şifremi değiştirdim..benden başka kimse bilmiyor...

Son düzenleme:
Aynenn ben de temsilciyim ama kendime çalışıyorum:eek:
Her ürünü elimden geçmiştir ama sıkıldım artık oriflameden.

ben de temsilciyim ama satış yapmıyorum sadece kendime gerekenleri alıyorum %30 indirimli geliyor o yüzden avonun sadece takılarından alıyorum iyi oluyor böyle

merhaba arkadaşlar. 21 temmuz akşamı 10. katalogtan sipariş vermiştim ama hala kargoya verilmemiş...cuma günü muhtemelen işleme alındı ama o zaman bugün kargoya verilmesi gerekirdi...acaba pzt mi verilir kargoya?:26:

merhaba arkadaşlar. 21 temmuz akşamı 10. katalogtan sipariş vermiştim ama hala kargoya verilmemiş...cuma günü muhtemelen işleme alındı ama o zaman bugün kargoya verilmesi gerekirdi...acaba pzt mi verilir kargoya?:26:

pazrtesi gelmişti bnm.. perşembe gunu verdgm sıparıs snnde oyle olablr ..oyuzden sıparıslerı pazrtesı salı crsmba vermeye calıs

kızlar ben sipariş verdim ama eski taşındığım evin adresini seçmişim henüz kargoya verilmemiş bende müşteri hizmetlerine yazdım acaba ilgelenirlermi eski evime gitmesin yaa sinir oldum şimdi başka ne yapabilirim sponsorumuda aramak istemiyorum gıcık oluyorum çünkü ne yapayım:44:

pazar gönderim pek olmuyor dagıtımda pazartesi ulaşır elinize

ayrıca divine ben kullanmadım kokusunuda bılmıyorum ama oriflame ve avon ürünlerinden memnun kalanlar kalmayanlar gibi bir forum var orda okudum çok begenen özellikle yaz kokusu diyenler var bende merak ettim almayı düşünüyordum kendime bu katalogda fakat çiçek kokusu varsa pek tercih etmeyim diyorum

ayrıca kızlar tencere tava verılıyor 5 lira ayrıntılar sıte var bu katalodan sıparıs verıp diğer gelecekten 100 uzeri olunca buyuk tencere ondan sonrası yanı 13 katalogdanda 100 verılınce tava verılıyormus bu bızım için gecerlı degıl mı peki yenı gelenler için deil sanırım
ayrıca bundan yararlanırkende kat kat kazan kampanyasından yaralanabılıyormuyuz yanı parfümü alabılıyormuyuz tencerelerle beraber
çok soru sordum :KK30::21::KK25::KK30::KK19:

kızlar ben sipariş verdim ama eski taşındığım evin adresini seçmişim henüz kargoya verilmemiş bende müşteri hizmetlerine yazdım acaba ilgelenirlermi eski evime gitmesin yaa sinir oldum şimdi başka ne yapabilirim sponsorumuda aramak istemiyorum gıcık oluyorum çünkü ne yapayım:44:

sipariş veridkten son 3 saat içnde şiparişinizi iptal edebilirdiniz net üzeirnden... ama gec kaldınız bu yuzden direktörünüzle konuşun yardım olacaktır yada kargo size ulaşamayacagı için arayacaktır subesine gidip ordan alabilirsiniz...

pazar gönderim pek olmuyor dagıtımda pazartesi ulaşır elinize

ayrıca divine ben kullanmadım kokusunuda bılmıyorum ama oriflame ve avon ürünlerinden memnun kalanlar kalmayanlar gibi bir forum var orda okudum çok begenen özellikle yaz kokusu diyenler var bende merak ettim almayı düşünüyordum kendime bu katalogda fakat çiçek kokusu varsa pek tercih etmeyim diyorum

ayrıca kızlar tencere tava verılıyor 5 lira ayrıntılar sıte var bu katalodan sıparıs verıp diğer gelecekten 100 uzeri olunca buyuk tencere ondan sonrası yanı 13 katalogdanda 100 verılınce tava verılıyormus bu bızım için gecerlı degıl mı peki yenı gelenler için deil sanırım
ayrıca bundan yararlanırkende kat kat kazan kampanyasından yaralanabılıyormuyuz yanı parfümü alabılıyormuyuz tencerelerle beraber
çok soru sordum :KK30::21::KK25::KK30::KK19:

nezaman kayıt oldunuz bılmıyorum ama tencere kampanyası herkes ıcın gecerlı :)

11. katalogdan bp li satıs verıp 12. katalalogdan 100bp sıparıs verırsen corba tenceresı alıyorsun
13. katalogda 100bp sıpaırs verdıgınde karnıyarık tencerısı alıyorsun

yanı bu ay 100bp satıs yaptıgında

varsa hosgeldın hedıyen
1 erkek parfumu (10. 50bp satıs yaptıysan)
ve tencere kampanyasına katılma hakkı kazanıyorsun
bırde glacıer erkek parfumu (10. katalogda bp siparıs verdıysen)
bunları alıyorsun

150bp sıparıslerınde yukarda yazdıklarımın hepsını aldıgın gıbı KATKAT KAZANADAN misso parfumu alıyorsun :)

X