ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

cnm ben izmrde oturuyorm,burdan netten sipariş verince istanbldaki şubeden kargom çankayadaki hizmet merk.ne geliyo,ordan paketimi gidip alabiliyorum, aynı zmnda faturanıda ordan yatırabiliyosn ama banka gibi sıra nolarıyla işliyo sistem burda

Ben de Oriflame temsilcisiyim ama daha çok kendime çalışıyorum:))rujları ve farları daha doğrusu bütün ürünleri harika,çok memnunum...

valla bende temsilciyim . 3aydır kendime çalışıyourm.her üründen sipariş veriyorum .ne yapayım çok kaliteli ve hoş her ürün .aklım divine parfümde kaldı öbür ay da ondan sipariş verececeğim.

Anladım canım sağol en iyisi ben yarın bi Oriflame'yi arayıp sorayım eğer ürün gidip alınabiliniyorsa kargo beklemek yerine gidip yerinden alayım.:)

Bende satış temsilcisiyim oriflame de yanlı çok yeniyim bu ay 2.kez sipariş vericem,bir yandan takımımı oluşturmak için etrafda yakınlarım ile görüşüyorum onları sık boğaz ediyorum :))) avondan daha çok seviyor ve beğeniyorum daha öncede avon satış temsilciliği yapmıştım ama çok kez sorun yaşadım aynı şekilde yengem de aynı şekilde bi kaç arkadaşımda...İnşallah oriflame de sorun yaşamam...Ürünlerini daha önceden de almıştım ama satışını yapan birini bulamadım ki sipariş vereyim bi süre sonra baya bi süre sonra tesadüf çarşıya gidiyordum ki oriflame standı vardı hemen gittim kayıt oldum :) etafımdan da çok fazla olmasada sipariş alıyorum kendi adıma da veriyorum...

ben de yeniyim hç kmseye sormuorm bişee yani beceremiorm böle şeylerii zatenn almıylar :) bi tk pure skin aldı kuzen bide bn kapatıcı alcm o kadar :))

ben bu ay 6.90 tl.lik olan dışı kırmızı-siyahlı rimel,
%70 indirim bölümündeki mavi renkli rimel,
100 ml.lik antiperspirantlı ayak kremi,
15 ml.lik vanilyalı vücut için koruyucu kremden aldım 2 tane.şu küçük kutuda olandan

bugün siparişlrim geldi.hediye saç düzleştirici göndermişler :)

Canım sipariş sıfırlama kodu değişti mi?
Ben hala sipariş girmedim en son sağolsun burada bi arkadaş sıfırlama kodunu yazmıştı ama gelen ürün değiştiyse o kodda değişmiş midir??

Canım sipariş sıfırlama kodu değişti mi?
Ben hala sipariş girmedim en son sağolsun burada bi arkadaş sıfırlama kodunu yazmıştı ama gelen ürün değiştiyse o kodda değişmiş midir??

sipariş sıfırlama kodu hep aynıdır canm değişmez.

saç düzleştirici hoşgeldin nin 1. adımı banada geldi
13 ktalogta 100 bp yaparsak kat kat kazanda ne gelecek yine aynı setmi

sipariş sıfırlama kodu hep aynıdır canm değişmez.

Bilgi için sağol canım uzun zamandır sipariş vermeyince unutmuşum.:)
Bu arada bir sonraki kampanyanın katalog kodunu rica etsem yani oriflame sipariş verince kendisi bir tane ücretsiz gönderiyor muydu eğer gönderiyorsa hiç boşuna fazladan katalog girmeyeyim.

bende oriflame yeni üyesiyim. 3. siparişlerimi verdim.
peki canım senin kayıt yaptığın üye varmı ? bi de 3.siparişini verdiğinde mi hediye gönderdiler ? Bi soru daha var :) sipariş sıfırlama nasıl oluyo ne işe yarıyo biraz bilgi verirmisin rica etsem...Veya bilen bana anlatırmı acaba..

bende oriflame temsilcisiyim kızlar :)))
100bp den nekadar kazancımız oluyor taM onları öğrenemedim yaa :))

ücretsiz 1 adet katalogun geliyor!!!!

yeni üyeysen 100 bp yapınca 5tl karşılığı hediye alıyosun 1,2,3adımı var hoşgeldin hediyeleri benim dönemimde saç düzleştiriciydi birinci adım bana o geldi tamamladıkca hediyeler geliyo bide geçen ay 100 bp yapana kat kat kazan hediyeleri vardı 5 tl karşılığı oda kajal göz kalemi rimel ve ruj geldi zaten gönderdikleri dergi de hepsinin ayrıntılı açıklaması var:82:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…