ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Ah kızlar ah bugün kolim geldi :KK19: 1: kargo sıfırlama ürününü koymamışlar 2: silk beauty roll on ( mavi tüy azaltıcı olan inanılmaz memnunum ) bu ürünüde koymamışlar kolime.

şimdi ne yapmam gerekiyor ? ya derlerse hayır biz koyduk vs ? koliyi ilk ben açtım ve akşam eve gelince açtım yani kargo görevlisinin elinde kontrol etme imkanım yoktu.

siz bu durumlarda ne yapıyorsunuz kızlar ?

cnm ürünler faturanda görünüyorsa koliden çıkmadığını söyleyip (faturanla) hizmet merkezinden alabilirsin
daha önce benimde diş macunu çıkmamıştı onlar çıkmayan ürünü iade alıyor sende sonra aynı ürünü oradan alıyorsun bana o şekilde verdiler:)

selam kızlar. ben haziranda başladım satış yapmaya. güzel satışlarda yaptım. hemde elimde katalog olmadığı halde. 4 tane parfüm getirttim sattığım kişiler kokusunun kalıcı olmadığını söyledi. direktörüme yansıttım bu sorunu. bizde kimyasal olmadığı için böyle dedi. şimdi ben aynı kişilere parfüm satamicam yaw. bunu bi formülü varmı acep? yada böle bi sorunla karşılaşan varmıki?

selam kızlar. ben haziranda başladım satış yapmaya. güzel satışlarda yaptım. hemde elimde katalog olmadığı halde. 4 tane parfüm getirttim sattığım kişiler kokusunun kalıcı olmadığını söyledi. direktörüme yansıttım bu sorunu. bizde kimyasal olmadığı için böyle dedi. şimdi ben aynı kişilere parfüm satamicam yaw. bunu bi formülü varmı acep? yada böle bi sorunla karşılaşan varmıki?
Direktörünün sana söylediğine ek olarak şöyle diyebilirim ki;
evet, bizim ürünlerde kimyasal yok. Ama bu tüm ürünlerimizin etkisiz olduğu anlamına gelmez. Bazı parfümler çabuk uçar, bazıları ise kalıcıdır. edt mi edp mi pdt mi buna dikkat etmek lazım. Eğer çok kalıcı olmayan bir parfümü beğendilerse tamamlayıcı ürünleriyle birlikte kullanmak gerekir. (roll on, krem, pudra, sabun, deodorant vs. herhangi birileri)
Ama şunu unutmamak gerek ki, sırf kalıcı olsun diye, sabahtan bir kere sıkayım, onu iki gün üzerimde taşıyayım diye de sağlık bozulmaz...
Tercih alıcının tabi ama bunu bu şekilde belirtmek gerek.

Kardeşcim faturanı iyice kontrol ettinse direktörünü ara.
Acaba stokta mı yoktu ki :44:

Tatlım stok problemi yok malesef koymamışlar koliye..

cnm ürünler faturanda görünüyorsa koliden çıkmadığını söyleyip (faturanla) hizmet merkezinden alabilirsin
daha önce benimde diş macunu çıkmamıştı onlar çıkmayan ürünü iade alıyor sende sonra aynı ürünü oradan alıyorsun bana o şekilde verdiler:)

nex cim fax mı çekmem lazım tam olarak hangi adımları izliyorum ?

Buarada batık jelinden aldım etkili bir jel deneme amaçlı kullandım mentollü ve arnica hamamelis özü felan var :)

canım senin direktör biraz sallamış gibi geldi bana :97:
benim bildiğim parfümün kalıcılığı içindeki esans oranına bağlıdır ve bu esans da bitkilerden çıkarılan yağlardan elde edilir,yağ neticede doğaldır sanırım:KK52:
yukarıdaki arkadaşın dediği gibi parfümlerden pdt en kalıcıdır ondan sonra edp sonra da edt gelir yanılmıyorsam:44:
edp ve pdtlerden benim beğendiğim çok parfüm var mesela sen de müşterilerini bu parfümlere yönlendirebilirsin.
ama şu da varkı bazı insanlarda edtler de çok kalıcı olabiliyor,insandan insana parfümden parfüme değişir...
ha bu arada direktörün haklıdır kimyasal bulunmaması konusunda bilemem ama parfümün kalıcı olup olmamasının sebebi, en azından asıl sebebi kimyasallık değildir

Son düzenleme:
Tatlım stok problemi yok malesef koymamışlar koliye..

nex cim fax mı çekmem lazım tam olarak hangi adımları izliyorum ?

