ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

yavrular,şu %70lik indirimlerin bulunduğu syfda high heels çanta nsl? kumaşı fln? satan alan varsa bilgi verirmsnz şimdiden tşk :97:

tabıkı orıflame bıtkısel hayvanlar uzerınde test edılmıyo ve parfumlerınde alkol ıcermıyo.uyelerım ve ben satıslarımdan cok memnunum.

neden canım bi sorunmu yaşadın...

evet hiç memnun deilim önce çok iyi samimi biri gibi geldi ama maalesef yanılmışım, hiç ilgilenmio başından savıyo. hoşlanmam ben öle tavırlardan, babasının hayrına iş yapmıyo sonuçta. beni ciddiye almasını bilicek bilmezse bende ona göre davranırım..
kimsenin kaprisini çekmek zorundada deilim.. eğer değişme şansım varsa çok memnun olucam.

Tesekkür ederim cevap icin Benim kollarim yüzüme göre koyu kaliyor güneste daha fazla yandigi icin. Onun icin kullancam. Umarim sende de ise yarar :107: Bir sey daha sorcam Oriflame in Izmir subesi tam olarak nerde? Bilen varsa cevaplayabilir mi? :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…