ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

ayrıntılı olarak cevap verdiğiniz için teşekkürler önerdiğiniz ürünleri inceleyeceğim

Son düzenleme:
kızlar intense embrace bayan parfümünün ve de elvie nin kokuları nasıl güzel mi kalıcı mı ya da hangisini tavsiye edersiniz cevaplarsanız sevinirim

tşekkür ederim arkadaşım bişey daha sen kullandığın kapatıcıdan memnunmusun bu ay kendim için sipariş verecem bide bu ayki katalokta varmı senin kullandığın?bişey daha çok oldu ama:26: 3 renk senin kullandığın 3 rengidemi kapatıcı olark kullanılıyorr ?

kızlar intense embrace bayan parfümünün ve de elvie nin kokuları nasıl güzel mi kalıcı mı ya da hangisini tavsiye edersiniz cevaplarsanız sevinirim

elvie nin çok hoş olduğunu duydum ama kullanmadım.hafif kokuları seviyosan dancing lady de çok hoş amber elixire bayıldım koku kartında görmüştüm yinede sen blirsin

Maalesef Şubat katalogunda indirimde değil.Ama acelen yoksa Mart katalogunda indirime girecek.
Satış fiyatın 14.90 Alış fiyatın 11.46 .

Şubat Katalogunda Oriflame Beauty Absolute Concealer var.Onu da kullandım ama açıkçası çok hafif durumlar için sanırsam.Yani karşıdan bakınca bayağı belli olan bi gözaltı morluğu halkası durumu falan söz konusuysa pek işe yarıyor diyemem.Üzerine pudra da kullanınca biraz işe yarıyor tabii ama pek de etkili değil doğruyu söylemek gerekirse.

İstersen Martı bekle..

Amber elixir numunesi bende de var bana çok ağır geldi kokusu
Kargom bugünde gelmedi şimdi takibine baktım 4 gündür büyük çekmece küçükçekmece dolaşıp durmuş en son kocaeli görünüyor geçen sefer zamanında gelmişti neden böyle oldu anlamadım

Kızlar benim bugün siparişlerim geldi

Dancing Lady Edt sipariş vermiştim.Koku kartından koklayarak almıştım ama koku kartındaki koku daha ferahtı sanki,gerçeğini sıkınca armut kokusu daha baskın.Baya bir süre geçince armut kokusu azalıyor yine de beğendim ama karttaki koku daha güzeldi.Krem hediyeliydi kendi parfümünün kremi.Ogüzel bak karttaki gibi kokusu

Very me rujlardan sweet plum sipariş vermiştim.Renginin o renkle alakası yok o kadar koyu değil bu rujların hiçbiri.Güzel ama niveanın dudak kremlerinden passion fruits gibi aynı renk vermesi için 3 kat falan sürmek gerek ama ambalaj çok şık

Hydracolour göz farlarından pearl dewdrop ve sand sea sipariş vermiştim.Pearl olan harika diğeri de güzel.

Kargo sıfırlama ürününü ben çok beğendim.Pembe gibi simli ama simli yerler lila gibi

Ha bu arada neden 3 renk olduğuyla ilgili bir şey sormuştun.Unutmuşum cvp vermeyi..Deniyor ki renk kartelasında kırmızının karşıt rengi yeşilmiş.O yüzden yeşil kapatıcı sivilcelerin yol açtığı kızarıklıklar gibi kırmızı renkteki sorunları çözmek için..Sarı kapatıcı morluklar için..Diğer renk de cilt tonunu düzenlemek için..

Sadece Oriflame'da değil başka markalarda da bu yöntemle geliştirilmiş bir kaç renkli kitler var.

Son düzenleme:
Nası yani canım tüm kokuların bulunduğu numune seti 5 tl mı? Bide rujlarin fondotenlerin
fln numuneleri yokmu

Tüm kokular değil Oriflame'ın belirlediği 20 adet kadar kokunun numuneleri set halinde 5 tl.

Numune setleri ve kodları

722010 - Koku Numune Set - 5 tl

İçindeki numuneler

Giordani Gold Edp
Glacier Edt
Elvie Edt
S8 Edt
Free Attitude Edt
Soul Edt
Ascendant Edt
Divine Edt
Amber Elixir Edp
Divine Sensual Edp
Signature Edt
Sensoria Edt
Glacier Athletic Edt
Enigma Edt
Volume Edt
Precious Moments Edp
Fresh & Nature Çarkıfelek ve B.Çay Kolonya
Flamboyant Edt
Glacier Ice Edt

722023 - Powershine ve Triple Core Ruj Numune Seti - 5 tl ( 18 adet değişik renklerde numune )

722024 - Pure Colour Ruj Numune Seti - 5 tl ( 20 adet değişik renklerde numune )