Buarada batık jelinden aldım etkili bir jel deneme amaçlı kullandım mentollü ve arnica hamamelis özü felan var :)

faturanı fax çek (0212 2749692) üzerine ürünlerin eksik çıktığını muhakkak belirt ama...yada hizmet merkezi yakınsa faturanla gidip oradan alabilirsin

Kızlar rica etsem 9. katalogtan pıtrak otu özlü kil maskesinin ve batık kreminin fiyatlarını bana yazabilir misiniz lazım da :93:

arkadaşlar 11 temmuz a kadar olan rimel kampanyası bitince yenisi gelecek mi? bilgisi olan var mı please???

benim bu ay hiç siparişim yok :KK43: geöen aydan kalan rollonları bile zor sattım kimse kalmadı herkes tatilde zaten 6 liralık rollon bile pahalı geliyor insanlara sanki markette çok ucuz 4 5 lira en azından bunlar parfümlü :KK57: :KK36:
volareyi alamayacağım güzel ürünler vardı getirtmek istediğim onlarıda getirtemiycem offf

benim bu ay hiç siparişim yok :KK43: geöen aydan kalan rollonları bile zor sattım kimse kalmadı herkes tatilde zaten 6 liralık rollon bile pahalı geliyor insanlara sanki markette çok ucuz 4 5 lira en azından bunlar parfümlü :KK57: :KK36:
volareyi alamayacağım güzel ürünler vardı getirtmek istediğim onlarıda getirtemiycem offf

aynen bende bu ayı pas geçiyorum

mutsuzum siparişim yok param yok :)

Son düzenleme:
bana biraz yardımcı olurmusunuz bu konuda bende satmayı düşünüyorum ama şu sıralar fazla çevrem yok eğer satamazsam 1 ay boyunca hiç bir şey çok zararlı olmuş olurmuyum:44:

birde üye yaptığım kişiler olabiliyormuş sanırım onları üye yapınca nasıl kazanmış olcam:44: çok mu soru sordum bilmiyorum:KK71:

birde üye yaptığım kişiler olabiliyormuş sanırım onları üye yapınca nasıl kazanmış olcam:44: çok mu soru sordum bilmiyorum:KK71:

uye yaptıkca ve bu uyelerınız aktıf olarak satıs yaptıkca onalrın yaptıgı bp sıze yansır bu bp ler bellı oranlarda sıze ıskonto kazandırır mesala %6 25 lira gıbı

bu ay 155 bp sıparıs aldım bu ay cok mutluyum :)

hayırlı olsun canım benim geçen aylar baya vardı ama herkes kremini vs aldı elimde para olsa sıcak sipariş yapıcam satılmazsa kendim ödeyeceğim 18 gün içinde ama elimde parada yok ki sipariş vereyim tüm hediyeleride kaçırdım özellikle volareye çok üzüldüm :KK43:

hayırlı olsun canım benim geçen aylar baya vardı ama herkes kremini vs aldı elimde para olsa sıcak sipariş yapıcam satılmazsa kendim ödeyeceğim 18 gün içinde ama elimde parada yok ki sipariş vereyim tüm hediyeleride kaçırdım özellikle volareye çok üzüldüm :KK43:

tesekkur ederım
hım anladım sıcak satısta ıyıysen dene sansını yada kredı kartına taksıt yaparak satın alabılırısın
yada stand calısmasında satabılırsın

X