ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlar bu arada yeni katalog bugün ulaştı elime, diamond musk da süper bi koku tavsiye ederm:97: oda sabah sıktığnz zmn akşama kadar kalıyo vücudunuzda,hatta kıyafette bile ertesi güne kalıyo
ayrıca kokusuda çekici :)

Son düzenleme:
kızlar bu arada yeni katalog bugün ulaştı elime, diamond musk da süper bi koku tavsiye ederm:97: oda sabah sıktığnz zmn akşama kadar kalıyo vücudunuzda,hatta kıyafette bile ertesi güne kalıyo

cnm parfm indirimleri neler yazarmısn??
diamond musk çokta pahalı be tatlım dogrudürüst indim de yapmıolarkiii

Diamond musk çokta pahalı be tatlım dogrudürüst indim de yapmıolarkiii

ben yazııım dıvıne tamamlayıcı urunler 49.90
gıordanı whıte 32.90
mısso edt 19.90 50 tl yapana
mırage 49.90
enıgma pembe 39.90
soul tamamlayıcılarla 44.90
gıordanı yesıl ve kahve sı var 39.90 42.90
volume mıd summer 29.90
glaızerde var
acsendat eclat 34.90
yogunluk erkeklerde

hmm taam o zmn,optimals gündüz kremi beklee ben
geliyorummm tşk ettm tatlım sanada

diamond musk çokta pahalı be tatlım dogrudürüst indim de yapmıolarkiii

diamond musk 13.katalogta var cnm, 44,90 tatlım. onun diğer parfümleride aynı fiyat. ama böyle güzel hoş kokan arada bi kendi kokun burnuma gelsn rüzgar kokumu götürsn dersen güzel benim kullandığm hatta favorim bile diyeblrm bide ben o tarz kokular seviyorm böyle pudramsı gibi aynı ama hoş yani daha doğrusu ben kullandıklarımı nedense pudramsı diye tanımlamaya başladığmı farkettm geçenlerde
mesela chiffonda aynı tarz bi koku, durduk yere koku burnuna gelir
sonraa savannah sensous almştm oda iyi ama onu duymak için yakınlaşmk gerekiyo :97:

arkadaşlar bu ay indirimde olan sun moon eclipse parfüm serisi var 27,90a.bir alana iki bedava,sipariş verecegim ama hangilerini alayım hangisi daha güzel?genelde meyveli çiçeksi,temiz kokan parfümler favorim yardımcı olursanız sevinirim

moon:yogun cicek kokuyor
sun:meyve çicek
eclipse bilmiorum bunu..
ama istediğm koku benlar değil bence cnm,en azından temiz kokan prfm cnsinden değil bence zaten kalıcıda diil

kızlaarr yeni başlayanlar hemen söyleyeyim, ucuz olanların hemen hemen hepsi uçar gider 1-2saate.
kalıcı olsn diyosanız paraya kıyıp alıcaksnz 30tl üstü parfümleri :82:

kesinlikle haklısın kokocum kalıcı istiyorsanız edp alın kış ayları için ideal mesela amber diamond musk mirage vs bunlar edp başta koku cok agır geliyor ama kalıcılıgı saglamak için bukadar yogun oluyor zaten bir süre sonra dagılıp hafifliyor sonra da günboyu arkanızda kokunuzu bırakarak yürüyorsunuz :87:

katılıyorum arkadaşım çok doğru mirage kullanıyorum arada koku burnuma geliyo çok hoşuma gdiyo

yazabilirmisn lütfen indrmleri

50 tllık alısverıse mıss o edt 19.90 gıordanı gold mıneral therapy fondoten 14.90 tl
ayrıca katalogda deodorantlı vucut spreylerı 5.90tl
vucut kremlerı 7.90tl
soul edt
tamamlayıcı urunlerıyle bırlıkte 44.90tl
essentıals yuz kremlerı 1 alana 2 bedava 12.90tl
femınelle temızleme jellerı 1 alana 1 bedava 16.90tl
dıscover dus jellerı 400 ml.6.90tl
volume edt29.90tl
1 alana 1 bedava rujlar 8.90tl

aklın yolu bir
yavruşlar bi fikrinzi sorayım diyorum :) cildim yağlı,ama kışın kuruyup pul pul deri döküntüleri oluyo e haliyle kötü duruyo? yaz ve kış için ayrı temizleme ürünlerimi kullanmalıyım? ve neler önerirsinz acaba deneyimli olanlardan cvp bekliyrm öptm hepinizi :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…