ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

canım.Optimals yeşil serisi biliyorsunki sivilceli ve yağlı ciltlerde yağ dengeleyici olarak tavsiye ediyoruz.Eğer böyle bir cilde sahipsen bu ürünler tam sana göre çünkü bu ürün her yaş cildin rahatlıkla kullanabileceği ve sürdüğünde yüzünde kesinlikle yağlanmaış gibi bir etki vermeyen kremler.Ayrıcabirde gece mi gündüzmü hangisini tavsiye edersiniz demişsin.Bunlar zaten birbirini tamamlayıcı ürün aynı nasıl temizleme jeli ve tonik birlikte kullanılıyorsa bunlarda öyle.Ama illaki birini seçmek istiyorsan gece olanı tavsiye ederim.Çünkü yatarken cildine uygun temizleme jeli ile temizleyip sonra da optamals gece kremini güzelce cildine masaj yaparak sürersen gece boyunca cildine bakım yapmış olursun.Hemde gündüz gibi cildin dış etkenlerle karşılaşmadan gözenekleri temizlemiş olursun ...

bende danışmanın 1,5 aylık:KK70: jel eyelinerı kankama sattım ve son derece memnun sürüşü çok rahat dedi ve bulaşmıyomuş..bende siyahını bekliyorum şu anda:)

yeni katalog hakkında bilgisi olan varsa anlatsın çünkü benm kolim pazartesiden beri daha hazırlanamamış bayramdan soraya kaldı:S

hımm eve gelmesin istiyosanız mecbur görmek zorundasınız birilerini :) ama 150 bpde kargo eve ücretsiz geliyor öyle bir çözümde olabilir :KK66:
evet kayıt için tel no gerekli çünkü oriflamedanda bilgilendirme mesajları geliyor ...

canım bişeyi atladın 6,30 kuruşa ya da 7 liraya sıfırlama ürünü alarak da kargo gelio..birilerini görmek şart değil:)

kızlar selam.benim yaş 27 gece gündüz kremine başlamak istiyorum
henüz bi kırışıklığım yok ama uzun süredir ailemde yaşadığım yoğun streslerden dolayı cildim çok bozuldu.matlaştı falan.karma bi cildim var.aralık kataloğunda skinduval serisi dikkatimi çekiyo.bi de ecollagen serisinin 4 haftalık bi kürü var.yoğun bakım gerektiren durumlar için.hangisini alıyım bilemedim.bu 4 haftalık kürü sabah akşam mı sürüyoruz yoksa haftada bir mi anlamadım. ecollagen serisi 35 yaş sonrası diyo ama böyle yoğun bi bakıma da ihtiyacım var.bi fikir verirmisiniz banaa.s.

kızlar selam.benim yaş 27 gece gündüz kremine başlamak istiyorum
henüz bi kırışıklığım yok ama uzun süredir ailemde yaşadığım yoğun streslerden dolayı cildim çok bozuldu.matlaştı falan.karma bi cildim var.aralık kataloğunda skinduval serisi dikkatimi çekiyo.bi de ecollagen serisinin 4 haftalık bi kürü var.yoğun bakım gerektiren durumlar için.hangisini alıyım bilemedim.bu 4 haftalık kürü sabah akşam mı sürüyoruz yoksa haftada bir mi anlamadım. ecollagen serisi 35 yaş sonrası diyo ama böyle yoğun bi bakıma da ihtiyacım var.bi fikir verirmisiniz banaa.s.

Ecollagen serisini kesinlikle önermem canım yaşın daha 27ymiş ve o seri 35 yaş ve üzeri için. En büyük yanlışlardan biridir yaşa ve cilde göre ürün kullanmamak.
Cildin karmaysa sana Optimals'ın yeşil serisini öneririm. İyi bir markadır optimals.:eek:

miss%2Bo%2Bedt.jpg

anladım canım teşekkürlerŞeniz
Ecollagen serisini kesinlikle önermem canım yaşın daha 27ymiş ve o seri 35 yaş ve üzeri için. En büyük yanlışlardan biridir yaşa ve cilde göre ürün kullanmamak.
Cildin karmaysa sana Optimals'ın yeşil serisini öneririm. İyi bir markadır optimals.:eek:

