ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlar pure skin ürünlerinden kullanan var mı ???

evet canım ben pure skin yüz yıkama jelini kullanıyorum sıvı sabun gibi basmalı olanı, peeling ozelliği oldugu için baya arındırdı cildimi ama yaglı ciltler için oldugu için baya kurutuyo oyuzden ardından hemen tonik kullanıyorum istersen pure skinin kendi tonigi var onu kardeşime almıştım ama kendim denemedim aleoveralı olan tonigi kullanıyorum ben memnunum tatlım

kızlar altın katalogda visions göz kalemleri varya gümüş, altın ışıltılı ve turkuaz renkleri var onlardan aldım kalemler hoş ama boyları beni şok etti serçe parmağım kadarlar saçma sapan sanki kullanılmış ürün satıyorlar ama arayıp sordum onlar o boydaymış saçmalıga bak

kızlar pure skin ürünlerinden kullanan var mı ???

ben kullandım toniğinide jelinide cildim aşırı yağlı ve çok hassas bende alerji yaptı resmen yüzüm cayır cayır yandı ve kabardı kullanamadım eşime verdim o kullanıyor onun cildide aşırı yağlı o memnun onda bir sorun oluşmadı inşallah memnun kalırsınız ciltten cilde çok farkediyor

Aaa cidden mii? Benim de renkleri hoşuma gitmiştii.. Ama ilginç yani zaten bi de göz kalemi de yazmıyo onda ışıltılı göz farı yazıyo Duyduuk duymadıık demeyiiinn Oriflame'daa büyük yeniliiiik çanta boyu parfümden sonraaaa cep boyu göz kalemiiii ..... :124: yieehhoooo...

kızlar oriflame'in pink ve gold olmak üzere 2 adet rengi bulunan bir göz altı kapatıcısı var kullanıp memnun olan var mı acaba ? birde very me serisindeki kapatıcıyı kullananlar yorumda bulunabilirler mi?

nisan ayının kargo sıfırlama ürününü bilen var mı??

visions v very you ruj - siteden bakmak istersen asıl ürün kodu 16626 - renk : bewitching

Bana eski tarihlerde sürpriz paket aldığımda içinden bunun bubbly rengi çıkmıştı.Rengi sürülüşü falan fena değildi.Günlük kullanım için işte.Ama bu kırmızımsı bir şey sanırsam.Bu ellerinde de bitmez şimdi

tesekkür ederim canım. peki her ayın ürünlerini nerden öğrenebilirim ben? mesela mayıs ayınınki ne olcak falan ?

bişey daha sorucam bide..
şimdi ben bu ay danışman oldum. bu ay sipariş verdim ve 100 bp'den fazla sipariş verdim ve 5 tl'ye top allık aldım. işte bu nisan katalogundada büyük ihtimal 150'yi geçicem. bu nisan katalogundada 100 bp'ye fırça seti veriyorlar. ben 150 bpden fazla olduğum halde bu fırça setini alabilir miyim acaba ?

150 bp yi tamamladığınız zaman hem hoşgeldiniz programındaki fırça setini hemde 150 bp ye verilen hediyeyi alabiliyorsunuz..

Son düzenleme:

tatlım gramına bak normal gözkalemiyle gramı aynı olabilir dediğin gibi boydan kısa ama en olarak geniş olabilir yani kalın uçlu demek istediğim??

kızlar oriflame'in pink ve gold olmak üzere 2 adet rengi bulunan bir göz altı kapatıcısı var kullanıp memnun olan var mı acaba ? birde very me serisindeki kapatıcıyı kullananlar yorumda bulunabilirler mi?

goldu kullandm cnm pek işe yaramıyo kullandğm rengi ama farın altına baz olarak kullanabilirsn

kızlar kalıcı bir parfum lazım bana
precıous mu yoksa grace mi daha kalıcı kokuları güzel mi
fikir erirseniz sevinirim

Bayanlar Nisan kataloğunda 51 sayfadaki Pure Skin - Spot Treatment Gel Deep Action - leke jeli Kullanan varmı daha önce ? bu jel lekeleri geçici olarak gizliyormu ? yoksa düzenli kullanıldıkca kalıcı bir biçimde yokmu ediyor ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…