ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

arkadaşlar ürünlerim bugün geldi ama bana kargo sıfırlama ürünü gelmedi..Ayrıca sipariş ettiğim fondötenlerin boyu 30ml olmasına reğmen çok küçük. Sanki insan kullanırken hemen bitecekmiş gibi geliyor. İnşallah müşterilerimde aynı şeyi düşünmezler

alırsın canım fazla bp nin zararı olmaz :)

hem 100bp lık hemde 150 bp lik hediye gelir canım
bana öyle olmuştu geçen kat kat kazanda
hem çanta gelmişti hemde krem seti

mrb bende yeni danışman oldum bende ürün sipariş verdim ama mesela bi ruj 7 liraysa alışverişin sonunda 22 lira oluyor bunun nedeni nedir bilen varmı....bide kargo ücretlerini bizmi ödüyoruz şimdiden cvp verenlere tşkler

canım kargo ücreti ödemek istemiyorsan ücret sıfırlama ürünü var onun kodunu da giriyosun. kargo ücreti yerine bir ürün almış oluyorsun. Bu ürün her ay değişiyor. Ama diğer sorun hakkında bilgim yok canım.

ücret sıfırlama ürün kodu nerede yazıyor canım bide kargo ücreti ortalama ne kadar tutuyor canım ...ya ben yeni üyeyim eskiden üyelik ücreti alınıyodu bu onun parası olabilirmi hani 7 lirlık ürün 22 oluyoya ondan olma olasılığı varmı acaba cvp verdiğin için saol canımmmm

canım fiyat listesinde yazıyo ilk sayfada üstte. Kargo ücreti normalde 6.5 tl ürünü aldığında 7 tl. ödüyorsun..

indirimli bir ürün ik önce kendi fiyatıyla gözüküyor ama ilerliyen aşamada "promosyon çalıştır" diyince indirimler devreye girmiş oluyor cnm

fondötenlerin boyu konusunda bir fikriniz varmı kızlar? Hepsi mi böyle... ben '' Beauty Oxygen Boost Fondöten'' sipariş etmiştim 2 tane ama oyuncak gibiler...:26:

Arkadaşlar ben 20 tl iken üye oldum oriflameye şimdi her sene benden 20 tl kesilecekmi?Birde bu ay kargo sıfırlama ürünü rimel iken bana yine ruj geliyor faturamdan gördüm???

Arkadaşlar ben 20 tl iken üye oldum oriflameye şimdi her sene benden 20 tl kesilecekmi?Birde bu ay kargo sıfırlama ürünü rimel iken bana yine ruj geliyor faturamdan gördüm???

canım bildiğim kadarıyla her sene senden 3tl gibi bir para kesiyorlarmış kayıt yenileme ücreti olarak onun dışında bir ücret yok.Diğer konu da eğer ellerinde o ay ki sıfırlama ürününden kalmadıysa yerine ellerindeki başka bir ürünü gönderiyorlar.Sana da mavi rimel kalmadığı için ruj göndermişler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…