ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Bende oriflame temsilcisi oldum daha yeni ablam la beraber yapıyorum .ama güzel bi iş bence ben sevdim başarılar herkese arkadaşlar...

bende hep temsılcıyım hemde kendı urunlerımı alıyorum çoğu ürünü denedim sonuclarındanda cok memnunum kaliteyı daha ucuza alıyosunuz arkadslar sorusu olan varsa burdayım...

arkadaşlar bişi sorcam size:

eclips parfüm siparişim var. ama bu ay ki katologta yok. Oriflamenin sitesinden baktığımdada ürün çıkıyor,sorum şu katologta olmayan ürünü sipariş verebilirmiyim.

arkadaşlar bişi sorcam size:

eclips parfüm siparişim var. ama bu ay ki katologta yok. Oriflamenin sitesinden baktığımdada ürün çıkıyor,sorum şu katologta olmayan ürünü sipariş verebilirmiyim.

verebilirisn ama indirimli olarak olmaz..

arkadaşlar merhaba ben de orıflame geçmeyi düşünüyorum bana rica etsem biraz bilgi verir misiniz ilk başlangıç ücreti ne kadar .katalogtaki fiyattan ne kadar karımız oluyor.kargo ücreti nasıl oluyor.

işte olduğum için geçmişin hepsini okuyamıyorum şimdiden teşekkür ederim.

Ocak ayında Üyelik 1 TL idi ama bu ay 20 TL ilerleyen aylarda Tekrar 1 TL kampanyası başlayabilir .. Her ay spariş verme Zorunluluğun yok 150 BP lik spariş verirsen buda ortalama kaba taslak diyorum 120 ile 170 TL arası oluyor sanırım Kargo masrafı ödemiyorsun daha düşük ücretli sparişin Olursa Her ay Firmanın belirlediği bir ürün var Ruj veya Rimel her ay değişiyor Bunu sparişine eklersen 7 TL ücreti oluyor ozaman kargo ücreti ödemiyorsun . aylık kazancında %30 ile %25 arası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…