ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

bende iki likit bi gloss vardı çok ilginç ya :S bnce grmesi lazım
promosyon çalıştır yaptınmı peki

kızlar bu arada 4. katalog eline ulaşan varmı ? çekip koysak mesela buraya olmazmıki :44:

Şubat ve Mart ayı ortak altın broşür olduğundan Ocak ayında çift katalog gönderilmişti.Bu normalde her zaman olan bir şey değil.Normal gönderim düzeninde sadece sonraki ayın kataloguna ulaşılabilir.Yani kısacası 4.kataloga şu anda ulaşmamız mümkün değil.Ancak Mart ayında sipariş verdiğimizde elimize ulaşacak.

benim siparişlerimde bedava 3. katalog ve 4. katalog eklendi diyo ama

kızlar mrb,
bi arkadaşım hydra colour far dan istedi ama hangi rengi iyi bilemediğim için tavsiye edemedim...
aranızda kullanan varmı??

soru 2: mesela ben şimdi sipariş vercem örneğin 10 gün snra birisi sipariş verirse yine kargo ücreti mi vericem?? yoksa ücret sıfırlama ürününü seçip 2. defa o rujdan alabilecekmiyim??

soru 3:very me clickit ürünlerinin tanesi mi 6,90 yoksa 2si mi??

hydra colour far kullanmadım ama 150 bp yi geçmediğin sürece her siparişinde istediğinde tbi kargo sıfırlamayı yazarsın ve gelir ayda bi kaç kere de olsa farketmez ama o ayın ürünü rujsa ruj gelir tbiki .very me clickitlerinde tanesi 6.9

anladım canım tşkler bide altın katalogdan sipariş verebilmek için sadece şubat ayında 100 bpye ulaşmak yeterli olmuyormu mart ayı da mı 100 bp olmalı??:44:

anladım canım tşkler bide altın katalogdan sipariş verebilmek için sadece şubat ayında 100 bpye ulaşmak yeterli olmuyormu mart ayı da mı 100 bp olmalı??:44:

bu ay sipariş vericeksen 100 bp yide aştıysan bu ay sipariş vereblirsin marttada ayrı olarak 100 bp yaparsan vereblirsin 2. ve 3. altın broşür aynı sadece tek tek miş gbi düşünmen gerek

slm arkadaşlar ya ben ocak ayı faturmı ödediğim haldee hala ödenmedi gözüküyorrr,bu şekilde sipariş verebilirmiyim ödenmiş gözükmesimi gerek ?bide bu ay 100 bp yaparsk indirim broşürü dışında indirimlii alacağımız ürünler vamıı 5 tl ye falan olan ürünler varyaa onlar gibi yani 100 bp yaparsak şu krem 5 tl gibii?

bu gün ödediysen yarın fln gözükür ayrıca brden fazla borcun yoksa sipariş vereblirsin .malesef indirim broşürü ve hoşgeldin seti hariç o tarz rünler yok ama alışveriş spetinde oriflamein bzlere snduğu rujl<r süpriz paketler flnda var

hydra colour farlardan pearl bilmemne ve sand sea yi aldım.ben memnun değilim sürümü çok zor.pearlün rengi güzel beyaz ışıltılı ışıltılı ama sand sea nin güzel değil rengi.ama tabi zevk meselesi

slmlar ben oriflameye geçen ay üye oldum, her ne kadar yapamam desemde zorla üye yaptılar..
ocak ayından bi kaç ürün satabildim faturayı int. üzerinden kredi kartı ile ödeyebilirmiyim??

bi de geçen ay ki sepeti malzemeler geldiği için üye sayfamdan sildim bi şey olmuyor değilmi =) puanlar uçmasın sonra..(gerçi pek puan yok ama) biraz saçma oldu ama bu soru..

ama satışlar iyi değil ki ya hu..bu böyle gitmez her ürüne bi bahane var zaten..
üstelik avon oriflameden daha ucuz, o yüzden çoğu kişi avonu tercih ediyor..

ne dersiniz benden satıcı olmaz değil mi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…