yani şimdi bişey daha sorucam.peki yeşil serisini kullanırsam aynı zamanda kırışıklardan da korur mu.
benim alnım çok çabuk atıyo çok hafif gelçi
ama bu skinduval serisi de çok dikkatimi çekiyo hani yoğun bi bakıma ihtiyacım var ya aralık kataloğunda da skinduval indirimde ekim siparişini vermiştim geçti artık bi daha veremem
ben en iyisi skinduvalı alıyım.madem arkadaş ecollagen uymaz diyo bunu deniyim artık.çok yağlı değil dimiCADIARZU

ay seker kotu dedın haaaaaa tuh keske almasaydımmmmmmmmmmm

Tatlım kötü değil çok hoş bir koku ama kalıcılığı az.
Kargoyla eve getirtiyorsun sanırım bu katalogta aşırı derecede sarkmış kargo teslim süreleri 2 haftadır bekleyenler var.
Ben hizmet merkezinen aldığım için siparişi verdiğim an alabiliyorum ürünün. Ama cumartesi gelmesi mümkün değil canım.

yani şimdi bişey daha sorucam.peki yeşil serisini kullanırsam aynı zamanda kırışıklardan da korur mu.
benim alnım çok çabuk atıyo çok hafif gelçi
ama bu skinduval serisi de çok dikkatimi çekiyo hani yoğun bi bakıma ihtiyacım var ya aralık kataloğunda da skinduval indirimde ekim siparişini vermiştim geçti artık bi daha veremem
ben en iyisi skinduvalı alıyım.madem arkadaş ecollagen uymaz diyo bunu deniyim artık.çok yağlı değil dimiCADIARZU

Canım optimals yeşil serinin kırışıklığa etkisi yok sanırım. O daha çok cildin yağını dengelemek için öneriliyor.
Optimals'ın pembe serisi kırışıklık için öneriliyor ama o da kuru ve hassas ciltler için uygun. Senin karmaydı sanırım.
Skindividual serisini ben kullanmadım canım ama tüm cilt tipleri için öneriliyor. Hem yaşına da uygun olur. Bu ikisi arasında bir seçim yapabilirsin. Ama ecollogen serisini kullanma derim sonuçta üretici tavsiyesi 35 yaş ve üzeri.
İstersen set olarak alma hemen bir ürün alıp dene memnun kalrısan devam ürünlerini de alırsın.yerimseniben

tamam canım madem skinduval(gene yanlış yazdım kesin:)) her cilt tipine uygun onu alıyım o zaman.olmazsa gündüz losyonunu alırım karma ciltler için kremini almam gece kremini normal alırım.çünkü deep clean temizleyici kullanıyorum toniğiyle beraber.onun içinde yoğun bi nemlendirici sürün yazıyo.gece de yoğun bi krem sürmüş olurum işte
yardımların için teşekkürler canıma.s.
Canım optimals yeşil serinin kırışıklığa etkisi yok sanırım. O daha çok cildin yağını dengelemek için öneriliyor.
Optimals'ın pembe serisi kırışıklık için öneriliyor ama o da kuru ve hassas ciltler için uygun. Senin karmaydı sanırım.
Skindividual serisini ben kullanmadım canım ama tüm cilt tipleri için öneriliyor. Hem yaşına da uygun olur. Bu ikisi arasında bir seçim yapabilirsin. Ama ecollogen serisini kullanma derim sonuçta üretici tavsiyesi 35 yaş ve üzeri.
ıstersen set olarak alma hemen bir ürün alıp dene memnun kalrısan devam ürünlerini de alırsın.yerimseniben

tamam canım madem skinduval(gene yanlış yazdım kesin:)) her cilt tipine uygun onu alıyım o zaman.olmazsa gündüz losyonunu alırım karma ciltler için kremini almam gece kremini normal alırım.çünkü deep clean temizleyici kullanıyorum toniğiyle beraber.onun içinde yoğun bi nemlendirici sürün yazıyo.gece de yoğun bi krem sürmüş olurum işte
yardımların için teşekkürler canıma.s.

Rica ederim canım dene bakalım, umarım memnun kalırsın.
Yorumlarını bkliyoruz buradan.yerimseniben

X