ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

oriflame beauty skin perfect fondöten kullanan yokmuuu hafif çillerm var matlaştrrmı acabaa :çok üzgünüm:

aa çok şaşırdım beğenenler çok olmuştu burda da başkasındanda duydum, bende alcaktım aralık kataloğundan

valla cnm seni etkilemiim belki sen beenirsin herkesin beklentisi başka sonuçta ama 15 ytl ye değmez bi ürün normal tüp eyeliner al daha i

valla cnm seni etkilemiim belki sen beenirsin herkesin beklentisi başka sonuçta ama 15 ytl ye değmez bi ürün normal tüp eyeliner al daha i

Canım uygulamasını yanlış yapmış olabilir misin? Ben çopk araştırdım bu ürünün ve herkes harika olduğunu söylüyor.
Fırçanın her iki yüzünü de batıracaksın eyelinera.
Ben de yeni katalogtan almayı düşünüyorum.:eek:

merhaba kızlar bende satış temsilcisiyim sattığım parfumlerde şıkayet var kokusu kjalıcı değil diye sızlerde boyle sorun oluyormu

kızlar selam.ben de şu eyeliner dan istiyorum.stokta yok.bu stok işi çok canımı sıkıyo.acaba bu ay girer mi stoğa
kullananlar memnun galiba ama bi kişi beğenmemiş.kafam karıştı yaCADIARZU

Canım uygulamasını yanlış yapmış olabilir misin? Ben çopk araştırdım bu ürünün ve herkes harika olduğunu söylüyor.
Fırçanın her iki yüzünü de batıracaksın eyelinera.
Ben de yeni katalogtan almayı düşünüyorum.:eek:

bu arada ben yeşil olanını kullanıyorum bunu da belirtiim kalemlerde bile renk farkeder sonuçta dahası yanlış uyguladığımı düşünmüorum acemi bir kullanıcı değilim mümkün olduunca tok bir renk olarak gözümde durmasını isterim bunun için de kat kat sürüorum likit eyelinerlerde 2 kere üstünden geçmem yeterli bunda 3-4 kez geciorum ve böle giderse çok sürmez bu ürün biter. Yine belirtiorum kimse benden etkilenmesin herkesin beklentisi başka.

bu arada ben yeşil olanını kullanıyorum bunu da belirtiim kalemlerde bile renk farkeder sonuçta dahası yanlış uyguladığımı düşünmüorum acemi bir kullanıcı değilim mümkün olduunca tok bir renk olarak gözümde durmasını isterim bunun için de kat kat sürüorum likit eyelinerlerde 2 kere üstünden geçmem yeterli bunda 3-4 kez geciorum ve böle giderse çok sürmez bu ürün biter. Yine belirtiorum kimse benden etkilenmesin herkesin beklentisi başka.

Anladım canım belki renkli olanlar iyi değildir dediğin gibi.
Ben siyah kullananların yorumlarını duydum merak ediyorum ço da pahalı bir şey değil zaten denemek amaçlı alınabilir.
Sağol yorumun için.kaydirigubbakcemile5

bende oriflame satış temsilcisiyim bu siteye 1 buçuk yıldır üyeyim burayı yeni gördüm iyi oldu sormak istediklerim olursa danışırım sizlere bu arada 3 aydır yapıyorum temsilciliği

Merhaba Oriflame güzelleri:hulya:
Bu katalogtan almayı düşündüğüm ürünler hakında sormak istediklerim var.
Bu ürünler hakkında yorumlarınızı bekliyorum.
Jel eyeliner siyah (bu ürünün çok merak ediyorum bir eyeliner delisi olarak)
Dudak koruyucular var yeni çıkmış fiyatı çok uygun.
Tea tree yüz temizleme jeli çok memnunum gözü kapalı tavsiye ederim yağlı ciltlere
Asıl merak ettiğim, Optimals yeşil serinin matlaştırıcı losyonunu kullanıyorum. Bir şikayetim yok. Bu markanın gece ve gündüz jeli var ve gözeneklerde etkili olduğu söyleniyo. Kullanan var mı bu ürünün hangisini tavsiye edersiniz?
Aynı serinin toniğini daha önce kullanmıştım gözle görülür etkisi yoktu çok ama güzl hafif bir tonik, almayabilirim.
Daha var almayı düşündüklerim ama onlar daha önce kullandığım ürünler olduğu için sormama gerek yok.
Yorumlarınızı bekliyorum.:eek:

Merhaba Oriflame güzelleri:hulya:
Bu katalogtan almayı düşündüğüm ürünler hakında sormak istediklerim var.
Bu ürünler hakkında yorumlarınızı bekliyorum.
Jel eyeliner siyah (bu ürünün çok merak ediyorum bir eyeliner delisi olarak)
Dudak koruyucular var yeni çıkmış fiyatı çok uygun.
Tea tree yüz temizleme jeli çok memnunum gözü kapalı tavsiye ederim yağlı ciltlere
Asıl merak ettiğim, Optimals yeşil serinin matlaştırıcı losyonunu kullanıyorum. Bir şikayetim yok. Bu markanın gece ve gündüz jeli var ve gözeneklerde etkili olduğu söyleniyo. Kullanan var mı bu ürünün hangisini tavsiye edersiniz?
Aynı serinin toniğini daha önce kullanmıştım gözle görülür etkisi yoktu çok ama güzl hafif bir tonik, almayabilirim.
Daha var almayı düşündüklerim ama onlar daha önce kullandığım ürünler olduğu için sormama gerek yok.
Yorumlarınızı bekliyorum.:eek:

Jel eyeliner ben kullanıyorum ve yoğun bir etki gördüm ki ben biliyorsun onu far olarak kullanacağımkaydirigubbakcemile3
Dudak koruyucusu olarak ben yıllardır Oriflame kullanırım. Çok memnunum.yerimseniben
Optimals serisinin yeşilinin yüz temizleme jelini kullanıyorum. Çok memnunum. Bence o serinin herşeyi güzeldir gibime geliyor.:lepi:

X