ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

herkes geçen ay bir şeyler aldığı için sıcak satıştanda sonuç alacağımı sanmıyorum stand çalışması yapacak kimsem yok tanıdığım falan drektörümde çalışıyor zaten bakalım 21 temmuza kadar inşallah sipariş çıkar

herkes geçen ay bir şeyler aldığı için sıcak satıştanda sonuç alacağımı sanmıyorum stand çalışması yapacak kimsem yok tanıdığım falan drektörümde çalışıyor zaten bakalım 21 temmuza kadar inşallah sipariş çıkar

uyenle beraber cıkabılırsın standa benım dırectorum ızmırde ben ıstanbuldayım cıkın derım cok eglencelı ve verımlı gecıyor denemeye deger

bende 7 yıldır oriflame kullanmaktayım suana kadar bır sorun yasamadım ozellıkle hındıtan cevizi özlü sampuanları harıka sac dokulmesini engelliyor bı cok urununu ailce kullanıyoruz

arkadaşlar bu ayki katalogdan ürün almak istiyorum fakat bulunduğum ilde satış temsilcisi tanımıyorum.illere göre ulaşabileceğimiz bi numara var mı

siteye giriyorum ama ev taşındığım için adresimi değiştiremiyorum bi türlü eski adresimi değiştirmeme izin verilmiyor sipariş vericem veremiyorum,sponsorum aradı bugün son 4 gün diye site böyle olursa nasıl sipariş verebilirim sinir oldum resmen:KK36:

stand çalşması icin onceden ürün alıp onları mı satmak gerekiyor.

hayır boyle bır sart yok standın amacı kayıt yapmak

strawberrylips siteye giriyorum ama ev taşındığım için adresimi değiştiremiyorum bi türlü eski adresimi değiştirmeme izin verilmiyor sipariş vericem veremiyorum .!.:

stonebaby
bu ayki katalogdn 3lü rimel alan oldumu arkdslr
BEN MUSTERIME SATTIM MEMNUN

lavantalı kolanyayı oturmaya gittiğim bi yerde gördüm kendim hiç kullanmamıştım bayıldım dedidğini gibi parfüm gibi evin bir yerinde döktüğünüz ta neresinden kokusu geliyor bende alacağım en kısa zamanda ondan çok beğendim

ben pazar günü yani dün sipariş verdm ama kargom yoldadır diye bi mesaj gelmedi bana ..internet sitesindede kargo bilgileri gozukmuyo.. acaba pazar gunu sıparıs vermem yanlısmı oldu .. kargo gelırmı daha ?

precious parfüm sipariş ettim açıkçası hiç bilmiyorum nasıl olduğunu ilk kez oriflamein parfümünü kullanıcam,kullanan varsa memnunmusunuz kızlar,kalıcımı??

ben pazar günü yani dün sipariş verdm ama kargom yoldadır diye bi mesaj gelmedi bana ..internet sitesindede kargo bilgileri gozukmuyo.. acaba pazar gunu sıparıs vermem yanlısmı oldu .. kargo gelırmı daha ?

maıllınıze sıparıs onay maıllı geldıyse sıparısınız alınmıstır. artık kargolar 1 gun sonra yola cıkıyor sız pazar vermısınız muhtemelen bugun yola cıkar

arkadaslar urun ıade nası oluyo orflmde.. ben ılk defa bı urun ıade etmek ıstıyorm

faturanın 2.sayfasında boş alanına iade etmek istediğin ürünün kodunu yazın
size bağlı olan yurt içi kargosuna gidip iade edeceğinizi söylüyorsunuz
yalnız ürünün poşeti oriflame poşeti olsun yoksa almıyorlar
fişini saklayın,faturandan düşer.

faturanın 2.sayfasında boş alanına iade etmek istediğin ürünün kodunu yazın
size bağlı olan yurt içi kargosuna gidip iade edeceğinizi söylüyorsunuz
yalnız ürünün poşeti oriflame poşeti olsun yoksa almıyorlar
fişini saklayın,faturandan düşer.

anladım çok tşkkrler .. birde şunu merk ettm kargo ucretını oduyomuyuz?

arkdşlar bir sorum var...ben geçen ay üye oldum oriflame'e ..siparişlerim geldi ayın 31 ine kadar ödeme sürem vardı ve dün ödedim faturamı ..Ancak bugün gördüm ki direktörüm benim adıma sipariş vermiş,yani sonuç olarak tekrar borçlu gözüküyorum..Direktörümün adıma sipariş vermesi normal mi?Bana herhangi bir kazancı var mı?

arkdşlar bir sorum var...ben geçen ay üye oldum oriflame'e ..siparişlerim geldi ayın 31 ine kadar ödeme sürem vardı ve dün ödedim faturamı ..ancak bugün gördüm ki direktörüm benim adıma sipariş vermiş,yani sonuç olarak tekrar borçlu gözüküyorum..direktörümün adıma sipariş vermesi normal mi?bana herhangi bir kazancı var mı?

hemen şikayet et bunu yapması yasak sana zararı var senı borclu duruma dusuyor ya parasını odemesse ne olucak ve buna ne hakkı var kı :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

X