722025 - Colourfull ve Hydra Colour Ruj Numune Seti - 5 tl ( 18 adet değişik renklerde numune )

722015 - Fondöten Numune Seti - 5 tl

İçindekiler

G.Gold Adaptive Fondöten - 4 adet değişik renklerde numune
O.B.Urban Shield Fondöten - 5 adet değişik renklerde numune
O.B.Oxygen Boost Fondöten - 5 adet değişik renklerde numune

722016 - Cilt Bakım Numune Seti - 5 tl

İçindeki Numuneler

Royal Velvet Gündüz Kr.Spf 15
Royal Velvet Gece Kr.
Üzüm Özlü Anti-Oksidan Gündüz Kr.
Time Reversing Onarıcı Gündüz Kr.
Time Reversing Onarıcı Gece Kr.
Optimals Görmek İnanmaktır Göz Çevresi Kr.
Time Relax Gece Kr.
Nutri Calm Gündüz Kr.
Nutri Calm Gece Kr.
Oxygen Boost Kr.
Bio Maximum Gündüz Kr.
Bio Maximum Gece Kr.
North For Men 3 Etkili Göz Kr.
North For Men Yaşlanma Karşıtı Kr.
Ecollagen 4 Haft.Yoğun Bakım Kr.
Ecollagen Cilt Reng.Aç.Kırışıklık Karşıtı Kr.
Time Reversing Intense Yoğun Düzg.Gece Kr.
North For Men Yorgunluk İzlerine Karşı Jel
Aqua Rhythm Yoğ.Neml.Gündüz Kr.
Aqua Rhythm Yoğ.Neml.Gece Kr.
Ecollagen Anti Wrinkle Day Cr.Spf 15
Diamond Cellular Gece Kr.
Perfect Body Anti-Selülit Gündüz Jeli

722017 - Hair X Numune Seti - 5 tl

İçindeki Numuneler

Hair X Renk Koruyucu Şamp.
Hair X Renk Koruyucu Saç Kr.
Hair X Onarıcı Terapi Şamp.
Hair X Onarıcı Terapi Saç Kr.
Hair X Sık Yıkanan Saçlar Şamp.
Hair X Yağlı Saçlar Şamp.
Hair X Yağlı Saçlar Saç Kr.
Hair X Hacim Kazandıran Şamp.
Hair X Kepeğe Karşı Şamp.
Hair X Kepeğe Karşı Saç Kr.
Hair X Renk Koruyucu Saç Maskesi
Hair X Yaşlanma Karşıtı Şamp.
Hair X Yaşlanma Karşıtı Saç Kr.

elvieyi biliyorum,ferah bi kokuydu şuanda tarif et desen unuttum bakalı çok oldu çünkü:26: sen ne tarz kokulardan hoşlanıyosan onu söyle,ona göre kullananlar cvp verir

dancing lady güzel ya ben armut kokusu almadım onda very me rujlar evt renkleri bi kaç kat sürünce veriyo ama yinede nemlendirme özelliği bakımından güzel ben sevdim bu hydracolor farların sürümü nsl cnm

arkadaşlar numune siparişleri 100bp girmeyene 20 tlymiş doğrumu? beni üye yapan kişi öyle dedi. ve benim istediğim numuneyi ben 100 bp giriyorum sana isterim 5den alırsın 20 tl verme boş yere dedi. bilginiz var mı ya?

Yok öyle bişey.1-2 msj üstte detayları ve fiyatları verdim.İstediğiniz gibi alabilirsiniz.Şart falan yok

Valla

günahını almıyım ama sanki seni üye yapan kişi uyanıklık yapmış gibi geldı :) sen 100 bp sparıs verirsen Onun hediye hakkı olucak sanırım bunu garantiye almaya çalışmış .. :) genede günahına girmiyim yani bu bir ihtimal :)

arkadaşlar ben 2 ayrı fatura ile ptt den ödeme yapmaya gittigimde her iki fatura için de ayrı ayrı mı işlem bedeli alacaklar yoksa toplam ödeme tutarı için tek işlem bedelimi işlem bedeli ne kadar birde?

[FONT="Comic Sans[COLOR="#696969"]dün borcumu ödedim hala gecikmiş borç ödemesi var.elimde makbuz var sipariş veremiyorum bu ne ya [/COLOR] MS"][/FONT]

arkadaşlar ben 2 ayrı fatura ile ptt den ödeme yapmaya gittigimde her iki fatura için de ayrı ayrı mı işlem bedeli alacaklar yoksa toplam ödeme tutarı için tek işlem bedelimi işlem bedeli ne kadar birde?

Bunu bilmiyorum ama ben de merak ettim.Bu arada akbanktan teb'ten falan yatırsan..Oralardan ücretsiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…