ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

sırf şu yukarda işaretlediğim cümleyi söylediğin için malesef ama evt olamaz bencede.. çünkü işini sahiplenmen gerekir,kendin için yapıyo olsan bile...

sırf şu yukarda işaretlediğim cümleyi söylediğin için malesef ama evt olamaz bencede.. çünkü işini sahiplenmen gerekir,kendin için yapıyo olsan bile...

doğru söze ne denir ki ama
gerçi şu yönü var, avonda zararlı kimyasal madde daha fazla..gel de bunu millete anlat..

zaten benimki işe girmiyor, öylesine..o yüzden umursamıyorum..
ama doğrularıda saklamam..böyle açık sözlü olmak iyimi kötümü bende bilmiyorum doğrusu..

merhaba nisan kataloğu eline geçmiş olan arkadaslar varsa yardımcı olabilir mi? oriflame tender care dudak koruyucusu 20279 fiyatı nedir acaba şimdiden teskkurler

inan bende başta senin gibi,kendime alırım diye girdim bende fazla umursamazdm satış yapmak amacım değildi. ama artık her katalogtan en azından 50tlye yakın sipariş veriyorum tabi bazen bu tutar daha düşük olabiliyo malum kataloglar değişiyo vs. ama kullanmaya başladıkça ilgim arttı artık kimse sormadan ben kataloğu atıyorum arkadaşlarn önüne bakın güzel şeyler var diyerek dikkatlerini çekiyorm merak edip inceliyolar.almasalar bile muhakkak incelemelerini istiyorum

ben hem avon hem oriflime satıyorum ve avona talep daha fazla ürünler daha bir biliniyor ayrıca her makyaj ürününde kimyasal var hiç biri bitkisel üretilmiyor ve avon eczacıbaşı onaylı

ben hem avon hem oriflime satıyorum ve avona talep daha fazla ürünler daha bir biliniyor ayrıca her makyaj ürününde kimyasal var hiç biri bitkisel üretilmiyor ve avon eczacıbaşı onaylı

madem oriflame i kötülüyosunuz neden temsilciliğini yapıosunuz ? bence bişeeyleri yapmak için daha mantıklı bahaneler bulun

madem oriflame i kötülüyosunuz neden temsilciliğini yapıosunuz ? bence bişeeyleri yapmak için daha mantıklı bahaneler bulun

bence daha iyi okumalısın oriflime kötüleyecek tek kelime kullanmadım ve ilk siparişimi verdim oriflime ürünü hiç kullanmadım.istediğim markanın satışını yaparım ki benim amacım para kazanmak gerisi beni hiç ilgilendirmez benim ne yaptıgım da kimseyi ilgilendirmez ne bahanesi anlamadım ben size ne amaçla neyin bahanesini sunma geregi duyabilirimki oriflime hakkında hiçbir bilgim yok ve bu topikte zaman zaman bilgi alışverişinde bulunuyorum ve mine cnm sende gereksiz tartışma ortamı yaratmaktan kaçınmalısın

ayrıca yani bu topikten kimseyi özel mesaj yoluyla falan avona cekmeye mi çalıştım bu şekilde birsey yaptıysam farklı amaç güdebildiğimi düşünmen normal olurdu hiç böyle bir niyetim yok gereksiz bir polemik ama mine oriflime mi çok seviyorsan birsey demedigim halde beni yargılıyorsan sen niye avona gelmeye çalışıyorsun bende onu anlamadım işte.

Son düzenleme:

Ben hiç bir tarafı kötüülemiyorum ama avonda kullanıyorum oriflamede ama sizin bu topiğe gelip şöyle böyle demenizde düşündürücü.iç bir şekilde tartışma ortamı flnda yaratmıyorum zaten ben bu sitede kmseyle bugne kdr kavga etmdim

ben oriflime hakkında tek kötü bir laf etmedim inş hem avonun hem oriflime ürünleri mükemmel çıkarda en azından müşterilerime mahçup olmam ama demek istediğim avon eczacıbasından onaylı yani onu diyorum oriflime hakkındada hiç tecrübem yok o yüzden hiç bir ürünü için söyle böyle diyemiyorum ama rujlarını aldım sadece kargo sıfırlama ürünü olanları onlar güzel çıktı.

ben avon onaylı oriflame onaysız dediniz gibi hissettim özür dilerim

ya kızlar very me kapatıcı stik'in kodunu bulamadım ben katalogta ya, sipariş verim diyorum ama bu yüzden veremiyorum ya kodunu ya da nerede bulunduğunu bir söyler misiniz lütfennnnnn

kızlar şu 150 bp yapınca 5,00-TL ye gelen ürünlerin içindeki leke kremini kullanan varmı nasıl bir krem benim cildim karma ve sivilcelerden kalma lekelerim var onlar için kullanmak isitiyorum kullansam mı satsam mı karar veremedim kullanan ve bilen arkadaşlar lütfen yardımcı olurmusunuz ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…